وجه مشترک لبرون جیمز و نیکولا یوجیک چیست؟ زیادفقط این پیشنهاد باعث توقف نیکولا جوکیچ در دوره خود شد.

هر چقدر هم که دنور ناگتس خوب بازی کرد ، هیچ مقدار پاس سربار ، پرش یک پا یا عقب بازی 3-1 که او با هم قرار داد ، نمی تواند او را باور کند که این سوال یک اونس شایستگی دارد.

چون جوکیچ هر چقدر هم خوب بازی کند ، مانند لبرون جیمز در زمین کاری نمی کند.

یوکیچ ، پنجشنبه گفت: “به زودی” “او بهترین بازیکن جهان است. و من نیستم. وجود دارد. این تفاوت است.”

آنها از یک طریق حیاتی – توانایی کنترل مسابقه با پاسهایشان – یکسان هستند. جلوگیری از لیوکرز از یوکیچ در این کار دلیل بزرگی در ظاهر غالب آنها در پیروزی 126-114 جمعه در اولین مسابقه فینال کنفرانس غرب بود.

این دو نمی توانستند متفاوت به نظر برسند. جیمز عضلانی و ظریف است ، از لحاظ جسمی به همان اندازه که ماهر است نیز قدرتمند است. جوکیچ ، صادقانه بگویم ، چنین نیست.

اما وقتی شنیدم که فرانک وگل و مایکل مالون در حال آماده سازی برای بازی 1 درباره ستاره های خود (و ستارگان مقابل آنها) هستند ، کاملاً واضح بود که برخی از شباهت ها نادیده گرفته می شوند.

بیشتر بخوان:  به صورت زنده دنبال کنید: شوالیه های طلایی به سریال های سطح مقابل ستاره ها نگاه می کنند

Single player یک بازیکن سرآمد با مهارتهای هجومی است که توانایی گلزنی از پست را دارد و به لطف پاسهای چشمگیرش از نقطه حمله می کند. اگر او بخواهد گل بزند ، می تواند ، اما وقتی در تیم های خود را با سکوی هدایت لیزر نظافت می کند ، خوشبخت ترین به نظر می رسد.

بازیکن دیگر جیمز است.

در بهترین حالت ، هر دو بازیکن با پاس های نخبه عمل می کنند. در مقابل کلیپرز ، گوکیچ با یافتن کرنرهای محکم و ضربه زدن به توپ برای هم تیمی های منتظر خود ، دو تیم را از هم جدا کرد. او در دو مسابقه گذشته 20 پاس گل داد زیرا ناگتس با حذف تلاش کرد.

اما خط دفاعی همیشه ترجیح می دهد به بازیکنی چند وجهی مثل جیمز یا جوکیچ اجازه دهد امتیازاتش را بگیرد تا اینکه هم تیمی هایش را درگیر کند.

به همین دلیل است که 21 امتیاز جوکیچ در 25 دقیقه جمعه بسیار غیرمنتظره به نظر می رسد – آنها فقط در دو پاس گل به ثبت رسیده اند که کمترین تعداد گل او از بعد از فصل است. به همین دلیل است که پانزده نکته جیمز از اهمیت بیشتری برخوردار شد. آنها با دهها پاس گل همراه شدند.

بیشتر بخوان:  کینان آلن گیرنده پول شارژر است و نتیجه می دهد

وقتی همه چیز خوب پیش رفت ، دو بازیکن لحن حمله تیمشان را تعیین کردند.

قبل از مسابقه اول ، مالون تصمیم برای شروع جوکیچ و بازی در آن را تا نیمه سال دوم جوکیچ به عنوان یک انتخاب قطعی برای حق رای دادن توصیف کرد.

“من می توانم تبلیغ كنم كه من یك تیم فداكار هستم. من می توانم تیمی باشم كه با یكدیگر بازی می كنم.” اما وقتی بهترین بازیکن شما این كار را به طور طبیعی انجام می دهد ، و من فکر می كنم كه او از هر بازیكنی در لیگ بهتر است ، این كار را خیلی راحت تر می كند. همه باید به خط بپیوندند و درک کنند که باید به پاس اعتماد کنیم و باید برای یکدیگر بازی کنیم. و او هر روز همان ضربه را می زند. “

بیشتر بخوان:  تصمیمات داجرز در دور پنجم نتیجه خوبی در باخت NLCS بازی 2 نداشت

لیکرز از همان طرز فکر جیمز سود می برد.

