هفته ششم عملکرد شکست CFB


گنار واتسون – QB – تروی

Butler، GA Original به عنوان یک ستاره سه ستاره رتبه بندی شد و در رده 49 ام در کلاس چهارم جذب کننده حرفه ای کلاس چهارم برای سال 2018 قرار گرفت. او دو فصل گذشته را به عنوان جانشین Caleb Parker که 3628 یارد را در 10-30 در سال 2019 پرتاب کرد ، سپری کرد. واتسون اقدامات محدودی را مشاهده کرد. ، همانطور که او 13 مأموریت 22 پاس را برای 89 یارد در مأموریت ترخیص انجام داد ، زیرا Troy غالب به 5-7 رسید.

رکورد ناامید کننده دفاع ناامیدکننده ای بود که 34.8 PPG بیش از هر نقصی در سمت حمله توپ داشت. جرم Troy در فصل گذشته به طور متوسط ​​33.8 PPG و 456 گارد ناخالص بود ، که بالاترین دو نمره این جنایت از سال 2013 بوده است. با هفت تازه وارد ، این جرم علی رغم از دست دادن پرواز برتر خود ، همچنان کل خود را حفظ می کند. کاپیتان سیگنال تماس گیرنده ، پارکر.

واتسون چالش JUCO برای جابجایی به Jacob Free را متوقف کرد تا اولین کار خط حمله خود را در Fall Camp کسب کند. او 70 درصد پاسهای خود را در 248 یاردی و 2-1 درصد را در یک پیروزی 47-14 برابر MTSU در افتتاحیه فصل به پایان رساند ، اما در مقابل تیم BYU که ویرانگر حریفان G5 خود بود ، کمی متزلزل شد. عملکرد واتسون در این هفته بهترین عملکرد سال بود ، با انجام 33 پاس از 46 پاس برای 338 یارد و نسبت 4–0 در انفجار 37-13 برای تگزاس. او اکنون شنبه آینده پیش از رفتن به برنامه آپریتیف تروی در کمربند آفتاب ، در شرق کنتاکی جشن دارد. انتظار می رود طی هفته های آینده بیش از 300 متری از عرض واتسون عبور کنند.

مخزن BIGSBY RB-Auburn

RB در رده چهار ستاره به عنوان چهارمین بازیکن برتر سطح ورودی امسال و چهلمین بازیکن کلی در کشور از نظر 247 Sports قرار گرفته است. اگرچه او با ورود به اردو بسیار سر و صدا به پا کرد ، اما عدم تمرین بهار و مدت کوتاه سازگاری باعث شد که بیگسبی احتمالاً برای انجام کارهای چند مسابقه اول سقوط کند.

در مسابقه افتتاحیه این فصل مقابل کنتاکی ، بیگسبی پشت سر شان شیفرز و دی جی ویلیامز کهنه کار کار کرد زیرا در یک پیروزی 29-13 اوبرن شش اتوبوس را برای 15 یارد به ثمر رساند. اما در دومین مسابقه خود مقابل جورجیا ، لرزها آسیب دیدند و به بیگسببی اجازه دادند بازی گسترده ای را ببیند. او با استفاده از فرصت خود ، هشت بار 31 یارد سرعت زد و بازی پاس را با هفت دریافت بیش از 68 یارد در از دست دادن 27-6 شکست داد.

Shavers که به دیدار شنبه مقابل آرکانزاس می رفت ، نتوانست لباس بپوشد و Bigsby را ترک کرد تا بیشترین لمس پشت را انجام دهد. دانشجوی جدید با استعداد 146 یارد را با 20 بار فوران کرد در حالی که برای چهار پاس 16 یارد نیز در پیروزی 30-28 بر آرکانزاس تنگ بود. او تمام دریبل و نیرویی را که می خواهید از زنگ SEC خود ببینید ، به طور متوسط ​​7.3 YPC در روز نشان می دهد. او در حالی که سرعت خود را با مجازات کردن مهاجمان احتمالی به پایان رساند ، چرخشی شایسته از پلی استیشن را نشان داد. این یک شروع عالی برای سوپراستار نوپای Auburn بود.

مایکل کارتر – مدافع راست – کارولینای شمالی

این بازیکن 5 فوت 10 و 200 پوندی به سختی از مانع 1000 یاردی در سال 2019 عبور کرد و در پایان با 1003 حیاط روان ، سه تاچ داون و 5.7 YPC به پایان رسید. انتظار می رفت که کارتر 2020 و هم تیمی او در میدان پشتی ، Javonti Williams ، یک گروه backfield 1A / 1B برای نقض فرماندهی سازمان ملل متحد تشکیل دهند که این پتانسیل را دارد که بیش از 40 امتیاز در هر سال کسب کند.

اولین مسابقه آنها مقابل سیراکیوز یک نگاه اجمالی به چگونگی بازگشت مدافعان سلطنتی UNC فیل لانگو در سال جاری داشت. ویلیامز در حالی که کارتر در یک نقش چند منظوره رونق گرفت ، 14 بار برای 57 یارد و سه لمس تمرینی را پشت سر گذاشت و تمرین کوتاه خط حمله / حیاط را انجام داد. 78 یارد از هفت گاری را با شش پذیرایی برای 60 یارد در هوا پشت سر گذاشت. این رده بندی هفته دوم را با پیروزی 26-22 مقابل بریتیش کلمبیا برگزار کرد ، کارتر 16 بار 121 یارد را با عجله انجام داد اما بدون فرود در حالی که ویلیامز 11 سفر برای 57 یارد داشت.

