پاتریک رید هدایت مسابقات Open US است. تایگر وودز برش را از دست می دهد


کلوپ گلف پا با پا فقط می تواند مدت ها دوام داشته باشد.

وخیم شدن اوضاع در اوپن یو اس او روز جمعه منجر به نتایج آشناتر در بازی های نیویورک شد که به دوستانه بودن به عنوان دروازه بان نوار معروف بودند.

سبزیجات خشک و خرد شده لکه های قهوه ای را نشان می دهد. راهروهای ثابت موتورهای شارژ خوبی ارسال می کنند که از لبه می چرخند یا از دست انداز برمی خیزند. باد پیراهن و شلوار بیشتری را منفجر می کرد و زمین های به ظاهر کاملاً تراز شده را مجبور به رانش می کرد.

نتایج منعکس کننده قتل عام است. یک روز پس از پایان 21 گلف باز ، یک رکورد ، فقط سه نفر از آنها در دور دوم به این نتیجه برگشتند. Bryson DeChambeau و Bubba Watson این کار را با استفاده از وقت بازی صبح زود انجام دادند که باعث می شد آنها خیلی زودتر از این که هم سن و سالان دندانهایشان را با ضربه ای سرگردان به دندانهای دیگر بزنند ، آنها را در باشگاه قرار دهند.

بیشتر بخوان:  قمار مخاطره آمیز تام بردی مقابل درو بریز ، مقدسین شکست خورد

جاستین توماس ، رهبر دور افتتاحیه ، پیرمرد پنج ساله زیر 65 سال را با سه امتیاز بالاتر از 73 دنبال کرد و پس از جفت شدن برابر 70 با 66 بازیکن روز گذشته ، دو شوت پشت سر پاتریک رید ، محبوب جدید در Four Under گذاشت. توماس پس از تحمل دویدن طاقت فرسا که شامل کشش پنج سوراخ بود و در آن چهار هدف شلیک کرد ، به دلیل طبیعت نابخشودنی این مکان ، خود را شلاق نزد.

توماس ، که همچنین هنگام غرق شدن در 20 غوطه وری از یک نمایشگاه بداهه ناظران معتبر ، سه حفره را محاصره کرد و غرش را بلند کرد ، گفت: “همه در این تورنمنت به مدت طولانی یک دوره بد را پشت سر می گذارند ، مخصوصاً در اینجا.”

بیشتر بخوان:  ما چه هدفی عالی به شما ارائه می دهیم! پادکست روزانه CBS Sports Soccer

ممکن است برنده نهایی خود را در میان گروهی کاملاً خوشه ای در بالای جدول رده بندی مشخص کرده باشد. DeChambeau مجبور شد یک بار پرداخت کند و رافا کابررا بلو ، هریس انگلیس و توماس همه عقب بودند ، که با توجه به اینکه 22 نفر از 24 برنده آخر US Open دو امتیاز در اواسط مسابقات فاصله داشتند ، یک آستانه قابل توجه است. جیسون کوکراک تنها بازیکن زیر سطح است.

بهترین دور در روز مربوط به دکامبو بود ، یک جوان 27 ساله که یک پروتئین پرست است و بیشتر به یک بازیکن دفاع خط حمله می کند تا یک بازیکن گلف. DeChambeau وقتی عقاب 9th سوراخ 557 حیاطی را عقاب زد ، از پرواز سرسام آور خود استفاده کرد ، و این کار دشوارتر از یک ضربه ساحلی نیست.

بیشتر بخوان:  کمیته انتخاب پلی آف کالج فوتبال با پیوستن بیگ ده به یک مخمصه جدید

DeChambeau گفت که او عکس های گوه پرواز دور دور ابتدایی را با برخی اقدامات شبانه در زمینه رانندگی دوباره کالیبره کرده است. شوت دوم او که باعث ایجاد ضربه قابل تعمیر برای عقاب شد به احترام گذاشته شد.

دشامبو گفت: “این به زیبایی کار کرد.”

در طی دور دوم مسابقات اوپن ایالات متحده در روز پنجشنبه ، برایسون دکامبو به گل دوم شوت زد.

(جان مینچلو / آسوشیتدپرس)

هیدکی ماتسویاما یک برتری دو برابری داشت و تنها گلف بازی بود که در بازی بعد از ظهر با تک نفره زیر 69 سال شکسته شد و ضربه روز را غرق کرد. این اتفاق زمانی رخ داد که او یک شوت از سمت گرین در فاصله 15 فوت از سوراخ اول ارسال کرد و در زیر تماشا کرد که جردن اسپت شریک بازوی خود را به سمت سوراخ گرفته و سعی دارد توپ را متقاعد کند. مکان مورد نظر

بیشتر بخوان:  Chase Claypool مجهز به جدیدترین جواهر فولاد در گیرنده است: در اینجا نگاهی دقیق تر به بازی سطح پایین می اندازیم

دویدن ماتسویاما او را حتی در مسابقات و با تساوی پنج جانبه برای مقام هفتم ترک کرد.

روز جمعه ، او تسلیم ظاهر تایگر وودز شنبه نخواهد شد ، قهرمان سه بار Open US که برای دومین بار متوالی در این رویداد که در این مسابقات برگزار شد ، نتوانست کاهش یابد. وودز آخرین باری که در سال 2006 اینجا را از دست داد ، اندکی پس از مرگ پدرش ، ارل ، غمگین شد.

هم رهبری و هم بازی كوتاه او این بار به او خیانت كردند ، در حالی كه وودز در آغاز مسابقه 73 خود با نتیجه 77 به كار خود ادامه داد و در 10 به پایان رسید.

بیشتر بخوان:  پیش نمایش رتبه بندی بیس بال خیالی 2021: 20 نفر برتر پایه اول به ویژه برای کم کاری در سال 2020 کثیف

وودز گفت: “روشی که این زمین گلف تغییر می کند و سرعت آن سریعتر و سردتر و خشک تر می شود و مناطق سبز نیز ناهموارتر می شوند” ، وودز گفت: “این آخر هفته آزمایش جهنم خواهد بود.”

بازی ای که بهترین گلف باز در جهان اطراف نخواهد بود.

پولچ از لس آنجلس گزارش داد.
منبع: حافظ استدیو

لینک ها کوتاه شده

tinyurl.com/y3oq3a9t
is.gd/U2tauI
shrtco.de/TJLf
clck.ru/R3gBC
u.nu/xyiup
ulvis.net/fRY

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

زلاتان ابراهیموویچ در مورد عفونت ویروس کرونا: "COVID جرات داشت مرا به چالش بکشد. ایده بد'

پ سپتامبر 24 , 2020
زلاتان ابراهیموویچ روز پنجشنبه گفت که آزمایش آزمایش ویروس کرونا برای وی مثبت است ، یک روز پس از آزمایش منفی برای این بیماری. ستاره میلان تشخیص خود را به روشی متکبرانه فاش کرد. بارسلونا که پیکربندی شده است با برجسته سازی مسی فصل جدیدی را آغاز می کند وی […]