وین رونی و واتفورد دربی پس از ترس کویدز با آزمایشاتی روبرو هستند


وین رونی پس از ملاقات وی با یکی از دوستانش که به او دستور داده بود برای Covid-19 آزمایش کند و بعداً به بیماری مبتلا شد ، درگیر یک درام مربوط به ویروس کرونا است.

کاپیتان سابق انگلیس – که اکنون مربی تیم داربی قهرمانی اسکای بیت است – پس از بازدید جاش بردسلی ، تاجر مصدوم ، در خلال مجلل خود که روز پنجشنبه از وی بازدید کرد و یک ساعت به او فرصت داد ، “خشمگین” شد.

در این مقاله گفته شد كه بردسلی ، 21 ساله ، پیش از این توسط پرسنل آزمایش و ردیابی تماس گرفته شده و آنها آزمایش كرده اند و بنابراین باید خودش را منزوی می كرد. او بعدا آزمایش مثبت داد.

بیشتر بخوان:  رولان گاروس رافا بهترین امتیاز را در ورزش کسب کرد: موری

وین رونی ، یک روز پس از دیدار از جاش بردسلی (مایک Egerton / پنسیلوانیا) با ویلیام تراست اکونگ از واتفورد کشتی می گیرد.

رونی ، متاهل و دارای چهار فرزند ، از هیچ نگرانی مربوط به Covid در رابطه با بردسلی بی اطلاع بود و فردای عصر جمعه جمعه در دربی 1-0 در خانه واتفورد بازی کرد.

در دستورالعمل های دولت آمده است: هرکسی که با کسی که ازمایش مثبت داشته است تماس داشته باشد ، باید به مدت 14 روز خودزنی کند.

اکنون حداقل این احتمال وجود دارد که دو تیم دربی واتفورد به همراه تیم پشتیبانی خود مجبور به شرکت در آزمون ها شوند. رونی قبلاً اعلام کرده است که تحت یک آزمایش قرار می گیرد.

بیشتر بخوان:  تایسون فیوری پس از حرکت از سه گانه Deontay Wilder ، برای جنگ در خانه بازگشت

در بیانیه مدیریت رونی آمده است که این بازیکن 34 ساله از اقدامات بردسلی “عصبانی و ناامید” شده است.

سخنگوی سخنگوی منتشر شده در The Noble گفت: “فقط امروز (شنبه) پس از روند رسانه ها و تحقیقات خود او بود که وین فهمید قبل از بازدید با ردیابی و ردیابی با جاش تماس گرفته شده و او نباید به خانه اش می آمد.”

امروز وین همچنین کشف کرد که پس از آن جوش آزمایش Covid-19 مثبت کرده است. اگر می دانست که با ردیابی و ردیابی با جاش تماس گرفته شده یا آزمایش او مثبت بوده است ، دیگر از دیدن او امتناع می ورزید.

بیشتر بخوان:  جانسون شروع به جابجایی IndyCar با یک خرده فروش آنلاین اتومبیل می کند

در این بیانیه آمده بود که اگر رونی می دانست با “کسی که مشکوک به ویروس است” در تماس بوده است “بلافاصله” به باشگاه خود اطلاع می دهد.

“وین عصبانی و ناامید است که او ، خانواده و باشگاهش توسط شخصی منصوب شدند که مخفیانه عمل می کند و بر خلاف دستورالعمل های دولت و NHS عمل می کند. در این بیانیه آمده است که او به دلیل تماس با جاش اکنون در حال آزمایش ویروس کرونا است.

دربی نام رونی را نیاورد اما در بیانیه باشگاه تأیید كرد كه از گزارشات آگاه بوده و دستورالعمل ها را دنبال می كند.

در این بیانیه آمده است: “باشگاه فوتبال دربی کانتی از گزارشی که در یکی از روزنامه های ملی در مورد تماس یکی از اعضای تیم بازی این باشگاه با فردی که آزمایش وی ویروس Covid-19 مثبت است آگاه است.”

بیشتر بخوان:  مدیر عامل YouTube درمورد ممنوعیت QAnon توسط این شرکت نمی گوید

“با اطلاع از این خبر ، باشگاه اطمینان حاصل کرده است که اقدامات مناسب در راستای پروتکل های دقیق EFL Covid-19 و دستورالعمل های دولت انگلستان ، که طبق آنها باشگاه فعالیت می کند ، انجام شده است.

“این باشگاه به قوانین و پروتکل های Covid-19 ادامه خواهد داد تا از امنیت بیشتر بازیکنان و کارکنان آنها اطمینان حاصل کند.

“این باشگاه هیچ گونه توضیح دیگری ارائه نخواهد داد ، مگر اینکه در این مورد نیاز به بروزرسانی بیشتر باشد.”
منبع: حافظ استدیو

لینک ها کوتاه شده

بیشتر بخوان:  جراحی میامی هیت در نیمه راه فینال NBA پس از رالی بازی 2 از پشت سلتیکس | NBA

tinyurl.com/y3nvb6ty
is.gd/w7Yr1R
shrtco.de/Jj78y
clck.ru/RT3j5
u.nu/dyk5j
ulvis.net/rj8k

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

دنیای بیس بال حذف توییتر را برای Astros جشن می گیرد

ی اکتبر 18 , 2020
طرفداران بیس بال (و تعداد کمی از بازیکنان) 11 ماه منتظر مانده اند تا یک جمله را یک صدا بگویند: بعداً شما را می بینیم ، هوستون آسترو. آن لحظه سرانجام روز شنبه فرا رسید. Astros با شکست 4-2 مقابل Tampa Bay Rise در بازی 7 از سری مسابقات لیگ […]