با این حال ، دادگاه عقب این هفته در برابر دفاع دفاعی ویرجینیا تک منفجر شد که بسیاری از بازیکنان را با غیبت های مربوط به همه گیری از دست داده است. ویلیامز 20 بار 169 یارد و دو بار اسپرینت کرد در حالی که کارتر 214 یارد را به ثمر رساند و دو اتومبیل را روی 17 اتومبیل فرود آورد. این اولین مسابقه ای بود که ما این قدرت حمله کارولینای شمالی را داشتیم و روزانه 399 یارد و 656 یارد جمع می کردیم. OC Longo به وضوح ترجیح می دهد RB خود را آزادانه در منطقه طلا استفاده کند. انتظار می رود روزهای بیشتری برای کارتر و ویلیامز برگزار شود زیرا آنها در چهار مسابقه بعدی خود با UNCFSU ، NC State ، UVA وDuke روبرو می شوند.

Caleb Chapman – WR – Texas A&M

یک استخدام کننده چهار ستاره در رده شصتمین WR در کلاس دبیرستان 2018 قرار گرفت ، چپمن برجسته (6’5 / 215) در پی لغو اشتراک WR1 Jhamon Ausbon 2019 خود فرصت بیشتری برای بازی بیشتر داشت. وی در حالیکه چهار پیروزی 40 یاردی در یک پیروزی زشت 17-12 برابر وندربیلت به ثمر رسانده بود ، با یک ضربه سرخ روبرو شد اما هفته گذشته با یک پذیرش مقابل آلاباما متوقف شد.

اما این هفته در برابر فلوریدا ، چپمن مناسب کلین موند بود که نیاز به یک موفقیت بزرگ داشت زیرا او در یک پیروزی چشمگیر 41-38 به 9 پاس در 151 یارد و دو تاچ تاون رسید. بهترین لحظه او در پذیرش 51 حیاط این بود که در کوارتر چهارم وقتی پشت خط دفاع ایستاد و 38-08 بازی را به تساوی کشاند و در مسابقه محوری TD مدافع کوچکتر فلوریدا را شکست داد.

چپمن با استفاده از قاب ضخیم خود برای محافظت از مدافعان در موقعیت های شكار مشكل ، به تناسب اندام و كنترل بدن اعتماد می كند. این یک مشعل سریع نیست و تقریباً مانند یک محکم بازی می کند. اما دستان او همانطور که روش ظریف دویدن او برای به حداکثر رساندن صفات جسمی او طراحی شده است ، باران می بارد. چپمن یک سری مسابقات جذاب برای رویارویی با دوشیزه St./Arkansas/کارولینای جنوبی دارد و باید همچنان گل منطقه قرمز مورد علاقه کلن موند باشد.

Kenny Yebuah – TE – خانم باشید

به نظر می رسید که هر بار که به صفحه نگاه می کردم ، کنی یبوها در مقابل آلاباما نفوذ می کرد. حرکت قبلی معبد یک کابوس رقابتی برای Crimson Tide بود ، با Ole Miss HC Lane Kiffin او را در طول شکل گیری حرکت داد تا زاویه های سوراخ و مرز را مجبور کند تا انتهای باریک عظیم را در حالت های منفرد تصرف کند.

بهترین لحظه یبوها زمانی بود که او در دریچه صف کشید و یک تیرک باریک بالای درز زد وقتی QB Matt Corral با یک لیزر در زمان مناسب به او اجازه داد که به Yeboah در سه ماهه سوم از نزدیک نماهای امنیتی تقسیم شود و 68 یارد را بدود. او همچنین اولین TD روز خود را برای هر تیم در یک اعتصاب TD در یک منطقه طلای شش حیاط با اولین برتری Ole Miss در این بازی داشت. هنگامی که از اندازه و ورزشکاری خود برای گلزنی استفاده نمی کرد ، گوشه های بیرونی کوچکتر آلاباما را به میل خود برای توپ های پرش جانبی مسلح می کرد.

T.E. ، با رنگ قرمز ، فصل گذشته برای مدرسه قبلی خود ، Temple ، 19 پاس برای 253 یارد و پنج تاچ داون داشت. در سه مسابقه این فصل ، او کمتر از سه بازدید 81 یاردی در هر بازی داشت. علاوه بر این ، او تاکنون در تمام بازی های خود در سال 2020 به میدان رفته است. تمام آنچه گفته شد ، Yeboah 15 پذیرش برای 355 یارد و چهار لمس دارد زیرا اندام باریک ورزشی در سرعت کالیبر All-SEC تا کنون امسال است.

بیشتر بخوان:  توله سگها با HBP های متوالی از هندی ها عبور می کنند


منبع: حافظ استدیو

لینک ها کوتاه شده

tinyurl.com/y6nnvupu
is.gd/4zSxPZ
shrtco.de/H6Ccm
clck.ru/RLTdW
u.nu/qqyik
ulvis.net/qOLB

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

Falcons vs. Panthers: نحوه پخش جریانی مستقیم ، کانال تلویزیونی ، زمان شروع مسابقه NFL روز یکشنبه

ی اکتبر 11 , 2020
چه کسی بازی می کند کارولینا @ آتلانتا سوابق فعلی: کارولینا 2-2؛ آتلانتا 0-4 تو چی میدونی از اکتبر 2016 ، آتلانتا فالکونز 7-1 مقابل کارولینا پانترز ، و آنها یکشنبه فرصت دارند این موفقیت را گسترش دهند. آنها در NFC South Battle ساعت 1 PM ET در ورزشگاه مرسدس […]