پاتریک رید و جردن اسپیت به روش های قدیمی دوستانه بازگشتند


مامارونک ، نیویورک – صبح که پنجشنبه صبح پاتریک رید با شلیک گلوله توپ خود را به حفره هفتم 3 ، در 166 حیاط هفتم در کلوپ گلف Winged Foot زد ، هوا مه گرفت. مسابقات 2020 Open United States تنها دو ساعت قدمت داشت.

جوردن اسپیت ، شریک بازی دور اول رید ، گفت: “هوا مبهم بود ، شما نمی توانستید هر ضربه را ببینید.” “شوت پاتریک به نظر می رسید چپ است و اگر از آن سوراخ خارج شود ، از حالت سبز خارج می شود.”

رید توپ را در حالی که 9 آهن در دست داشت ، روی زمین تماشا کرد و تماشا کرد.

وی گفت: “اما نمی توانستم ببینم که چند رازپ گرفته است.” “شاید دو تا؟”

Spieth به جلو خم شد تا دید بهتری داشته باشد.

وی گفت: “این مستقیماً به جلو لگد خورد و شما می توانستید صدای ضربه زدن به سنجاق را بشنوید.” “یک هاپ”

بیشتر بخوان:  یک کنفرانس فوتبال کالج می تواند بازیکنان را بیش از سود برای تغییر انتخاب کند

همه روی جعبه سه راهی مکث کردند ، از جمله رید. معلوم نبود توپ کجاست و چون تماشاچی نبود ، سر و صدا دیگری نبود.

سپس ، برخی از داوطلبان دوره در سمت چپ سبز دستان خود را در هوا بلند کردند. یك زردك داشت

رید به طرز وحشیانه ای به رقابت خود نگاه كرد – نه ذكر معمول او.

Spieth بلافاصله تحت تأثیر چیز دیگری قرار گرفت.

“یک سوراخ در یک در Open US؟” او گفت. “به طور معمول ، این مکان آجیل بود.”

رید با توافق سرش را تکان داد.

“اینجا در نیویورک؟” با پوزخندی گسترده گفت. “طرفداران شگفت انگیز. این یک تجربه عالی بود. “

وی که هنوز لبخند می زد ، افزود: “در همان زمان ، یک آس یک آس است.”

در این حالت ، به نظر می رسید که ارزش آن بیش از دو برابر هم حد از سوراخ بود زیرا باعث تغییر در تنور روز رید شد. لرزیدن در فاصله یک برابر از شش سوراخ ، رید با سه پرنده در عقب نه بسته شد تا یک شلیک یک چهار نفره کمتر از 66 را در ترسناک Winged Foot انجام دهد ، و روز را فقط با یک ضربه عقب از رهبر اوایل دور اول جاستین توماس به پایان برساند.

بیشتر بخوان:  تام بردی Pick Six را پرتاب می کند تا Chargers زودتر از Pirates پیش بیفتد

اگرچه پیش از این هفته رید هرگز در بازی Winged Foot بازی نکرده بود ، اما به یک طرفدار تبدیل شده است.

وی با اطمینان از اعتماد به نفس عادی و تمام عیار خود گفت: “من دوره های سخت را دوست دارم.” “این بازیکنان برتر گلف را نسبت به بقیه زمین از هم جدا می کند. همچنین ، افرادی را که می توانند از خلاقیت استفاده کنند و از پس مشکلات برمی آیند جدا می کند. “

با قرار دادن سنجاق در نقاط نسبتاً خوش خیم روی سبزهای خائن ، Winged Foot در روز پنجشنبه تقریباً به اندازه مجازات های پایانی مجازات نبود. دور 65 توماس ، که شامل 6 مرغ پرنده بود ، کمترین امتیاز در مسابقات اوپن ایالات متحده در Winged Foot بود که برای ششمین بار میزبان قهرمانی است.

بیشتر بخوان:  عدم اطمینان در مورد ویروس کرونا ویروس NHL را مجبور به تعویق انداختن Winter Classic ، تمام ستاره این آخر هفته کرده است

رید دور را با احتیاط آغاز کرده بود ، اما به خصوص پس از سوراخ کردن ، شروع به شلیک به سنجاق ها کرد.

اسپیت گفت: “او گفت از زمان حرفه ای شدن این دومین سوراخ در یک کار است.” “این باعث تعجب من می شود که چگونه او به زمین های گلف حمله می کند.”

