واسیلی لوماچنکو با محمد علی مقایسه می کند


LAS VEGAS – هر جنگنده ای – هر مبارز دیگری – گاهی اوقات باعث سردرد مروج آن می شود. آنها نمی خواهند با این پسر بجنگند. آنها جایی را که روی کارت هستند دوست ندارند. اتاق هتل به اندازه کافی خوب نیست. یک چیزی هست. همیشه ، همیشه ، همیشه ، چیزی بالا رفته است.

و بله ، در هشت سالی که باب آروم و واسیلی لوماچنکو با هم کار کردند ، چیزی وجود داشت.

یک بار.

آروم ، بنیانگذار Top Rank ، به یاهو اسپورت گفت: “ما برای او جنگیده ایم و اکنون حتی به خاطر نمی آورم که چرا ، اما حریف سقوط کرده است.” بنابراین همه ما با هم هستیم و می خواهیم این موضوع را کشف کنیم. “برای نجات این چه کاری باید بکنیم؟” بنابراین من پیشنهادهایی ارائه کردم و چند اسم را به آنجا انداختم.

“این تنها باری است که او مرا به هر دلیل و به هر دلیلی عقب رانده است. او این نگاه را به من داد و به من گفت ،” باب ، از کسی خواستگاری نکن که قصد ندارد یک چالش واقعی برای من ایجاد کند. نمی خواهم وقتم را تلف کنم. و مانند آن بود. “

روز شنبه (10:00 بعدازظهر ET ، ESPN) در مرکز کنفرانس بزرگ MGM ، لوماچنکو با رقیب Teofimo Lopez Jr دیدار می کند. به منظور برتری در وزن سبک. لوماچنکو ، دارنده مدال طلای المپیک 2008 و 2012 ، قهرمان حق رای دادن WBC است و کمربندهای WBA و WBO را در اختیار دارد. لوپز قهرمان IBF است.

بیشتر بخوان:  تاریخ چهارمین دیدار لیکرز - هیت در روز سه شنبه کدام است؟

این مهمترین نبرد در هر شغل آنها است. از نظر لوپز ، این فرصتی برای حمایت از تمام صحبت هایی است که اساساً از طرف پدرش انجام شده است. Teofimo Lopez Sr. یک بار در لابی یک هتل نیویورک دو روز قبل از نبرد 2018 با خوزه پدرازا در آن طرف خیابان در میدان باغ مدیسون ظاهر شد.

بزرگتر لوپز با سر تکان داد که گلوی او را برید. لوماچنکو در حالی که لوپز پدر فریاد می زد و تهدیدهای زیادی را پاک می کرد ، بسته به نظر می رسید.

واسیلی لوماچنکو 14-1 به عنوان یک حرفه ای پس از یک بازی تماشایی 396-1 برای آماتورها. (عکس از ریچارد هیتکوت / گتی ایماژ)

لوماچنکو در مصاحبه ای با یاهو اسپورت ادعا کرد که هیچ خاطره ای از این حادثه ندارد ، حتی اگر این مسابقه پیدایش مسابقه روز شنبه باشد. او به طور مشخص دیر در مصاحبه ، که معمولاً 99.9 درصد بوکسورها است ، اما برای لوماچنکو که توسط بسیاری به عنوان بهترین بوکسور در این رشته رتبه بندی شده است ، بسیار غیرمعمول است.

با این حال ، دلیل آن برای اروم یا کسی که او می شناخت تکان دهنده نبود. آندره کولوسف ، روانپزشک ورزشی وی را همراهی می کرد.

بیشتر بخوان:  لیکرز متقاضی محروم کردن حقوق لوول دنگ از مالیات سقف / مالیات لوکس است

این جنگنده ها پاورقی دارند ، تعداد آنها اغلب 25 نفر است. گروه Lomachenko کوچک است و شامل پدر / مربی آناتولی و همیشه ، همیشه، کولوسف.

هر روز بدون شکست ، پس از پایان تمرینات لوماچنکو ، ساعت ها با یک روانشناس ورزشی ملاقات می کرد.

آنچه آنها انجام می دهند تقریباً یک راز است ، با این حال ، آروم گفت که لو ماچینکو یک بار چیزی را با او به اشتراک گذاشت.

