“همه چیز بسته است.” کمبود ورزش جوانان یک بحران است.


تکلو ، نوجوانی که خانواده اش از کودکی از اتیوپی مهاجرت کردند ، گفت که با پدرش دست و پنجه نرم می کند که در زندگی نیست. بسکتبال درمان اوست ، اما در حال حاضر فقط می تواند آن را با افت جزئی انجام دهد.

او سه روز در هفته با چند نفر از هم باشگاهی های خود ملاقات می کند و آنها تمرینات تک به تک را انجام می دهند.

با صدایی که از احساس بلند شد به من گفت: “کافی نیست”. “این به سختی کافی است. بسکتبال همیشه راهی برای دوری از واقعیت بوده است. این همیشه به من کمک کرده است تا با احساساتم و آنچه در زندگی من اتفاق می افتد کنار بیایم.”

بیشتر بخوان:  پایداری اعتقاد اساس شروع 5-0 Seahawks است

هیچ بازی واقعی وجود ندارد. هیچ عملی واقعی وجود ندارد. فقط امید کم برای یک فصل مهم و آخرین فرصت برای تحت تأثیر قرار دادن مربی دانشگاه.

وی گفت: “همه اینها خسارت سنگینی به بار آورد.”

ریچ لاکر نگران بود.

او بنیانگذار Luker on Trends است ، که مدتهاست داده ها و مشاوره هایی در مورد ایجاد طرفداران وفادار برای لیگ های حرفه ای مانند NFL و لیگ برتر بیس بال ارائه می دهد. وی همچنین یک روانشناس اجتماعی است که رابطه بین مشارکت ورزشی در سنین جوانی و علاقه مادام العمر به آن را مطالعه کرده است.

بیشتر بخوان:  جیمی باتلر برای میامی ساخته شده است

از نظر لاکر ، کاهش مشارکت جوانان ناشی از همه گیری فقط بخشی از یک معما بزرگ است.

تعداد کمی از افراد از هر نوع بازی ای شرکت می کنند. ترس از ازدحام زیاد عاقلانه است و باعث می شود بسیاری از ما در جایگاه نشسته باشیم ، در حاشیه نایستیم ، یا حتی برای مهمانی ها برای تماشای تلویزیون جمع نشویم.

اما ما باید از این هزینه آگاه باشیم: فرزندان ، خانواده ها و دوستانشان از سنت های اجتماعی این عرف کوتاه شده اند. در حال حاضر فرصت های کمتری برای یافتن دوستانی که با هم ورزش تماشا می کنند کمتر است و فرصت بیشتری برای جوانان ما وجود دارد تا پیوندهای نسل به نسل را که ناشی از ملاقات و ریشه در یک تیم است ، احساس کنند.

بیشتر بخوان:  'BJ Foster' تگزاس در میانه پیروزی مقابل UTEP تیم را ترک کرد: گزارش

این فقط بازی های حرفه ای یا بازی های دانشگاهی نیست که از دست می دهیم.

سال آینده ، تیم ها در ده ها شهر و شهر در سراسر کشور احتمالاً درهای خود را برای همیشه می بندند.


منبع: حافظ استدیو

لینک ها کوتاه شده

tinyurl.com/y3y4y3hb
is.gd/XSEZD1
shrtco.de/94n2m
clck.ru/RLpbR
u.nu/wo5rw
ulvis.net/xNo8

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

اشک های اردک پرسکوت پس از یک مصدومیت ویرانگر نشان می دهد NFL می تواند بی رحمانه باشد | گاوچران ها در دالاس

د اکتبر 12 , 2020
تیکابوی های دالاس در بازی خود در روز یکشنبه پیروز شدند ، اما باخت زیادی داشتند. در حالیکه شش دقیقه به کوارتر سوم باقی مانده بود ، داک پرسکوت هافبک از ناحیه مچ پا آسیب دید. این یک ضربه سنگین برای کابوی ها بود ، که باید راهی برای ادامه […]