وگل گفت: “این فقط انرژی لازم برای پیروزی را ایجاد می کند.” “شما می دانید ، وقتی بهترین بازیکنان خود را دارید که می خواهند پاس بدهند ، همه دوست دارند با چنین بازیکنانی بازی کنند. بنابراین شما می دانید که توپ را خواهید گرفت. می دانید که موقعیت های برابر خواهید داشت. زمین را کمی سخت تر می کنید. روی شیشه رقابت می کنید. “با قدرت بیشتر. شما سخت تر دفاع می کنید. همانطور که گفتم ، این فقط انرژی گروه را تحت تأثیر قرار می دهد.”

جمعه ، جیمز پاسهای همه جا را به لیکرز آماده برای گلزنی منتشر کرد. در نیمه اول حتی یک نفر اشتباه به دست دستیار لیکرز فیل هندی افتاد که توپ را گرفت و با یک حرکت شوت از روی نیمکت خود روی نیمکت توپ را به سمت راست هدایت کرد.

بیشتر بخوان:  روسای کانزاس سیتی به دنبال بهبود خط دروازه کلاید ادواردز-هلایر هستند

جیمز روز پنجشنبه گفت: “شاید بهترین قسمت این بازی این باشد كه بتوانید با هم تیمی های خود درگیر شوید ، توپ را به موقع قرار دهید ، هدف بگیرید ، بتوانید اتفاقات را قبل از وقوع ببینید و دیدن پاداش به هم تیمی هایتان برسد.” “این بهترین قسمت بازی است.”

در نیمه دوم لیکرز بر ناگتس مسلط شد تا جمعه شب در اورلاندو ، فلوریدا در اولین دیدار فینال های کنفرانس غرب پیروز شود.

و آیا او همین را در گوکیچ می بیند؟

سریع گفت: بله. “او فقط مسری است. وقتی شما بهترین بازیکن تیم را داشته باشید ، یکی از بهترین بازیکنان تیم ، او واقعاً برای بهترین تیم به خودش اهمیت نمی دهد ، این یک پیام به بقیه گروه می دهد.”

بازیکنان فصل های عبور تاریخی را پشت سر گذاشته اند ، با اینکه یوکیچ برای دومین سال متوالی هفت پاس یا بیشتر ارائه داده است. فقط دو از هفت فوت این کار را انجام داد – او و ویلت چمبرلین.

بیشتر بخوان:  استخدام بسکتبال در اورگان: ناتان بیتل پنج ستاره ، چشم انداز شماره 17 کشور ، به اردک متعهد می شود

جیمز 35 ساله و با بهترین بازیکنی که تا به حال در آنتونی دیویس بازی کرده است ، با به ثمر رساندن 10.2 پاس منجر به گل در هر مسابقه ، لیگ را رهبری کرد.

در حال حاضر ، مقایسه ها فقط در یک قسمت کوچک از بازی های آنها مناسب است. طول عمر ، قدرت و پیروزی جیمز او را متمایز می کند و اینجاست که تمام مقایسه ها متوقف می شود.

یوکیچ گفت: “او NBA را در كمك هدایت می كند و این به شما چیزی می گوید.” “این فقط از طریق پست نیست. از همه جا است. تنها چیزی که وجود دارد این است که شما واقعاً باید از آن دفاع کنید مثل اینکه یک قطار است زیرا هر بار داخل سبد می رود. او می تواند شوت بزند. او می تواند بازی کند. او می تواند اعزام شود. او واقعاً می تواند پاس بدهد. او یک بازیکن است.” کل

“او بهترین بازیکن جهان است.”
منبع: حافظ استدیو

لینک ها کوتاه شده

tinyurl.com/yyrts2uj
is.gd/gHQR8g
shrtco.de/p1F4c
clck.ru/R3Xrg
u.nu/wcbno
ulvis.net/4xz

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

سلطنتی الکس گوردون پس از 14 سال حضور در این تیم در پایان فصل بازنشسته شد

پ سپتامبر 24 , 2020
کانزاس سیتی ، میسوری – بازیکن سابق کانزاس سیتی رویالز ، الکس گوردون ، رولرکوستر سابق که کار حرفه ای او منجر به رانندگی با غلتک از نزدیک مجسمه به برنده All-Star و Gold Glove شد ، روز پنجشنبه اعلام کرد که پس از پایان فصل بازنشسته خواهد شد. گوردون […]