نیک صبان ، چند روز پس از آزمایش مثبت وی برای ویروس کرونا ، برای آموزش آلاباما آزاد شد


دانشگاه گفت نیک سبان ، مربی آلاباما که روز چهارشنبه آزمایش ویروس کرونا را مثبت اعلام کرد ، “برای دریافت هدایت دانه دوم Crimson Tide در مسابقه شنبه شب برابر جورجیا شماره 3” مجوز پزشکی گرفت “.

طبق پروتکل های بهداشتی کنفرانس جنوب شرقی ، صبان خیلی زودتر از آنچه در ابتدا انتظار می رفت از انزوا خارج شد ، زیرا هیچ علائمی نداشت و در آزمایشگاه معتبر کنفرانس در روزهای بعد از نتیجه مثبت اولیه ، آزمایش ویروس برای وی انجام شد. یک سری آزمایشات منفی باعث شد مقامات آلاباما به این نتیجه برسند که Saban روز چهارشنبه مثبت کاذب دریافت کرده است.

بیشتر بخوان:  خسته از انتظار: ستاره های ایالت اوهایو انصراف می دهند ، به سراغ پیش نویس بروید

حضور Saban که پنج قهرمانی ملی در آلاباما کسب کرده است ، در ورزشگاه Bryant Denny باعث ایجاد انگیزه در طرفداران Crimson Tide خواهد شد ، باعث دلسردی م faithfulمنان در جورجیا می شود و تقریباً به طور قطع بحث جدیدی در مورد واکنش فوتبال کالج به بیماری همه گیر را دامن می زند.

حداقل 32 بازی Football Bowl Subdivision از اواخر ماه اوت به دلایل ویروس به تعویق افتاده یا لغو شده است ، از جمله 2 بازی در SEC ، و صدها بازیکن ، مربی و کارکنان در طی چند ماه گذشته آزمایش مثبت داده اند.

بیشتر بخوان:  گیل هانز دوره ها را به شکوه خود باز می گرداند

اما دنیای فوتبال کالج هنوز حیرت زده شد وقتی صبان ، 68 ساله ، روز چهارشنبه اعلام کرد که آزمایش ویروس مثبت است و در منزل خود در توسکالوسا ، ایالت آلا منزوی شده است. او و مقامات دانشگاه بارها تأکید کرده اند که هیچ علائمی را تجربه نمی کند و سابان یک برنامه فعال را حفظ کرده و از راه دور تمرین می کرده و به طور منظم پنجشنبه شب در یک برنامه رادیویی حضور داشته است.

بعد از ظهر جمعه ، آلاباما گفت که آزمون Saban روز پنجشنبه در اولین آزمون پیگیری منفی بود. این اعلامیه امیدها را در توسكالوسا – و نگرانی در آتن ، خانه بولداگ ها – ایجاد كرد كه Saban می تواند روز شنبه عمل كند.

بیشتر بخوان:  Manute Bol و Muggsy Bogues اشتراکات بیشتری نسبت به آنچه که تصور می شود وجود داشتند

بر اساس یک روش جدید SEC ، شخصی که نتیجه مثبتی را نشان می دهد ، ممکن است در عرض 24 ساعت از آن نتیجه ، دومین آزمایش واکنش زنجیره ای پلی مراز را انجام دهد ، که کارشناسان آن را استاندارد طلای تشخیص ویروس می دانند. اگر این تست نتیجه منفی را نشان دهد ، فرد می تواند دو آزمایش PCR دیگر انجام دهد و فاصله آنها 24 ساعت است.

اگر این تست ها نتایج منفی نیز نشان دهند و فرد بدون علامت باقی بماند ، ممکن است یک “بازیکن ، مربی یا کارمند” از انزوا “آزاد شود” و از نظر پزشکی اجازه داده شود که فقط به فعالیت های دو و میدانی برگردد ، طبق دستورالعمل های SEC.

بیشتر بخوان:  ژاپن اوزاکا را جشن می گیرد ؛ حامیان اقتصادی با احتیاط درباره فعالیت

روسای جمهور و مشاوران لیگ این سیاست را در 8 اکتبر تصویب کردند و کنفرانس آن را در به روزرسانی پروتکل های پزشکی خود در روز دوشنبه ، دو روز قبل از آزمایش ویروس توسط Saban ، قرار داد.

صبان ، که ماه ها به هواداران خود اصرار کرده است تا توصیه های بهداشت عمومی را دنبال کنند ، شنبه در حالی که منتظر نتیجه بود ، در ESPN گفت: “من باید به پزشکان و پزشکان اعتماد کنم که این پروتکل ها را برای همه ما ایمن ساخته اند.” تست صبح.

بیشتر بخوان:  پیراهن کاملاً مشکی Colin Kaepernick نایک در کمتر از یک دقیقه به فروش می رسد

وی افزود: “بازیکنان ما تمرین خوبی را در زمینه فاصله گیری اجتماعی انجام داده اند و من فکر می کنم این تجربه قطعاً باعث شده است که در مورد کارهایی که باید انجام دهیم احترام زیادی بگذارم ، همه آنها از نظر فاصله اجتماعی ، ماسک پوشیدن ، شستن. دستان ما جدا می مانیم و این کار را ادامه خواهیم داد.”

مسابقه روز شنبه یکی از مورد انتظارترین مسابقات فصل است و می تواند کارهای زیادی برای شکل دادن مسیر مسابقه پلی آف کالج فوتبال انجام دهد. اگر صبان طی سه روز گذشته سه بار تست منفی نگرفته بود ، دیگر نمی توانست در طول مسابقه تمرین کند ، نه در زمین و نه از خانه.

بیشتر بخوان:  به روزرسانی های نهایی نهایی Open Open فرانسه: نادال و جوکوویچ

صبان از زمان ورودش به آلاباما در سال 2007 مقابل جورجیا 5-1 بوده است. کربی اسمارت ، که 9 فصل در آلاباما با سابان کار کرد ، مربی جورجیا است.


منبع: حافظ استدیو

لینک ها کوتاه شده

tinyurl.com/y5wtcbuh
is.gd/78BjcK
shrtco.de/k6S89
clck.ru/RSnoK
u.nu/1icbk
ulvis.net/RNbf

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

بهترین سخنرانان زیر 200 دلار در سال 2020

ش اکتبر 17 , 2020
بودجه شما کم است ، اما بلندگوهای داخلی تلویزیون واقعاً بد به نظر می رسند و شما امیدوارید که هنگام تماشای فیلم ها و برنامه های تلویزیونی راهی برای دریافت صدای بهتر پیدا کنید – و شاید وقتی که می خواهید از طریق تلفن خود از طریق بلوتوث Spotify را […]