هدف سناتورها این است که Astros قصد دارد ACLS را در جلسه دادرسی تأیید بارت تخلیه کند


هوستون آستروس تنها یک مسابقه است که از رانش ALCS جدا شده است ، اما کمیته قضایی سنا روز چهارشنبه در جریان جلسه تایید تأیید امی کانی بارت ، نامزد دادگاه عالی ، آنها را از هیچ سخنی مهربانی نکرد.

سناتور بن ساسی ، جمهوری خواه از حزب NEP ، سعی داشت مقایسه ای بین آستروس و دموکرات ها در مجلس سنا در مورد وجود “دو مجموعه قانون” در لحظات ناامیدی انجام دهد.

با افزایش 5-2 پیت آستروس ، در 1 پیروزی سری جهانی حرکت کنید

ساسی با صراحت گفت: “من می خواهم در مورد هوستون آسترو صحبت کنم ، و آنها فریبکار بدبختی هستند.” “من فکر می کنم همه طرفداران بیس بال می دانند که Astros تقلب می کند. آنها سیگنال ها را می دزدند. آنها قوطی ها را می زنند. آنها از نظر تاریخی کارهای بدبختی انجام داده اند.”

بیشتر بخوان:  مبارز UFC گفت: ترامپ ناک اوت خواکین باکلی را دوست دارد

وی گفت: “امشب چهارمین بازی از سری MLS است و اگر هیوستون به تامپا ببازد این اتفاق خواهد افتاد. این باعث می شود که مردم گاهی اوقات کمی ناامید شوند.”

“مواقعی وجود دارد که شما یک بازی حذف دارید ، می توانید افرادی را تصور کنید که به نوعی می خواهند در هر چیزی که می توانند تجدید نظر کنند تجدید نظر کنند. اهداف ممکن است وسایل را توجیه کند. شما می توانید تصور کنید که هوستون آستروس ، که در گذشته با بسیاری از راهها با سرقت نشانه ها فریب خورده است ، ممکن است آنها سعی می کنند به این حکم برسند و کسی را متقاعد می کنند که امشب فقط برای هوستون منطقه اعتصاب خود را گسترش دهد ، بدیهی است که این کار نامناسب است ، درست است؟

بیشتر بخوان:  Lions 'Matthew Stafford می گوید زانو زدن در هنگام سرود ملی "کار درستی برای من" بود

فریمن ، دوباره Albiz HR ، شجاع با برتری 2-0 NLCS به دار آویخته شد

ساسی سپس دیدگاه خود را در مورد خط پرسش از دموکرات ها در سه روز گذشته ترسیم کرد ، که به نظر می رسد جمهوری خواهان را متهم کرده است که از بارت خواسته اند برای برخی نتایج سیاسی پیش داوری کند.

“من فکر می کنم برخی از مواردی که در سه روز گذشته در س questionsالات دیده ایم ، تلاش برای قضاوت در مورد موافقت با مجموعه قوانین متفاوتی برای تیم های مختلف است.”

بیشتر بخوان:  او از فتوشاپ استفاده نمی کند ، اما این آرایشگر هنوز باعث می شود که مشتری هایش جوان تر به نظر برسند - ViralNova

ساسی تنها سناتور نیست که هزینه Astros را مسخره می کند.

برای پوشش بیشتر ورزش در FOXNEWS.COM اینجا را کلیک کنید

یک مشکل میکروفون در اواخر بعد از ظهر باعث شد سناتور لیندزی گراهام ، R-SC ، از SAS عقب نشینی کند ، و او را مسئول “نفرین ستاره” دانست.

ری ها عصر سه شنبه با نتیجه 5-2 آستروس را شکست دادند و در سری مسابقات قهرمانی AL سه بر صفر پیش افتادند. هیوستون چهارشنبه شب در بازی چهار حذف می شود.

آسوشیتدپرس در این گزارش مشارکت داشت.

بیشتر بخوان:  لامار جکسون از ریونز احساس می کند که سرزمین آزاد ها گاهی در مورد سیاه پوستان صدق نمی کند


منبع: حافظ استدیو

لینک ها کوتاه شده

tinyurl.com/y6bts6vp
is.gd/NmliEq
shrtco.de/QgNlY
clck.ru/RPyUx
u.nu/i51dl
ulvis.net/RoL9

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

بهترین معاملات هدفون Prime Prime Amazon 2020: 50 دلار در AirPods Pro و تخفیف های بزرگ در Sony ، Bose و موارد دیگر صرفه جویی کنید

چ اکتبر 14 , 2020
این داستان بخشی از است روز نخست آمازون، راهنمای CNET در مورد هر آنچه باید بدانید و چگونگی اطمینان از دستیابی به بهترین معامله. روز نخست 2020 در حال اجرا و تا پایان روز ، 14 اکتبر ادامه دارد. و بین پس انداز بزرگ آمازون و فروش مشابه بهترین خرید […]