آروم گفت: “اگر واسیلی احساساتی داشته باشد ، و من تصور می كنم كه او چنین احساسی داشته باشد ، پس هرگز آنها را به اشتراک نمی گذارد.” “او هرگز اجازه نمی دهد احساساتش را تسخیر کند ، خواه این یک گفتگوی شخصی باشد ، یا یک بحث تجاری یا یک مشاجره. او با این روانشناس ورزشی کار می کند و پسر را در همه جا با خود می آورد ، بنابراین این به تنهایی باید به شما بگوید که او فکر می کند برای او مهم است. بعد از هر دو ساعت. ورزش کنید ، آنها در یک اتاق هستند که با هم صحبت می کنند و خدا می داند چه نوع جادویی در آن دوره اتفاق می افتد.

“او یک بار به من گفت که آن شخص یک کاغذ آورد و یک سری 30 عددی تصادفی نوشت. کار او تکرار این اعداد به ترتیب بود.”

حال ، اینکه آیا این امر به او کمک می کند تا با راست راست راست برخورد کند یا قلاب چپ و وزنده لوپز سنگین جای بحث دارد. افرادی که مدتهاست بوکس می کنند این نوع کارها را مسخره می کنند.

بیشتر بخوان:  ناسا می خواهد سنگهای ماه را از کارآفرینان بخرد

اما لوماچنکو طبق قرارداد خود کارهایی انجام نداد. وقتی او در اوکراین بزرگ شد و می خواست بوکس کند ، پدرش او را در کلاس های رقص قرار داد.

چرا حرکات پای لوپز در برابر لوپز تعیین کننده خواهد بود

آناتولی لوماچنکو اگر بتواند ضربه سختی بزند ، نگران نمی شد. او در آن زمان برایش مهم نبود که آیا واسیلی می داند چگونه یک مشت را بلغزد یا فاصله را کنترل کند. او می خواست واسیلی حرکت پا را درک کند تا بعداً بتواند گروه هایی تشکیل دهد و از خطر دور شود.

در طول بیش از نیم قرن ترویج بوکس ، آروم مبارزان زیادی را با پاهای چشمگیر دیده است. وی گفت که فلوید می ویدر جونیور از پا پا برخوردار بود. الکسیس آرگیلو و ویلفرد بنیتز نیز توسط آنها تربیت شدند. محمد علی معیار بود.

اصغر علی ، از زمانی که پیروز شد [Sonny] لیستون بالا [he was stripped of his title in 1967]آروم گفت. “در سالهای بوکس من ، هیچ چیز دیگری مانند او نبود. کار پا او باورنکردنی بود. حرکات پا در لوماچنکو بهترین بوکسی است که از زمان علی دیده ام.”

بیشتر بخوان:  بروس آریانس از انتقاد علنی از تام بردی نمی ترسد

پاهای ماچنکو در برابر لوپز بسیار مهم خواهد بود. لوماچنکو سبک وزن است و اعتراف می کند که اگر حریف به معنای پول زیاد در وزن پر باشد ، می تواند به راحتی 126 پوند بدست آورد.

لوپز یک هنرمند حذفی است که جوان و در حال رشد است.

لوماچنکو سال ها کار کرد و مطمئن شد که پاهایش او را به ایمنی می کشاند و خود را برای پاسخگویی آماده می کند.

گفت قهرمان سابق جهان آندره وارد ، که تجزیه و تحلیل پخش ESPN از این مسابقه را انجام خواهد داد. “ولی [Lopez’s power] این نیز یک نگرانی است. برتری حجمی او نسبت به لوما در شش دوره اول بسیار گسترده خواهد بود. این زمانی است که Teo بهترین کار او خواهد بود و این زمانی است که لوما به وضوح در PS و Q حضور خواهد داشت.

اما لوما می داند که چگونه یک مبارز را از نظر روحی و جسمی تخلیه می کند. او می داند که چگونه بخاری را از مشت خارج کند و سپس وقتی این اتفاق می افتد ، می بینید که او به جلو هل می دهد. شما در داخل آن را فیزیکی تر می بینید. به نظر می رسد او پیرمرد است. “

آروم: لومچنکو برخلاف سالیدو ذهنیت غلطی داشت

لوماچنکو پس از یک بازی شگفت آور 396-1 برای آماتورها 14-1 به عنوان یک حرفه ای است. او دومین مبارزه حرفه ای خود را که یک عنوان جهانی بود به اورلاندو سالیدو باخت.

