هیچ کس نمی تواند با نقاط عطف شب دوشنبه در Saints ‘Drew Brees – بلاگ New Orleans Saints مطابقت داشته باشد


میتری ، لس آنجلس – درو پرس تاریخ بازنشستگی خود را اعلام نکرده است. بنابراین در حدود بیستمین دوره مسابقات NFL او هیچ نوع “تور خداحافظی” رسمی وجود نداشت.

اما فقط درصورتی که این اتفاق دوشنبه شب آخرین حضور فوتبالی او باشد ، جای تقدیر و تشکر دارد که هافبک نیواورلئان ساینتس در این مرحله از زمان نخست چند لحظه خاص داشته است.

طبق ESPN Stats و Info ، Brees شب های دوشنبه رکوردهای NFL را در میادین پیمایش شغلی ، فرودهای مسیر شغلی ، عرصه های عبور یک فصل و درصد تکمیل یک بازی شکست. او در پیروزی دوشنبه شب مقابل نیو انگلیس میهن پرستان در فصل سوپر بول 2009 برای مقدسین ، تنها امتیاز خوب پاسور را در حرفه خود تولید کرد. و هیچ کس در نیواورلئان شبی را فراموش نخواهد کرد که برایس ، استیو گلیسون و مقدسات پس از طوفان کاترینا در سال 2006 روح تازه ای به سوپردوم ارائه دادند.

Brees 17 پاس برای 300 یارد و شش بازی بدست آورد که در شب دوشنبه کمتر از چهار لمس نداشته باشد – هر دو بیشترین تعداد در تاریخ NFL است.

41 ساله گفت که هنوز “کاملاً خاص” است ، زیرا او به مسابقه روز دوشنبه مقابل تیم سابق خود ، لس آنجلس شارژر ، در Super Dome (8:15 PM EST ، ESPN) می رود.

برایس گفت: “نوستالژی خاصی وجود دارد ، از کودکی که او را تماشا می کنید گرفته تا فرصتی برای بازی فوتبال در دوشنبه شب.” “و اکنون 20 سال بعد ، برخی از لحظات عالی ، برخی لحظات فراموش نشدنی ، برخی از بازیهای بزرگ وجود دارد که ما توانستیم بخشی از آنها باشیم. بنابراین امیدواریم که این روند ادامه یابد.”

بیشتر بخوان:  اوکلاهما آیووا: پیش بینی ، چیدن ، شانس ، توزیع امتیاز ، خط ، بازی فوتبال ، پخش مستقیم ، زمان انجام

این آخرین مسابقه برایس برابر شیپر است – تیمی که او را در سال 2001 به قلم انداخت و در سال 2006 اجازه داد او در آژانس آزاد برود – زیرا تیم های NFC و AFC فقط هر چهار سال یک بار با یکدیگر دیدار می کنند.

بری در مسابقات قبلی خود برای انتقام 3-0 بود. نسبت به معنی حریف برای او کمتر نوستالژی داشت – گرچه گفت اگر قبول نکند که کمی احساساتی خواهد بود “دروغگو” خواهد بود.

برایس گفت: “این بخشی از سفر است.” “وقتی در سال 01 توسط شارژرها دعوت شدم ، این امید من بود ، قصد داشتم در تمام دوران حرفه ای ام در پست هافبک حضور داشته باشم. بدیهی است که این اتفاق نیفتاد ، و به یک دلیل بود. فکر می کنم برخی از دخالت های الهی در آنجا وجود داشته باشد. و این به من رسید. اینجا – شاید یکی از آخرین مکانهایی که فکر می کردید در آن قرار بگیرم. با این حال ، وقتی به 15 سال گذشته اینجا با شان پایتون و بسیاری دیگر نگاه می کنید ، این همان راهی بود که قرار بود باشد. “

بیشتر بخوان:  گرما در مقابل لیکرز: میامی پس از دویدن بی سابقه به فینال NBA 2020 ، دلیلی ندارد که سر خود را آویزان کند

دوشنبه شب بیش از هر چیز دیگری ، بریز می خواهد مطمئن شود که او و مقدسین (2-2) به هفته 6 خداحافظی می روند.

آنها فصل گذشته را با پیروزی در دیترویت هفته گذشته احیا کردند ، که شامل بهترین عملکرد آنها تاکنون از حمله Breeze و New Orleans بود.

