همیلتون با ادای احترامی به خانواده شوماخر “فوق العاده فروتن” است


لوئیس همیلتون گفت پس از تطبیق 91مین پیروزی راننده آلمانی در فرمول 1 ، از دریافت هدیه از خانواده مایکل شوماخر بسیار فروتن بوده است.

پیروزی همیلتون در پیست نوربرگ رینگ به این معنی بود که او پس از پشت سر گذاشتن 51 امین پیروزی آلن پروست در گرندپری بلژیک 2001 به رکوردشکنی رسیده بود. پس از مسابقه ، همیلتون یکی از کلاه های قرمز معروف شوماخر را توسط پسر 7 بار قهرمان جهان ، میک دریافت کرد.

پس از مسابقه ، همیلتون در کودکی به فکر بازی شوماخر در بازی های ویدیویی بود و بعداً عصر همان روز ، بعد از آخرین مسابقه فرمول 1 ، بیشتر در مورد تعویض کلاه ایمنی با راننده آلمانی صحبت کرد.

بیشتر بخوان:  شارلوت 49ers به ​​دلیل COVID-19 بازی در مقابل Tar Tar Heels کارولینای شمالی را لغو کرد

همیلتون گفت: “من در حال حاضر یکی از کلاه ایمنی های مایکل را دارم.” “یکی از لحظات بسیار ویژه برای من ، در ابوظبی 2012 ، به مهمانخانه مرسدس رفتم ، مایکل را ملاقات کردم و کلاه ایمنی عوض کردیم.

“برای من ، آن لحظه ای بود که هرگز فراموش نخواهم کرد ، کنار هم قرار گرفتن در کنار شخصی که در تلویزیون تماشا کردم و افتخار تعویض پیراهن یا کلاه ایمنی را دارم ، و این همان کاری است که ما ورزشکاران انجام می دهیم ، و این بالاترین نشانه احترامی است که می توانید واقعاً نشان دهید. یک افسانه ورزشی این کار را برای من انجام داد یک چیز بود. واقعاً خاص است. “

بیشتر بخوان:  رائومی اوزاکا برای پیروزی 3 ست مقابل ویکتوریا آزارنکا برای کسب دومین عنوان قهرمانی اوپن ایالات متحده تجمع کرد

همیلتون همچنین در مورد میک شوماخر ، که زنجیره تغذیه کننده فرمول 2 را هدایت می کند و از سال 2021 به سمت شبکه F1 حرکت کرده صحبت کرده است.

“بعد از اینکه امروز خانواده اش از من احترام می گذارند ، احساس فوق العاده فروتنی می کنم. پسرش یک استعداد فوق العاده و درخشان است ، و او فقط یک انسان واقعی است. مایکل به وضوح یک انسان بزرگ را در او پرورش داده است ، و من مشتاقانه منتظر هستم ببینم که زندگی حرفه ای او چگونه پیش خواهد رفت.

بیشتر بخوان:  چرا باید در فوتبال پنجشنبه شب از جو Burrow و Bengals حمایت کنید

“اکنون من دو کلاه ایمنی مخصوص مایکل در اتاق نشیمن کوچک خود دارم.”


منبع: حافظ استدیو

لینک ها کوتاه شده

tinyurl.com/y6hy835w
is.gd/N5Q96g
shrtco.de/5L6Wu
clck.ru/RN7nj
u.nu/m222g
ulvis.net/L2tK

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

"آیا دلفین میامی انتخاب اشتباهی انجام داد؟" در خط حمله یک منتقد ملی می پرسد

س اکتبر 13 , 2020
برایان فلورس ، مربی دلفین های میامی ، هفته گذشته اظهار داشت که دوست ندارد بازیکنان را با یکدیگر مقایسه کند یا “به موقعیت های دیگر نگاه کند و براساس آنچه دیگران انجام می دهند تصمیم بگیرد.” مدیر کل کریس گریر در گذشته شکایت داشته است که خبرنگاران و دیگران […]