جفت شدن Spieth و Reed Thursday – سومین بازیکن گلف در گروه آنها Hideki Matsuyama بود – حداقل یک یادآوری بصری از روزهای آنها به عنوان یک دو نفره قدرتمند از مسابقات بین المللی در اواسط دهه 2010 بود.

از سال 2014 ، آنها 8-1-3 رکورد داشتند ، تا اینکه رید و اسپیت با بازیکنان مختلف در جام رایدر 2018 جفت شدند. نتایج آن سال متفاوت بود و تیم اروپایی آمریکایی ها را آزار داد. پس از آن ، رید تصمیم به قطع همکاری خود با اسپیت را تعقیب کرد و اظهار داشت که اسپیت پشت این جدایی است.

بیشتر بخوان:  با دستبند پایگاه جدید ، رایس موفق به فرار می شود

چندین ماه بعد ، رید و اسپیت با هم در یک رویداد PGA Tour بازی کردند و به نظر می رسید که اپیزود را پشت سر خود قرار داده اند ، حتی در اولین سه راهی در آغوش گرفتن. روز پنجشنبه ، آنها در این دوره صمیمانه بودند و برای یکدیگر مفید بودند.

در سوراخ دشوار پار-4 شانزدهم ، هنگامی که سه راهی نی رید از روی یک درخت شلیک کرد و او را در فاصله 300 متری از فضای سبز قرار داد ، او با استفاده از یک چوب یک تیر کور را در اطراف سمت چپ حفره شدید سوراخ قرار داد. رید که بعد از شوت دوم خود را از روی بزرگراه طی می کرد ، به سمت سبزها نگاه می کرد تا ببیند که توپش در کجا قرار گرفته است.

بیشتر بخوان:  پدی صدای زنگ اخطار را 3 می کند ، مرکوری قهرمانان مدافع را بیرون می اندازد

Spieth از آن طرف راهگاه عبور کرد تا نشان دهد که توپ رید در کجا قرار دارد – فقط 60 یاردی فاصله از سوراخ اما در یک ناهمواری عمیق تودرتو وجود دارد که ممکن است یافتن آن را دشوار کند.

رید به زمین سبز شانزدهم رسید و برای نجات هم سطح خود ، یک پایه پنج فوت را غرق کرد. Spieth روز را با سه امتیاز بالاتر از تایگر وودز به اتمام رساند ، بعد از یک دور که به طرز آشفته ای شروع شد که برای هر دو بازیکن معمول شده است. وودز قبل از اینکه سه پرنده صاف را در پیچ بچرخاند ، با سه گلدان در جلو جلو شروع کرد. یک خمپاره هفت فوت برای مرغ پرانی روی سوراخ 12 قرار گرفت و دویدن او پایان یافت.

بیشتر بخوان:  مایا مور اکنون با جاناتان آیرونز ، مردی که به او کمک کرد تا از زندان آزاد شود ، ازدواج کرده است

Spieth قبل از پرنده زدن سه سوراخ متوالی در 9 جلو ، سه سوراخ بالاتر از دو سوراخ بود.

Spieth گفت: “من تقریباً همه چیز در بازی گلف برایم اتفاق افتاده است.” “بنابراین برای من خیلی سخت نیست که بعد از دو سوراخ مسابقات 72 سوراخ دوباره تنظیم کنم.”

رید شن و ماسه Spieth را تحسین کرد.

رید گفت: “حتی اگر او امروز آن را خوب تاب نداد و احساس نمی كرد كه واقعاً عکسهای گلف را دوست دارد. “او هنوز هم خرد خواهد کرد که همیشه در آن باقی بماند. او می خواهد راهی برای انجام کار و کسب نمره از آن پیدا کند. “

نی پوزخندی زد.

وی گفت: “من آسیاب هستم.” “بسیاری از افراد ناخوشایند.”


منبع: حافظ استدیو

لینک ها کوتاه شده

tinyurl.com/yyg9mqak
is.gd/vTyy7u
shrtco.de/taQXL
clck.ru/Qu8B5
u.nu/tk-cj
ulvis.net/nPW

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

iOS 14.2: اپل یک روز پس از عرضه iOS 14 ، نسخه بتا توسعه دهنده را منتشر می کند

ج سپتامبر 18 , 2020
اپل در حال حاضر iOS 14.2 را برای توسعه دهندگان منتشر کرده است که آن را فقط یک روز پس از عرضه عمومی iOS 14 در دسترس قرار داده است. علاوه بر iOS و iPadOS 14.2 ، اپل نسخه های توسعه دهنده tvOS 14.2 و watchOS 7.1 را نیز در […]