امتیاز پایین در واقع در شب دوشنبه دیگر در هفته 2 بود ، زمانی که مقدسین در لاس وگاس 34-24 شکست خوردند – و برایس به دلیل عدم ورود توپ به زمین ، سخت مورد آزمایش قرار گرفت.

اما Brees و Crime در طی دو هفته گذشته سرعت بهتری را کشف کرده اند و اکنون ممکن است مایکل توماس در هفته اول از ناحیه مچ پا دریافت کننده را برگرداند.

“من فکر نمی کنم که شما واقعاً بتوانید در مورد اینکه (کمبود زمین پرتاب مقدسین) مربوط به اسلحه است ، دوروتو یا آنچه که هست تصمیم واقعی بگیرید. تحلیلگر فوتبال لوئیس ردیک دوشنبه شب گفت:” من فکر می کنم ما هنوز به موارد بیشتری نیاز داریم. از زمان ، “که گفت ما پس از بازگشت توماس و آمدن بریس به ادامه رشد ریتم با دریافت کننده تازه امضا شده امانوئل سندرز ، در میان دیگران ، می آموزیم.” اما من مضطرب می شدم. چون ، ببینید ، من هافبک های حرفه ای خود را در دفتر جلو دیده ام ، در مقابل هافبک هایی که خیلی پیر می شدند بازی کرده ام. این برای همه اتفاق خواهد افتاد.

بیشتر بخوان:  Live Stream را دنبال کنید: Clayton Kershaw ، The Dodgers منتظر NLCS در یک مسابقه هستند

“فکر می کنم شما می بینید که با درو ، من فکر می کنم که او باید سبک خود را تغییر می داد. اما همانطور که آنها نیز به شما می گویند ، استعداد نام بازی است ، حرکت فوتبال نام بازی است و امتیازدهی نام بازی است. و اگر آنها هنوز هم می توانند این کار را انجام دهند ، آنها درک می کنند آنها واقعاً اهمیتی نمی دهند.

“به نظر دقیقاً یکسان نیست ، من می گویم … او به وضوح همان بازیکنی نیست که پنج سال پیش بوده است ، و فکر نمی کنم کسی انتظار داشته باشد که او چنین باشد. اما من هنوز منتظر هستم تا با گذشت زمان در اینجا ببینم که مهارت های او چقدر کاهش یافته است.” از نظر جسمی ، زیرا همه کاهش یافته اند. “

دوست Brees و هم تیمی سابق Chargers ، LaDainian Tomlinson ، همچنین خاطرنشان کرد: تنظیماتی که Brees با توماس در خارج از تیم و بدون توقف برای کار با Sanders انجام داده است. بنابراین او گفت که معتقد است معاینه گسترده بریز دو هفته قبل خیلی زود است.

بیشتر بخوان:  NFL برنامه را برای 8 تیم رو به جلو تنظیم می کند

تاملینسون ، که هم اکنون به عنوان تحلیلگر در NFL کار می کند ، گفت: “این همان اتفاقی است که می افتید.” مردم می پرسند که آیا این مسئله صحیح است ، آیا صخره ای است که شما از آن سقوط خواهید کرد. “من فکر می کنم کاری که درو ادامه می دهد ، حتی در سن خود ، این است که دائما بازی خود را مطابق با آن بهبود بخشد و تغییر دهد این هست تیم نیاز دارد – نه درو پنج ، هفت یا هشت سال پیش. “

در واقع ، وقایع دوشنبه شب در طی 20 ، 30 و 40 سالگی برایس اتفاق می افتد. در اینجا پنج لحظه مهم او آورده شده است.

25 سپتامبر 2006: مقدسین 23 ، شاهین ها 3

به قول خاطره انگیز پخش کننده سابق MNF ، مایک تریکو ، “تاچ داون ، نیواورلئان!”

برایس مسافت 191 یارد را پرتاب کرد و در اولین حضور خود در خانه با مقدسین فرود نیامد – اما او هنوز هم به عنوان # 1 بهترین پیروزی فصل منظم در حرفه خود قرار دارد. شبی بود که یک سال پس از آنکه کاترینا شهر را ویران کرد و تیم را مجبور به گذراندن یک فصل در سن آنتونیو کرد ، مقدسین در Superdome بازسازی شده به خانه بازگشتند. گلیسون در دور ابتدایی یک ضربه را مهار کرد و هیجان فراموش نشدنی تماشاگران میزبان را برانگیخت. مقدسین بزرگترین رقبای خود را شکست داده و تحت هدایت برایس و مربی جدید شان پایتون وارد بزرگترین عصر تاریخ حق رای دادن شدند.

