وایکینگ ها با وجود قدم های جوان D هنوز هم با شکست دست و پنجه نرم می کردند.


مینیاپولیس (AP) – پاس چهارم و دهم توسط راسل ویلسون در هوا شناور شد ، زیرا تازه کار مینه سوتا کامرون دانزلر با شرمندگی پاس 39 حیاطی را به D.K. Metcalf اضافه کرد و اجازه داد که برتری برنده سیاتل زنده بماند.

همانطور که ویلسون برای پیروزی 27-26 لایه دیگری به هاله مسابقه اواخر مسابقه در میان جمعیت Seahawks اضافه کرد ، وایکینگ ها برای جوان بودن در خط دفاع ، ویران کننده ترین قیمت را پرداخت کردند پس از اجرای برجسته که شامل چهار کیسه در نیمه اول بود ، مهارهای مهمی در کوارتر چهارم و فقط 220 یارد در 58 دقیقه اول مجاز بود ، وایکینگ ها در دو نمایش مهم (1-4) پژمرده شدند. دومین قاپ متکالف در 15 ثانیه قبل از مسابقه در مکان چهارم قرار گرفت.

دانتزلر و تازه کار گوشه گوشه جف گلادنی هر لحظه را تجربه می کردند ، تجربه ای ارزشمند که تسکین اندکی در پیامد مرطوب سیاتل داشت.

بیشتر بخوان:  کم Heyward می گوید که او از برنامه های Alejandro Villanueva برای تغییر کلاه ایمنی خود اطلاعی نداشته است

“آنها ناامید شده اند. آنها امشب با الاغهای خود جنگیدند و ما فقط آنچه را كه لازم بود به آنجا نرسیدیم.” ما به جنگ ادامه خواهیم داد و پیشرفت خواهیم کرد. “

وایکینگ ها در نیمه اول Seahawks را بدون گل حفظ کردند و این فقط ششمین بار در 9 فصل بود که در وسط با ویلسون اتفاق می افتاد. آنها هنوز هم در پایان در مورد پوشش های شل غرغر می کردند.

با وجود همه موفقیت های آنها در حمله – حتی پس از بازگشت دالوین کوک با آسیب دیدگی از ناحیه ران در اولین ضربه نیمه دوم – وی به وایکینگ ها اجازه داد سرشان را تکان دهند. کرک کوزینز سردرگمی و اعتراض داشت که منجر به برتری 21-0 توسط سیهاوکس در یک بازه 1:53 شد. تلاش انحرافی دو امتیازی ناکام بعداً در سه ماهه سوم رخ داد ، زمانی که تساوی توسط خاله پسر خنثی شد. الكساندر ماتسون كه بعد از اخطار دو دقیقه ای در ردیف 6 قدم سیاتل موفق به پیروزی نشد ، توپ را به بازی Seahawks برگرداند.

بیشتر بخوان:  سازگاری ، هدایت شما به سمت وارنر به عنوان رهبر جدید گیرنده های NU است

اگر وایکینگ ها آن امتیاز اضافی قبلی را لگد می زدند و سپس روی دروازه آسان زمین قرار می گرفتند ، 9 امتیاز پیشرفت می کردند.

آدام تلن ، گیرنده باند پهن گفت: “صادقانه بگویم ، پیام در رختکن این است که ما می توانیم یک تیم فوتبال خوب باشیم. ما این را امشب دیدیم. ما این را در دو هفته گذشته مشاهده کرده ایم.” ما فقط باید کار را تمام کنیم. نمایش دیگری “.

چه باید کرد

آیا اگر کوک وقت تلف کند ، مینه سوتا می تواند یک بازی پر رونق در زمین را حفظ کند؟ اما عملکرد ماتسون برخی از اضطراب را کاهش داد. او با 20 بار 112 یاردی کار خود را تمام کرد ، تقریباً شغل خود را دو برابر کرد و سه پاس برای 24 یارد به دست آورد.

بیشتر بخوان:  "این همان چیزی است که شما به عنوان کلاهبردار به دنبال آن هستید."

وایکینگ ها هدایت NFC را با 160.6 حیاط در هر بازی ، با مربی خط حمله / هماهنگ کننده دوندگی ریک دنیسون که در پشت صحنه کار هدفمند پیرامون طرح و تکنیک همکاری می کنند ، دارند.

آنچه او برای کمک به آن نیاز دارد

پاس پاس یک داستان کاملا متفاوت از خط حمله است و ضعف درو سامیا دروازه بان راست در چهارمین مسابقه پت الفلین که پر از مسابقه بود مشهود بود. سامیا دائماً توسط DT جارران رید مورد ضرب و شتم قرار گرفت و سه بار به دلیل گرفتار شدن مجازات شد ، دو بار به دلیل پاس.

