ویل اسمیت هومر از ویل اسمیت ، طفره رفتن رهبر شجاعان


آرلینگتون ، تگزاس – حالا ، این داستانی است در مورد نحوه چرخش و وارونه شدن بازی ، و من می خواهم یک دقیقه وقت بگذارم ، فقط آنجا بنشینم ، من به شما می گویم که چگونه ویل اسمیت از بازی 5 شاهزاده (و بز) شد.

به طور خلاصه ، این داستان ویل اسمیت است.

نه ویل اسمیت نوازنده و بازیگر. این در مورد ویل اسمیت پارچ و شکارچی ویل اسمیت است. یکی جمعه شب آن را به زمین انداخت ، در حالی که دیگری در خانه در یک دور محوری 3 دور آن را از روی حصار منفجر کرد و در نتیجه تیم داجرز در بازی 5 سری لیگ های ملی 7-3 پیروز شد و این باعث خوشحالی همه بازیکنان شد. طرفداران Blue Dodger در Globe Life Field.

بیشتر بخوان:  هرشل واکر بایدن را در مورد واکنش لوئیزویل به خشونت تحسین می کند و هریس را به چالش می کشد

کوری سیگر دو مرحله خانگی برای داجرها اضافه کرد ، اما هومر اسمیت اسمیت در ششمین کار کسری را به یک ویژگی تبدیل کرد – و مانند بسیاری از آهنگ های ویل اسمیت ، این یک موفقیت بود.

بازی Smith-vs-Smith اولین باری بود که دو بازیکن به همین نام در دوره پس از فصل با یکدیگر روبرو می شدند. ویلیام مایکل اسمیت ، 31 ساله ، یک بازیکن باسابقه چپ از Newnan ، Ja است. و زمین های بازی برای Braves. ویلیام دالس اسمیت ، 25 ساله ، شکارچی از لوئیزویل ، کنتاکی ، سال دوم تحصیل در دانشگاه داجرز است. نام مستعار او ، طبق Baseball-Reference ، شاهزاده تازه است ، و این یک اشاره برای ویل اسمیت است که در برنامه تلویزیونی معروف 90 ، “شاهزاده تازه هوا” بازی کرد.

بیشتر بخوان:  NWHL مالکیت تیم مستقل را در مدل جدید اولویت قرار می دهد

ویل دی. اسمیت پس از مسابقه گفت: “این یک اسم کاملاً رایج است” ، و افزود که ویل اسمیت دیگری نیز در دبیرستان او وجود دارد.

اما هنگام شروع غروب نام هایی که نام او را به ذهن متبادر می کردند ، نبود. داجرها وارد مسابقه شدند و در بهترین دیدارهای خود از هفت سری ، 3 مسابقه را پشت سر گذاشتند و برای جلوگیری از حذف شدن از مرحله پلی آف برای هشتمین فصل متوالی ، به پیروزی احتیاج داشتند. آنها همچنین در ششمین مرحله زمانی که شجاع Will M Smith را ترغیب می کند تا با Max Munchy با جاستین ترنر در پایگاه و دو موقعیت ناخوشایند روبرو شود ، 2-1 عقب هستند.

بیشتر بخوان:  زلاتان ابراهیموویچ در مورد عفونت ویروس کرونا: "COVID جرات داشت مرا به چالش بکشد. ایده بد'

مونسی پیاده روی را انجام داد ، که دومین موفقیت بین ویل اسمیت و ویل اسمیت بود. ویل ام اسمیت در جلسه قبلی خود در سال گذشته ، ویل دی را نوشت. اسمیت

وقتی رسانه های اجتماعی شروع به نامگذاری تصادف کردند ، ویل دی اسمیت در شمارش ، 0-2. اما او یک شمارش کامل انجام داد و سپس یک توپ سریع و کم سرعت را که با سرعت 94 مایل در ساعت ثبت شده بود اجرا کرد و آن را از سکوها به سمت میدان چپ فرستاد. سپس رسانه های اجتماعی واقعاً منفجر شدند.

بیشتر بخوان:  نوتردام قرارداد برایان کلی مربی را تا سال 2024 تمدید کرد

ناگهان ، داجرز 4-2 پیش افتاد – برتری که از آن منصرف نمی شود.

سیگر گفت: “این لحظه مهمی است که شما به یک ضربه بزرگ احتیاج دارید و او آن را بدست آورد.”

دیو رابرتز ، مدیر شرکت داجرز ، گفت که وقتی احساس کرد این مسابقه ویل اسمیت در مقابل ویل اسمیت خواهد بود احساس خوبی دارد

او گفت: “من کردم.” “من همیشه شرط می بندم ویل اسمیت”.

معروف نیست که اسمیت گیرنده احساسات زیادی را در زمین نشان می دهد ، اما پس از اینکه هومر راکت خود را تقریباً در نیمه اول اولین خط پایه می کوبد ، پس از تغییر قوانین ، جیغ می کشد و با مربیان اصلی دست می زند.

بیشتر بخوان:  این پلاک باستانی ممکن است اولین تصویر ورزشی در تاریخ باشد

رابرتز گفت: “آن شدت ، آن آتش و شور آنجا.” “دیدن او در بیرون آمدن بسیار سرگرم کننده است. من می دانم که بازدیدهای بزرگتری از این اتفاق خواهد افتاد ، اما این بزرگ بود.”


منبع: حافظ استدیو

لینک ها کوتاه شده

tinyurl.com/yxa2bvzw
is.gd/0C1QVf
shrtco.de/Ajsm
clck.ru/RSPMp
u.nu/m2xhh
ulvis.net/O3Tn

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

تعداد موارد فعال ، فقط 10.7 درصد از کل موارد COVID-19: وزارت بهداشت

ش اکتبر 17 , 2020
دهلی نو [India]، 17 اکتبر (ANI): روز شنبه ، فدراسیون به وزارت بهداشت گفت: موارد فعال COVID-19 در کشور تنها 10.7 درصد از کل موارد است ، زیرا تعداد پرونده های فعال در کشور برای اولین بار به کمتر از 8000 لک کاهش یافته است. طبق گفته وزارت بهداشت و […]