ونسا برایانت آرزو می کند کوب و جیگی اینجا باشند تا لیکرز را به عنوان قهرمانی برساندآخرین باری که لیکرز جام لری اوبراین را بالای سر بردند ، کوبی برایانت در مرکز این جشن بود. ده سال بعد ، اسطوره لیکرز پس از مرگ او در ژانویه ، با دخترش جیانا و هفت نفر دیگر همچنان در آخرین عنوان تیم تأثیرگذار است.

پس از پیروزی روز یکشنبه 106-93 مقابل میامی هیت ، ونسا ، همسر برایانت ، پیروزی در مسابقات قهرمانی را در اینستاگرام جشن گرفت و با انتشار عکسی از راب بلینکا ، مدیرکل برایانت و لیکرز ، که نماینده و دوست برایانت بود ، پیروزی در مسابقات قهرمانی را جشن گرفت.

بیشتر بخوان:  دن مولن ، مربی فوتبال فلوریدا از ورزشگاه بسته بندی عقب نشینی کرد

وانسا در استوری اینستاگرام با استناد به شوهر فقید خود نوشت: “کوبه حق با RP بود!” پیگیری کنید – سر و صدا را مسدود کنید. “

وی با یک شکلک قلبی شکل اضافه کرد: “کاش کوبه و جیگی برای تماشای این فیلم اینجا بودند.”

بلینکا ، که پدرخوانده جیانا نیز بود ، پس از پیروزی در طی مصاحبه ، درسهای دیگر را از برایانت به یاد آورد. با وجود خشکسالی طولانی در عنوان لیکرز ، برایانت مثبت بود که تیم به زودی دوباره به اوج بازگردد.

بلینکا به خبرنگاران در حالی که سر را به بالا نگاه می کرد ، گفت: “فکر می کنم تو درست می گویی ، مرد”. “شما به من انرژی دادید تا این کار را انجام دهم.”

بیشتر بخوان:  آنتونی دیویس ، لبران جیمز ، لیکرز به سختی ناگتس را شکست دادند
منبع: حافظ استدیو

لینک ها کوتاه شده

tinyurl.com/y47nccdy
is.gd/708ZS1
shrtco.de/5vNhW
clck.ru/RLhvb
u.nu/u-144
ulvis.net/HaRA

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

اواخر TD راسل ویلسون سیاتل سی هاوکس را به اولین رکورد 5--0 برای امتیازات بالا می برد.

د اکتبر 12 , 2020
11:41 صبح ET بردی هندرسونESPN SEATTLE – راسل ویلسون 15 ثانیه قبل از یکشنبه شب یک پاس تاچ داون 6 متری به DK Metcalf انداخت و به پیروزی Seahawks 27-26 برابر مینه سوتا وایکینگ ها و اولین شروع 5-0 در تاریخ امتیازات منجر شد. ویلسون سه پاس خانگی از جمله […]