ذخیره سازی

اریک ویلسون از زمان تبدیل شدن به یک بازیکن تازه کار تازه کار در سال 2017 یکی از مهمترین بازیکنان تیم بوده است. با یک آژانس رایگان و بدون محدودیت که در بهار سال آینده در انتظار او است ، او چیزی فراتر از یک تیم برجسته و کمک کننده به مصدومیت ها / موقعیت های عقب است.

بیشتر بخوان:  پرتاب چتر دریایی به آلتوف ، هوستون آستروس را در آستانه از بین بردن ALCS قرار می دهد MLB

پارگی عضله سینه در پایان فصل مهمترین وظیفه خود را به آنتونی بار ویلسون داد. او بهترین مسابقه را در کارنامه خود در سیاتل به نمایش گذاشت: دو تلاش از شش باخت ، یک کیسه ، سه مدافع چهار ، یک پاس دفاع و یک رهگیری پرشی نزدیک به پیروزی بود. ویلسون از سه رهگیری مینه سوتا دو مورد دارد و با دو کیسه دوم تیم است.

“من احساس می کنم که در هر بازی بهتر می شوم. به خصوص یک بازی بزرگ مانند این ، فوتبال یکشنبه شب برابر یک تیم خوب ، انجام بازی های بزرگ بسیار عالی است.” اما ما بهتر است برنده شویم ، بنابراین باید آن را کنار هم بگذاریم.

موجودی کم

Kyle Rudolph در پایان بازی نقش مهمی را مهار کرد ، اما پیشکسوت سال 10 فقط 10 پاس گل را در پنج مسابقه برای هفت پذیرش و 76 حیاط انجام داد. پسرعموها تلاش مشترکی را برای به پایان رساندن محکم تر انجام دادند و چهار بار به مدت 64 یارد به PF2 رسیدند.

بیشتر بخوان:  اشتباهات دیرهنگام Dodgers باعث می شود Padres بازی را شروع کند و برتری NL West را کاهش دهد

مجروح

ماتسون و مایک بونه به طور موقت موارد اضافی را به وایکینگ ها برای کوک می دهند ، که به دلیل آسیب دیدگی در زندگی حرفه ای خود از 57 مسابقه 21 بازی از جمله پلی آف را از دست داد.

هولتون هیل (پا) و کریس بوید (همسترینگ) غیر فعال بودند. مایک هیوز 23 ساله تنها مدافع کناری سالم بود که تازه کار نبود. وایکینگ ها اخیراً در خط دفاعی خوب بازی کرده اند تا غیبت بار را کاهش دهند و دانیل هانتر را به پایان برسانند. از دست دادن الفلین ، بازیکن دیگر آنها که هنوز در ذخیره مصدوم است ، به یک مشکل بزرگتر تبدیل شد. دارای آسیب شست است که قرار نیست طولانی شود.

بیشتر بخوان:  جستجوهای آموزش NBA کجاست؟

شماره کلید

9- تحولات وایکینگ ها برای کسب مقام سوم در لیگ فوتبال آمریکا. تنها مسابقه بدون هدایای آنها برد در هوستون بود. پسرعموها فصل گذشته پس از تنها 11 مسابقه در 15 مسابقه به هشت تغییر شکل دست یافتند.

مراحل بعدی

بازگرداندن ران کوک به قدرت کامل اولویت اصلی برای حفظ میانگین تخلف 441 گز و 29 امتیاز نسبت به سه مسابقه اخیر در تمپو خواهد بود. وایکینگ ها با خیال آسوده در انتظار خداحافظی پس از یک دیدار بدون پیروزی از آتلانتا ، می توانند به کوک سه هفته فرصت دهند تا قبل از بازی در گرین بی در اول نوامبر استراحت کنند.

___

اطلاعات بیشتر از AP ​​NFL: https://apnews.com/NFL و https://twitter.com/AP_NFL
منبع: حافظ استدیو

لینک ها کوتاه شده

tinyurl.com/y25tt39r
is.gd/JLEzRp
shrtco.de/j3UzT
clck.ru/RMXj5
u.nu/5gs15
ulvis.net/epQZ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

Caleb Chapman در Texas A & MWR بعد از مصدومیت در یک بازی شکست ناپذیر مقابل فلوریدا ، خارج از فصل است

د اکتبر 12 , 2020
پیروزی 41-38 تگزاس A & M مقابل فلوریدا در هفته 6 ، شیرین و تلخ خواهد بود. این اولین پیروزی A&M جیمبو فیشر در مقابل حریفی از پنج تیم برتر بود و زندگی زیادی به Aggies بخشید. با این حال ، واضح است که این آخرین بازی فصل آینده بسیار […]