همه روش هایی که می توانید با تلفن یا ساعت هوشمند پرداخت کنید


اگر به منوی برنامه بروید ، آن را انتخاب کنید تنظیمات، البته می توانید بین PIN ، تشخیص اثر انگشت و تشخیص عنبیه جابجا شوید تا هویت خود را تأیید کنید – البته بسته به آنچه در دستگاه شما موجود است.

همانند Apple Pay و Google Pay ، از طریق NFC می توانید از Samsung Pay در تلفن Galaxy استفاده کنید یا هر کجا علامت پرداخت را بدون تماس مشاهده کنید ، تماشا کنید. Samsung Pay در واقع یک قدم جلوتر می رود و همچنین از پایانه های نوار مغناطیسی قدیمی که معمولاً کارت را روی آن می کشید پشتیبانی می کند. برای پرداخت از طریق تلفن ، برنامه Samsung Pay را باز کنید و سپس کلیک کنید پرداخت و دستورالعمل ها را دنبال کنید.

بیشتر بخوان:  دستیابی به موفقیت گسترده: توپ های هویتزر 155 میلی متری موشک کروز ورودی را منهدم می کند

اگر از Galaxy Watch سازگار برای پرداخت بدون تماس استفاده می کنید ، برای اطمینان از دریافت کارت های مورد نیاز ، برنامه Samsung Pay را باز کنید. وقتی زمان پرداخت است ، کلید بازگشت را روی پوشیدنی فشار دهید و نگه دارید تا کارتها ظاهر شوند – سپس می توانید برای تأیید دستگاه را نزدیک ایستگاه نصب کنید.

فشار Fitbit

تصویر: Fitbit

سازنده پوشیدنی Fitbit از سال 2017 سیستم Fitbit Pay خاص خود را دارد – و حداقل تا زمانی که Google مشخص کند با این کار چه کاری انجام می دهد ، این کار را ادامه می دهد. اگر در حالی که تلفن را در خانه می گذارید فقط با یک دستگاه Fitbit که به مچ دست شما بسته است ، در حال رفتن هستید ، برنامه Fitbit Pay به این معنی است که شما می توانید بدون نیاز به گرفتن کارت های خود و همچنین بازپرداخت هزینه های یک فنجان قهوه یا آب را پرداخت کنید.

بیشتر بخوان:  هواپیماهای رزمی F-35 و F-22 ممکن است بتوانند داده ها را با حفظ حالت "حمله مخفی کاری" به اشتراک بگذارند

دستگاه های Fitbit با Android و iOS کار می کنند و Fitbit Pay نیز همین طور است – شما فقط به پوشیدنی و برنامه Fitbit برای Android یا iOS نیاز دارید. دستگاه های Fitbits که از این سیستم پرداخت پشتیبانی می کنند ، Versa ، Versa Special Edition ، Versa 2 ، Versa 3 ، Sense ، Ionic ، Charge 3 Special Edition و Charge 4 هستند.

و برای پرداخت به ردیاب یا ساعت هوشمند نیاز دارید ، زیرا Fitbit Pay مستقیماً از تلفن شما کار نمی کند. لیست بانکهایی که از Fitbit Pay پشتیبانی می کنند به شرطی نیست که برای سایر روشهای پرداخت تلفن همراه باشد که در اینجا ذکر کردیم ، اما اکنون به صدها مورد رسیده است – بنابراین احتمال زیادی وجود دارد که بانک شما پشتیبانی شود.

بیشتر بخوان:  چگونه می توان همه چیز را ضد عفونی کرد: نکات نظافت منزل کرونا ویروس

برای تنظیم روش های پرداخت خود ، باید وارد برنامه Fitbit در تلفن خود شوید ، روی آواتار (بالا سمت راست) ضربه بزنید و سپس روی دستگاهی که می خواهید تنظیم کنید ضربه بزنید. چیدن یا چیدن کیف پول می توانید روش های پرداخت خود را پیکربندی کنید و برای محافظت از آنها پین اضافه کنید.

همانند سایر روش هایی که در بالا توضیح دادیم ، از NFC برای پرداخت استفاده می شود و برنامه Fitbit Pay هر کجا آیکون پرداخت بدون تماس (یا هرجایی که کارت های بدون تماس پذیرفته شود) از طریق یک دستگاه پوشیدنی سازگار کار خواهد کرد. برنامه Wallet را باز کنید (برای راهنمایی در مورد دستگاه به اینجا مراجعه کنید) ، سپس دستگاه پوشیدنی را نزدیک ایستگاه نگه دارید.

بیشتر بخوان:  در داخل Pinterest ، داستانهای بیشتری درباره تبعیض در محیط کار وجود دارد

بیشتر داستان های سیم عالی


منبع: حافظ استدیو

لینک ها کوتاه شده

tinyurl.com/y38fxfs3
is.gd/pJznSp
shrtco.de/BjfVH
clck.ru/RNCpW
u.nu/b01yk
ulvis.net/Hz9Q

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

iOS 14: اپل از ویجت ها می خواهد تا روش استفاده از تلفن خود را دوباره اختراع کنند. چین پیشگام بود

س اکتبر 13 , 2020
به جای بارگیری برنامه ، فقط می توانید یک قسمت از آن را بکشید ، که باعث صرفه جویی در فضای با ارزش تلفن شما می شود. مدتهاست که در چین این امر عادی است. ماه گذشته ، سازنده آیفون “برنامه کلیپ ها” را به عنوان بخشی از آخرین به […]