بیشتر بخوان:  NBA پلی آف - سلسله کلیپرز قبل از آغاز حتی در حال انجام است

30 نوامبر 2009: مقدسین 38 ، میهن پرستان 17

Saints در راه رسیدن به عنوان Super Bowl 10-0 بودند. اما بریز با این پیروزی مطمئناً بر تام بردی و بیل بیله سیک کمال خود را به سطح جدیدی رساند. Brees 18 از 23 پاس را برای 371 یارد ، پنج TD و بدون رهگیری تکمیل کرد تا تنها امتیاز عبور خوب 158.3 را در حرفه خود ایجاد کند.

26 دسامبر 2011: مقدسین 45 ، شاهین 16

بریزها فقط به 15 مسابقه نیاز داشتند تا رکورد 27 ساله NFL برای دن مارینو برای یک فصل را بشکنند ، کاری که او با پاس 9 متری TD به دارن اسپرولز در دقایق پایانی انجام داد. متأسفانه ، پیتون منینگ دو سال بعد رکورد 5476 متری خود را شکست. اما رکورد تیم مقدسین با 7474 یارد در سال 2011 به دست آمده هنوز پابرجاست.

8 اکتبر 2018: مقدسین 43 ، سرخ پوستان 19

ما می دانستیم که ورود به بازی رکورد Brees ‘Manning را که 71،940 یارد است شکست. اما راهی که او انجام داد شگفت انگیز بود – پاس فرود 62 حیاط به گیرنده Junior Tre’Quan Smith که به 363 یارد و سه TD منتقل می شد.

پس از مسابقه ، که مهمانی اواسط بازی را به همراه خانواده اش برای بزرگداشت این لحظه برگزار کرد ، گفت: “این چیزی بیش از تصور من بود.” در آن زمان ، برایس میانگین 89.7 دستاورد داشت ، در آن زمان یک مسابقه (23 از 26) بهترین حرفه او بود. اما با ما همراه باشید …

بیشتر بخوان:  لیکرز پس از بستن گرما در بازی شش فینال ، در شماره 17 قهرمانی NBA سلتیکس را مساوی کرد

16 دسامبر 2019: مقدسین 34 ، کلتس 7

در این مرحله ، رکوردهای شکسته Brees شروع به شبیه شدن می کنند – خوب ، یک رکورد شکسته. این بار ، بریز رکورد منینگ را از 539 پاس از TD با 5 یارد برای جوش هیل شکست. وی این کار را در حالی انجام داد که رکورد تک نفره NFL 96.7٪ از پاسهای خود را (29 از 30) در 307 متری ، چهار TD و هیچ گونه رهگیری در 40 سالگی ثبت کرد.

بعد از مسابقه ، برایس گفت: “من نمی دانم آنها چگونه آنها را انتخاب می کنند.” “دوشنبه شب فوتبال ، كلت ها بازی كردند ، تیمی كه ما 10 سال پیش در برابر Super Bowl برنده شدیم. بنابراین كل تیم Super Bowl XLIV 10 ساله شدن خود را جشن می گیرد. بدیهی است ، تلویزیون ملی ، یک بازی بزرگ ، و اکنون این رکورد نیز متعادل است. نوعی چه کسی باعث می شود سرتان را تکان دهید. “آیا شما با من شوخی می کنید؟” “


منبع: حافظ استدیو

لینک ها کوتاه شده

tinyurl.com/y5qc46xj
is.gd/zMG5Ql
shrtco.de/7l4lv
clck.ru/RL9B2
u.nu/dg7ol
ulvis.net/iuaX

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

جایی که جایگاه بوکس سنگین وزن است ، تردید در مورد مسابقه سوم فیوری-وایلدر وجود دارد

ی اکتبر 11 , 2020
پس از انتشار گزارش هایی مبنی بر اینکه سومین دیدار پیش بینی شده فیوری با دئونتای وایلدر ، برنامه ریزی شده در دسامبر ، برای همیشه لغو شده است ، جدال ابرقهرمانان سنگین وزن بین تایسون فیوری و آنتونی جوشوا بیش از هر زمان دیگری به نظر می رسد. اما […]