پارچ سابق داجرز چارلز هایگر پس از قتل دوست دختر سابق خود مرده یافت | ورزش


پلیس گفت بازیکن سابق بیس بال چارلز هایگر ، که به دنبال تیراندازی مرگبار دوست دختر سابق خود در حومه شهر ققنوس بود ، روز شنبه در گرند کانیون مرده پیدا شد.

گروهبان بن هوستر سخنگوی اداره پلیس اسکاتسدیل عصر شنبه در بیانیه ای گفت که جسد هیگر حدود ساعت 4 بعد از ظهر در یک مسیر عبور در امتداد لبه جنوبی گراند کانیون در شمال آریزونا کشف شد. پلیس می گوید او خودکشی کرده است.

هوستر گفت كه پلیس به دنبال هيگر 37 ساله ، مظنون به قتل و تجاوز جنسي در تيراندازي مرگبار دنيل بريد 34 ساله در روز جمعه بود. جمهوری آریزونا گزارش داد که Breed صاحب The Tipsy Coyote Bar and Grill در اسکاتسدیل است.

بیشتر بخوان:  2 مثبت دیگر تیتان ها ، بیتس این عمل را لغو می کند

در اوایل روز شنبه ، پلیس گفت که یک وسیله نقلیه بدون سرنشین هیگر در نزدیکی فلگ استاف پیدا شده است. فلگستاف در 118 مایلی شمال اسکاتسدیل واقع شده است.

هاگر ، یک فوتبالیست ، در سال 2001 توسط شیکاگو وایت ساکس دعوت شد و از سال 2006 تا 2010 83 مسابقات مهم را انجام داد. فعالیت های حرفه ای وی شامل حضور در تیم های San Diego Padres ، Los Angeles Dodgers ، Seattle Mariners و Boston Red Sox بود.

هوستر گفت كه محققان تشخیص دادند كه همسفر مقصر در اتاق هنگام بازگشت جمعه به خانه آنها صدای تیراندازی را شنیده است و لحظاتی بعد هاگر با تپانچه از اتاق خواب مقتول بیرون آمد.

بیشتر بخوان:  DeMarcus Cousins ​​در ویدیوی تمرین جدید خود به نظر خوب می رسد

سپس هایگر تپانچه را به سمت هم اتاقی اش گرفت.هوستر در بیانیه ای گفت كه هم اتاقی وی به سرعت از پشت خوابگاه فرار كرده و توانسته است همسایه خود را ترغیب كند تا با شماره 911 تماس بگیرد.

هوستر گفت كه پلیس مقتول را در اتاق خوابش مرده پیدا كرد.


منبع: حافظ استدیو

لینک ها کوتاه شده

tinyurl.com/y5da6fmy
is.gd/yg8LvT
shrtco.de/VU5Gb
clck.ru/RDHnG
u.nu/ipz8n
ulvis.net/cYT

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

هربرت ، ویرجینیا تک با نتیجه 38-31 دوک را شکست داد و کار را 2-0 آغاز کرد

ی اکتبر 4 , 2020
خلیل هربرت 208 یارد و 2 قطره ، از جمله 60 یارد با 2:20 مانده را داشت ، تا به ویرجینیا تک کمک کند تا کوتاه مدت دوک را با پیروزی 38-31 در روز شنبه متوقف کند. روز بزرگ انتقال فارغ التحصیلان کانزاس شامل بازگشت 83 متری بود که منجر […]