بیشتر بخوان:  "من قصد دارم برای او سخت بازی کنم"

سالیدو مردی سرسخت و سرسخت بود که مهارت خاصی نداشت اما تا آنجا که ممکن بود شجاع بود و هرگز فشار به جلو و فشار را قطع نمی کرد.

آنها در تاریخ 1 مارس 2014 برای کسب عنوان پر وزن WBO در سن آنتونیو جنگیدند. سالیدو که وزن کم کرد و نتوانست عنوان قهرمانی را کسب کند ، از همان ابتدا لوماچنکو را تحت فشار قرار داد. لوماچنکو از نظر مشخصه در اوایل فعالیت نبود.

سالیدو با تصمیم تقسیم برنده شد ، اگرچه مجبور شد اتهام ماچنکو را به تأخیر بیندازد.

سالیدو ، که در شهر زادگاهش ، اوبرگون ، مکزیک ، نامزد شهرداری می شود ، به یاهو اسپورت گفت: “من توانایی بالقوه او را می دانستم اما روی این کار می کردم که اجازه ندهم او فکر کند و فکر کند.” “من می خواستم تمام مدت سر او باشم ، و به این ترتیب توانستم مهارت های عالی او را خنثی کنم.”

سالیدو به شوخی گفت که قبل از مبارزه ویدیویی از ماچنکو ندیده است.

وی گفت: “اگر این کار را می کردم ، احتمالاً می ترسیدم و ظاهر نمی شدم.”

اما آروم گفت که آن شب وقتی وارد رینگ شد ، فهمید که ذهنیت لومچنکو اشتباه است. او به جای تمرکز روی برد ، علاقه داشت زودهنگام انرژی را حفظ کند تا بتواند 12 دور بزند. در آماتورها سه دور و در مسابقات جهانی بوکس پنج دور برگزار شد.

بیشتر بخوان:  کمبا واکر مدام در لحظه ای که کایری ایروینگ به عنوان سلتیک به طرز وحشتناکی اشتباه کرد ، احساس درد می کند

نبرد به پایان رسیده بود و آروم می دانست نزدیک است. اما وقتی لومچنکو و کارگردان Aegis Climas به او نزدیک شدند ، از صحبت های آنها شوکه شد.

آروم گفت ، “اولین چیزی که اگیس به من گفت این بود ،” ببینید ، ما ثابت کردیم که می توانیم 12 دور بزنیم. “آنها روی صرفه جویی در انرژی تمرکز کردند. بهتر بود به جای اینکه بلافاصله برای کسب عنوانی مانند این بجنگند ، بهتر بود و می رفتند هشت یا 10 گشت و گذار و به فاصله عادت کنید.

“زیرا در مبارزه بعدی خود ، او با گری راسل جنگید و در آن زمان می دانست كه می تواند 12 راند برود. من فكر كردم كه او در آن نبرد به راحتی پیروز شد زیرا او آن اضطراب را نداشت.”

از آن زمان لوماچنکو در هر نبرد به پیروزی رسیده است. در لوپز ، او احتمالاً با خطرناکترین حریف که به عنوان یک حرفه ای مبارزه کرده روبرو است.

اما سالیدو گفت جای نگرانی نیست.

سالیدو گفت: “او بسیار خوب پا عمل می کند ، حرکت سر بسیار خوبی دارد و بسیار باهوش است.” “برای هر کس دشوار است که او را شکست دهد به دلیل اینکه چقدر باهوش است و می داند که می تواند انجام دهد.”

اطلاعات بیشتر از Yahoo Sports:


منبع: حافظ استدیو

لینک ها کوتاه شده

tinyurl.com/y3esrepp
is.gd/nEx0v1
shrtco.de/kKCyc
clck.ru/RQ5sC
u.nu/jf5zd
ulvis.net/Qtol

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

ششمین هفته فوتبال فانتزی شروع "Em & Sit" Em: یک گیرنده گسترده

چ اکتبر 14 , 2020
Watch Now: FFT: Most Traded Players (7:06) We got some good news on the wide receiver front for Week 6, as Davante Adams (hamstring) practiced in full Wednesday and seems well on his way to returning to action. Chris Godwin (hamstring) also made his return to practice on a limited […]