پاتریس برگون در آژانس رایگان NHL به جدایی توری کروگ از پرینز واکنش نشان می دهد


پاتریس برگرون به ترک Tory Krug برای ترک Prinz در یک آژانس رایگان پاسخ داد که در ابتدا در NBC Sports Boston ظاهر شد

پاتریس برگرون 16 فصل برای Boston Bruins بازی کرد ، بنابراین او دیده است که بسیاری از بازیکنان از طریق آژانس رایگان ، معاملات و بازنشستگی از سازمان خارج می شوند.

با این حال ، زمانی که یک هم تیمی و یک دوست او را ترک می کند ، هنوز دشوار است ، به ویژه هنگامی که این بازیکن نزدیک به یک دهه را با Bruins سپری کرده است.

بیشتر بخوان:  "ما هر وقت با او بازی کردیم بسیار با او دردسر داشتیم"

توری کروگ ، مدافع کهنه کار هفته گذشته Bruins آژانس رایگان NHL را ترک کرد و قراردادی هفت ساله به ارزش 45.5 میلیون دلار با آبی های لوئیس سنت امضا کرد. این یک معامله کاملاً شایسته بود که بازیکنی برای اولین بار به یک آژانس رایگان بدون محدودیت برخورد کند.

چرا مایک هافمن یک سال ارزش قمار The Bruins را دارد

عدم حضور کروگ در خط آبی بوستون فقط در یخ احساس نمی شد ، زیرا او تهدیدی تهاجمی مداوم بود و با نوعی هیکل / مسابقه بازی می کرد که طرفداران من آن را دوست دارند. این مدافع 29 ساله همچنین یک کاپیتان قدرتمند روی یخ و کنار آن بود.

بیشتر بخوان:  گرت بیل ، سرخیو رگیلون ، جادون سانچو به علاوه به روزرسانی های لیگ برتر

در پرسش و پاسخ اخیر با Fluto Shinzawa از The Athletic ، برگون چندین موضوع غیررسمی از جمله عزیمت Krug در یک آژانس رایگان را لمس کرد.

برگرون در مورد عزیمت کروگ گفت: “این همیشه یک چیز است ، به خصوص وقتی پسر بچه ای مدتی در آن حضور داشته باشد. شما ناراحت هستید. اول از همه ، شخص را از دست خواهید داد.” بسیاری از مردم فکر می کنند ، “اوه ، یک مدافع چپ ، یک مرد با قدرت” ، همه این چیزها. من بیشتر در مورد شخص و دوستی که ایجاد کردیم فکر می کنم. برای از دست دادن آن ، این کار دشوار خواهد بود. هیچ رازی نیست که به عنوان بازیکن و به عنوان یک مرد دلتنگ او شویم.

بیشتر بخوان:  مایکروسافت یک عملیات گسترده دزدی دریایی را که می توانست بر انتخابات تأثیر بگذارد ، پایان می دهد

“با این حال ، این مشاغلی است که ما درگیر آن هستیم. کنترل آن دشوار است. شما به عنوان یک بازیکن نمی توانید روی آن کنترل کنید. شما به مدیریت ، دون ، کم (نیلی) و بقیه اعتماد دارید که برنامه خود را ادامه دهند. شما برای Tori چیزی جز بهترین آرزو نمی کنید. ما تماس خواهیم داشت.” در طی نه سال ، شما یک پیوند ایجاد خواهید کرد. همچنین با خانواده های ما – فرزندان و دختران ما. “

بن: امتیاز F خارج از فصل B تا کنون

Bruins هنوز جایگزین Krug نشده است.

بیشتر بخوان:  تایگر وودز در US Open به جادویی نیاز دارد

تنها نوار آبی بازیکن B در خارج از فصل شامل قرارداد مجدد کیوان میلر – که از آوریل 2019 به دلیل مصدومیت زانو بازی نکرده است – و قرارداد دوباره Jakub Zboril ، انتخاب دور اول برای 2015. او نتوانست انتظارات را برآورده کند.

مت Grzelcyk ، مدافع Bruins یک نماینده آزاد زنجیره ای است که برای داوری حقوق و دستمزد اقدام کرد. کاپیتان تیم B Zdeno Chara یک بازیکن آزاد محدود است و نماینده او اخیراً به TSN گفت که مدافع 43 ساله در آژانس رایگان “به همه گزینه ها نگاه می کند”.

بیشتر بخوان:  بهترین لباس های هالووین بزرگسالان از فیلم های محبوب دیزنی شما

The Bruins بسیار ناامید کننده بود. جدایی کروگ اولین اقدامی بود که تیم بوستون را تضعیف کرد و ممکن است آخرین مرحله قبل از فصل آینده نباشد.


منبع: حافظ استدیو

لینک ها کوتاه شده

tinyurl.com/yxmte6je
is.gd/Ml91ml
shrtco.de/ESHcF
clck.ru/RS2uX
u.nu/zsnq4
ulvis.net/WspY

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

بهترین معاملات روز پریمیر 2020 زیر 50 دلار هنوز باقی مانده است: Roku Streaming Stick Plus ، Premiere و Express HD

ج اکتبر 16 , 2020
این داستان بخشی از است روز نخست آمازون، راهنمای CNET در مورد هر آنچه باید بدانید و چگونگی اطمینان از دستیابی به بهترین معامله. روز نخسترسماً به پایان رسید ، رویداد بزرگ فروش سالانه آمازون. اما برخی معاملات زیر 50 دلار ثابت هستند ، از جمله Roku Streaming Stick Plus […]