پاتریک مارلو رکورد جوردی هاو در برابر کوسه ها را دارد


رکورد زدن هاو برای مارلو “خیلی خاص” بود که در ابتدا در NBC Sports Bayarea ظاهر شد

پاتریک مارلو دوباره به سومین تور خود با کوسه ها بازگشته است. انتظار نداشته باشید که یک چهارم وجود داشته باشد.

نه اینکه پیشرو همیشه سن خوزه در گل ها ، امتیازات و مسابقاتی که به میدان رفته پس از فصل آینده نتواند در NHL زنده بماند. شماره 2 انتخاب کلی NHL Entry Draft Draft قطعاً بازیکنی نیست که قبلا بوده است ، اما حتی در 41 سالگی ، مارلو همچنان می تواند به عنوان یکی از سریع ترین بازیکنان روی یخ بازی کند.

در عوض ، دو دلیل اصلی وجود دارد – به احتمال زیاد – مارلو هرگز در تیم دیگری بازی نخواهد کرد. اول از همه ، آن به مالارد تعلق دارد. و ثانیا ، اگر همه چیز طبق برنامه پیش برود ، دیگر نیازی نخواهد بود.

بیشتر بخوان:  ناگتس از 19 امتیاز پایین برای رسیدن به سریال با کلیپرز به بازی 7 | NBA

اگرچه ما نمی دانیم فصل آینده چه زمانی شروع می شود و یا چند مسابقه شامل آن می شود ، اما به نظر می رسد احتمال زیاد مارلو این فرصت را دارد که در بازی های انجام شده به عنوان کاپیتان NHL تمام ادوار تبدیل شود. مارلو با 1723 مسابقه حرفه ای زیر کمربند خود ، در حال حاضر در رده پنجم لیست تاریخ قرار دارد و 44 بازی عقب از جوردی هاو در رده اول است.

مارلو روز سه شنبه از طریق ویدئو به خبرنگاران گفت: “من هنوز هم دوست دارم بازی کنم.” “من هنوز هم عاشق رقابت هستم. من هنوز آرزوی خود را برای قهرمانی در جام استنلی دنبال می كنم ، هنوز هم می توانم بیرون بروم و بازی كنم و از آن لذت ببرم ، و من فکر می كنم این چیزی است كه مرا ادامه می دهد. تا آنجا كه ركورد با جوردی هاو است ، خواهیم دید – شما هرگز نمی دانید چه اتفاقی می افتد.” اما اگر این اتفاق می افتاد ، اتفاق خیلی خاصی خواهد بود ، مطمئناً “.

بیشتر بخوان:  Braves در NLCS داجرز را شکست داد زیرا MLB برای اولین بار در این فصل به هواداران اجازه می دهد MLB

گرچه مارلو اکنون از گردن هوو نفس می کشد ، اما این چیزی نیست که وی را مجبور به ادامه کار خود کرده است.

وقتی از او س askedال شد که آیا به دنبال شکستن رکورد هستی ، گفت: “واقعاً نیست.” “شما سعی می کنید کمی چیزها را ببرید – کلیشه قدیمی: یک چیز در یک زمان – شما هرگز نمی دانید چه اتفاقی می افتد یا چیزهایی از این قبیل. تنها زمانی که من واقعا به گذشته فکر کردم این است که در مورد آن و مواردی از این قبیل س questionsال می کنم. بله ، این یک چیز بسیار خاص است که جوردی نیز از ساسکاچوان است ، این استان وطن من است بنابراین خیلی خوب است که با او ارتباط برقرار کنم.

بیشتر بخوان:  Voit یانکس را بر فراز Os 2-1 بلند می کند و پرواز را از دست می دهد

مارلو فصل گذشته را با پیتسبورگ پنگوئن که کوسه ها قبل از موعد مقرر در آنجا معامله می کردند ، به پایان رساند. اما در حالی که او به بیست و سومین دوره حضور در لیگ ملی هاکی نزدیک شده بود ، قلب خود را برای بازگشت به همان جایی که همه چیز شروع شده بود ، قرار داده است.

وی گفت: “من به بسیاری از مکانهای دیگر نگاه نکرده ام.” “من فقط سعی می کردم به اینجا برگردم ، و از اینکه همه اینها نتیجه گرفت ممنونم

بیشتر بخوان:  مربی اخراج شده Falcons ، دن کوین ، با یک پیام صمیمانه از آتلانتا تشکر می کند
مربوط: Sharks جنرال موتورز ویلسون بر اهمیت شروع قوی تأکید می کند

همانطور که مشخص است ، این احساس متقابل بود. داگ ویلسون مدیر عامل کوسه ها اجازه نمی دهد مارلو با لباس دیگری رکورد را بشکند.

ویلسون توضیح داد ، خوب ، این مهم است. “او نه تنها در تاریخ کوسه ، بلکه در تاریخ NHL یکی از شاخص ترین بازیکنان است. و اگر به رزومه او نگاه کنید ، واقعاً باورنکردنی است … اگرچه فقط مربوط به این رکورد نیست. پتی یک رقیب است – او می خواهد رقابت کند. او این بازی را دوست دارد ، زیرا اگر واقعاً آن را دوست ندارید ، هیچ کس کار زیادی را برای آن انجام نمی دهد.

بیشتر بخوان:  کم نیوتون در حالی که میهن پرستان دوران پس از برادی را با پیروزی آغاز می کنند ، برای دو TD شرکت می کند ورزش

“او ممکن است چیز زیادی نگوید ، اما با اقدامات خود چیزهای زیادی را بیان می کند. من فکر می کنم بازگرداندن او به اتاق مهم است. و اگر او قصد دارد به این رکورد دست یابد – یک رکورد باورنکردنی و باورنکردنی – باید در یک پیراهن کوسه باشد.”

قرار بود مارلو آقای شارک باشد که کار حرفه ای او آغاز شد. این درست است که او آن را بر این اساس نتیجه گیری کند.


منبع: حافظ استدیو

لینک ها کوتاه شده

tinyurl.com/y37h3dk9
is.gd/d7UJXw
shrtco.de/RzaqT
clck.ru/RPDBd
u.nu/j342w
ulvis.net/ceRG

بیشتر بخوان:  امشب آخرین امتیازات ، گل ها و به روزرسانی های مسابقات لیگ برتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

Brave Closer Mark Melancon Can't Stop Hunt NLCS Reptiles from Ozzie Albies In Bullpen

چ اکتبر 14 , 2020
گتی ایماژ سه شنبه شب ، Atlanta Braves در اوایل مسابقه 2 NLCS از لس آنجلس داجرز پرید و سپس برای پیروزی دیر متوقف شد (ATL 8 ، LAD 7). پنجمین در چهار دویدن به آتلانتا کمک کرد تا برتری 2-0 را رقم بزند. کاپیتان تیم دوم Braves ، Ozzie […]