ویک فانجیو ، مربی Denver Broncos می گوید عدم وقفه های دیرهنگام “تقصیر من است”


ENGLEWOOD ، کولو – ویک فانجیو ، مربی دنور برونکوس روز سه شنبه گفت عدم استفاده تیم در استفاده از تایم اوت در اواخر دوشنبه شب باخت 16-14 مقابل تنسی تایتان “کاملاً تقصیر من بود.”

Broncos در این باخت بسیار ناخوشایند بود که فصل را باز کند ، اما تصمیم Fangio برای کنارگذاشتن استفاده از یک یا دو تایم اوت در آخرین مالکیت تنسی انتقادات زیادی را به دنبال داشته است. تایتان ها توپ را برای 2 دقیقه و 48 ثانیه از زمان نهایی 3:05 نگه داشتند تا اینکه استفان گستکوفسکی یک گل میدان 25 برنده را با برد برد.

بیشتر بخوان:  جالن رمزی از رمس اکنون توجه فوتبال را به مسائل مالی معطوف می کند

وقتی تایتان ها درایو را باز کردند ، 3 برهم زدن فاصله داشت و آنها تا زمانی که دو ثانیه به بازی نمانده بود از هیچ کدام استفاده نکردند. اوایل شب گاستکوفسکی سه گل میدان و یک امتیاز اضافی از دست داده بود.

فانجیو گفت: “من فکر نمی کردم که” یخ لگد زن “ارزش آن را داشته باشد زیرا او به هر حال در تلاش بوده است.” “من بعد از بازی دوم از خط 29 حیاط ، وقتی که وقت تلف کردم ، وقت تلف کردن را از دست دادم [Derrick] هنری 13 یارد فاصله تا 16 ما فاصله داشت. من باید در آنجا وقت تلفنی می خواستم. این همان چیزی بود که دلم برای آن تنگ شده بود. “

بیشتر بخوان:  بازگشت "حالت ماتریکس" - آلوین کامارا جنایت مقدسین خالی از سکنه را در دست دارد

بازی Fangio که به آن اشاره می شود با ساعت 1:33 ساعت شروع شده بود و تایتان ها بازی دیگری را اجرا نمی کردند تا اینکه 49 ثانیه از بازی باقی مانده بود. این یک بازه زمانی 38 ثانیه ای بود که Broncos می توانست کمی بعد از آن استفاده کند ، زمانی که مالکیت نهایی آنها روی خط 43 حیاطی خود به پایان رسید – یک یا دو نتیجه از فاصله دور دروازه.

از فانجیو ، که بازیکن دفاعی برونکوس است ، س wasال شد که آیا هیچ بازی پیش از مسابقه روی مکانیک آن نوع پایان نیمه یا پایان بازی تأثیر نمی گذارد وقتی که دفاع در زمین است و او بازی می کند – – یا اگر تصمیم برای جدا شدن از میچ تاننی ، مدیر سابق تجزیه و تحلیل فوتبال تیم ، در خارج از فصل یک عامل بود. تانی در طول بازی فقط برای چنین سناریوهایی در مدت حضور خود در تیم از جعبه مربیان هدست بود.

فانجیو گفت: “همه اینها می تواند باشد.” “در آنجا تقصیر من کاملاً بود ، من در آنجا بیش از حد فکر کردم که می خواهم از دفاع بخوانم. دلم برای آن تنگ شده است … همه مربیان در این باره کار می کنند ، مربیان تهاجمی وقتی که ما در دفاع هستیم .. . [but] این فقط دلم برای آن یکی تنگ شده بود ، هیچ کس دیگری. “

فانجیو در پاسخ به این س ifال که آیا پذیرفتن اشتباه برای او مهم است ، با توجه به خواسته خود از بازیکنانش ، سریع گفت: “کاملا”.

در حالی که تقریباً از دومین مسابقه که اتمام وقت است ، یک بحث داغ در خارج از تیم بود ، Broncos دارای لیست قابل توجهی از دیگر مسائل مربوط به باخت بود. دروازه بان درو لاک دو ضربه محکم و ناگهانی را از دست داد و یک ضربه محکم و ناگهانی به نیک وانت را از دست داد دو بازی قبل از یک پاس بی بدشانسی پاس یک ضربه چهارم و یک گل از خط یک حیاط تیتان ها در دقایق پایانی نیمه اول.

گیرنده وسیع تازه کار ، جری جودی دو پاس از سه پاس افتاده تیم داشت ، از جمله یک پاس با بیش از چهار دقیقه مانده به بازی که می توانست یک پیروزی برونکوس باشد. خط حمله الكساندر جانسون صاحب یك پنالتی خطای شخصی شد – یك پنالتی كه فانگیو گفت روز سه شنبه “بسیار مشكوك” بود – رهگیری مایكل اوجمودیا را نفی كرد.


منبع: حافظ استدیو

لینک ها کوتاه شده

tinyurl.com/yxulbsqk
is.gd/AmLw4n
shrtco.de/3lj78
clck.ru/QrqRf
u.nu/5gnay
ulvis.net/aVo

بیشتر بخوان:  برنامه فوتبال USC 2020: Open Trojan در مقابل آریزونا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

جون گرودن می خواهد درک کار نام همسرش را از دهانش دور نگه دارد

س سپتامبر 15 , 2020
نیمه بهتر Jon Gruden یکشنبه در افتتاحیه فصل Raiders لاس وگاس یک اتفاق غیر منتظره ایجاد کرد. همزمان با آغاز کوارتر اول در کارولینا ، بازیکن دفاعی Raiders ، درک کار در طی یک تماس بازی فریاد زد: “Cindy Gruden Tiger Woods” ، که مورد توجه سرمربی تیم قرار نگرفت. […]