هوستون آستروس با باز کردن سرمقاله ALCS | ورزش


رندی آروزارینا به پارک پتکو برگشته است و مایک زونینو را در تور سبز چراغ تامپا بای ری هدایت کرد ، وی که یکشنبه شب در دیدار افتتاحیه مسابقات سری AL مقابل هیوستون آسترو شکست خورد.

قبل از برنده جایزه AL Cy Young 2018 ، بلیک اسنل به بومر خوزه آلتوو اجازه داد در نیمه اول در 29 ورزشگاه کار کند.

دیگو کاستیلو پنج دفع توپ دارد. او با پایگاه های یک نفره در مکان هشتم قرار گرفت و وقتی یولی گوریل دو بازی کرد ، با یک زمین بازی ناک اوت کرد. آرون لوئب قوانین مربوط به چوب زدن ، پیاده روی و مجردها را آپلود کرد.

بیشتر بخوان:  اگر حباب ایمنی زیستی برگردد من از تواریخ کناره گیری می کنم

مسابقه 2 بعد از ظهر دوشنبه هنگامی که ری ها به چارلی مورتون 36 ساله تبدیل می شوند ، که هنگام قهرمانی در مسابقات جهانی 2017 با هوستون همراه بود. درگیری هوستون با لنس مک کولرز جونیور.

آستروس ها که با رکورد باخت در مسابقات مقدماتی شرکت کردند ، برای چهارمین فصل متوالی در ALCS حضور دارند و در تلاشند تا برای سومین بار در آن دوره به مسابقات جهانی صعود کنند.

آنها از نظر بسیاری از مردم به دلیل رسوایی سرقت سیگنال ها سه سال پیش شرور بودند ، زیرا آنها برای سریال جهانی لس آنجلس داجرز را شکست دادند. آنها همچنین بدون عذرخواهی باقی می مانند.

بیشتر بخوان:  5 فست فود از دست دادن صورتحساب 42-16 به غول ها

Tampa Bay پس از شکست در برابر فیلادلفیا فیلیز در سال 2008 تلاش می کند تا به دومین دوره مسابقات جهانی برسد.

زونینو در مسابقه غواصی کوتاه کارلوس کوره را به خاطر آوردن ویلی آدامز با چراغ سبز با دو پیروزی در پنجمین مسابقه فرامپر والدز جدا کرد. آدامز در یک رالی مقدماتی حاضر شد و در زمین مستقیم به والدز پیشرفت کرد.

آروزارنا در شش مسابقه چهارمین حضور خود در هومر را پس از فصل ادامه داد و در چهارمین بازی 1-2 والدز را به میانه زمین فرستاد تا در بازی چهارم برابر شود تا در 1 بازی برابر شود. در برابر یانکی های نیویورک ، همچنین در سن دیگو.

بیشتر بخوان:  پیش نویس NHL 2020: برندگان و بازندگان

آروزارنا ، ملقب به “موشک کوبا” ، در سال 2015 به مکزیک رفت و در سال 2016 به عنوان بازیکن آزاد با سنت لوئیس کاردینالز قرارداد امضا کرد. او سال گذشته اولین بازی خود را در لیگ انجام داد و در خارج از فصل با ریز تجارت کرد.

وی قبل از اردوی تابستانی در تست دریافت Covid-19 مثبت شد و تا 30 آگوست در فصل 2020 شرکت نکرد.

تنها ری هایی که در دوره بعد از فصل هم تیمی بیشتری دارند ، ملوین آپتون جونیور با هفت نفر و ایوان لونگوریا با شش بازیکن هستند ، هر دو در سال 2008.

بیشتر بخوان:  آمازون مدیر سابق NSA را در هیئت مدیره خود معرفی می کند

Altuve سومین بازی متوالی خود را انجام داد و Snell را با نتیجه 2-1 به سمت چپ هدایت کرد.

اسنل یک بار و شش بار اجازه داد ، دو ضربه زد و دو بار راه افتاد.


منبع: حافظ استدیو

لینک ها کوتاه شده

tinyurl.com/y6eknmjw
is.gd/tc6Tdo
shrtco.de/k97Ic
clck.ru/RLhAb
u.nu/m8lw0
ulvis.net/s2PK

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

خرابی بولداگ: آماده سازی ورزشکاران دانشجویی ایالت فرسنو برای ایجاد شغل خود

د اکتبر 12 , 2020
در این سال ، جرمی دارلو با 30 مدرسه از جمله فرسنو همکاری کرده است تا از ورزشکاران بخواهد بعد از دانشگاه بر روی برنامه خود تمرکز کنند. منبع: حافظ استدیو لینک ها کوتاه شده tinyurl.com/y2k4lxyois.gd/rNsrxdshrtco.de/nWyspclck.ru/RLhCVu.nu/0m7z9ulvis.net/D3iZ بیشتر بخوان:  پیش نویس NHL 2020: برندگان و بازندگان