پدر الکس اسمیت از بازگشت پسر پرشور و افتخار است


داگ اسمیت روز یکشنبه هنگامی که پسرش الکس به دلیل مصدومیت فاجعه بار پا از کار دور بود ، خفه شد و در میانه میدان با تیم فوتبال واشنگتن بازی کرد.

اسمیت بزرگ از خانه خود در سن دیگو گفت: “من امروز به این فکر رفتم ،” من خیلی خوشحالم که او دوباره با لباس یکنواخت است ، شاید او هفته گذشته چند نماینده دیگر داشته باشد. “” در ذهن شما فکر می کنید ، “بله ، او امروز به میدان نمی رود.” سپس پیش می آید “.

الکس اسمیت 36 ساله به جای کایل آلن مصدوم وارد زمین شد و در نیمه دوم باخت 10-30 برابر رامس بازی کرد. این اولین بار او بود که از 18 نوامبر 2018 بازی می کند ، هنگامی که دچار شکستگی مارپیچ ، شکستگی وحشتناک ترکیبی پا و آتل در پای راست خود می شود.

بیشتر بخوان:  جالبترین لحظه انتخابی MLB 2020؟ ویل اسمیت از ویل اسمیت بازرسی می کند

اسمیت ، شماره یک سابق ، پس از آسیب دیدگی 17 عمل جراحی انجام داده بود و در خطر قطع پا بود. او کل فصل 2019 را توانبخشی کرد و به او اجازه داده شد تا در ماه ژوئیه فعالیت فوتبال را از سر بگیرد.

داگ اسمیت گفت: “شما قطعاً به هیچ وجه امیدوار نیستید كه شخصی برای ورود به ورزشگاه آسیب ببیند.” “در این صورت ، این اتفاق افتاد. همانطور كه ​​دیروز به او گفتم ، این چه دستاوردی برای تیم ، فعال ، آماده برای رفتن به زمین است. من به او گفتم ،” من امیدوارم كه شما به یاد داشته باشید كه شلوار خود را چگونه پوشیدید. “

بیشتر بخوان:  هوادار مایکل جردن پس از 26 سال در صندوق عقب اتومبیل خود ، دوباره خفاش بیس بال را امضا کرد

او گفت ، “من به نوعی احساس می کنم یک مبتدی هستم. »

اعداد تا حدودی منعکس کننده این زنگ زدگی است – نه از 17 مکان برای 37 یارد و شش بار به بیرون پرتاب شده – اما خط حمله واشنگتن بهم ریخته است و قوچها یک کلینیک دفاعی ایجاد کرده اند.

اسمیت یک پاس کوتاه روی اولین شوت خود به اتمام رساند ، اما دو بار بعد توسط آرون دونالد اخراج شد.

وی در مورد جذب اولین ضربه به خبرنگاران گفت: “من مدتها منتظر آن بودم.” “من اول احساس خیلی خوبی داشتم. خوب است بدانید که شما کار خوبی انجام می دهید ، و خوب است که عنکبوت ها را قطع کنید.”

بیشتر بخوان:  آخرین فصل توکل در PSG به لطف درگیری با لئوناردو می تواند به سرعت پایان یابد

برای پدرش ، نتیجه نهایی مقیاس لحظه را کم نکرد.

الکس اسمیت از واشنگتن در نیمه اول مقابل رامز در روز یکشنبه برای پاس دادن توپ عقب می ماند.

(سوزان والش / آسوشیتدپرس)

“… برای دیدن اینکه او چه کاری انجام داده است ، من قطعاً نمی توانستم آن را انجام دهم. راهی وجود ندارد. من نمی توانم استقامت کنم و برای انجام آن سخت کار کنم.”

داگ اسمیت در بازگشت الکس اسمیت از مصدومیت

داگ اسمیت ، که پس از 21 سال به عنوان مدیر ارشد در Helix High در La Mesa ، دانشگاه La Mesa در سال 2011 بازنشسته شد ، گفت: “من به تلاش های او ، آرزو و کار او بسیار افتخار می کنم.” “این چیزی است که او می خواست و فکر می کرد می تواند انجام دهد ، او وقت خود را برای تلاش برای رسیدن به آنجا گذاشته بود.

بیشتر بخوان:  آبی ها کاپیتان الکس پیترانژلو را تشویق می کنند که در این فصل خارج از آژانس آزاد و بدون محدودیت ، طبق هر گزارش

“برای بچه های شما ، شما آنجا هستید که سعی می کنید از آنها حمایت کنید. اگر او برگشته بود و می گفت ،” من دیگر هرگز بازی نمی کنم ، ما نیز از آن پشتیبانی می کردیم. “

پم و داگ اسمیت به همراه دخترشان ابی ، شوهرش و سه نوه اش از خانه تماشا می کردند.

خانواده های بازیکنان اجازه داشتند شخصاً در این مسابقه شرکت کنند ، بنابراین الیزابت همسر اسمیت به همراه سه فرزندشان و همچنین خواهر دیگر اسمیت ، مکنزی و همسرش در آنجا بودند.

بیشتر بخوان:  دو سر Athletics-Mariners زیر سیگار دود در سیاتل بازی کرد

داگ اسمیت گفت بهتر است که تصوری نداشته باشد که پسرش بازی کند.

“خوب خوابید [Saturday] گفت شب. “مشکلی وجود ندارد. بسیار آرام است. سپس ناگهان کل بدن شما در یک لحظه از نظر جسمی تغییر می کند. این واقعاً اتفاق افتاد.”

آیا وقتی پسرش به مزرعه رفت ، پاره می شوید؟

وی گفت: “همه ما در اینجا کارهای زیادی انجام داده ایم.”

بعضی اوقات فرزندان خود را تربیت می کنیم. بعضی اوقات فرزندان ما را بزرگ می کنند.

“هنگامی که ما بچه هایمان را تربیت می کردیم ، من انواع جراحی ها را در مورد اخلاق کار به آنها انجام می دادم. شما نمی دانید اخلاق کاری چیست.” البته ، من 10 مایل تا مدرسه و همه آن داستانهای بیش از حد پیاده روی کردم. آنها “اگر مثل من سخت کار کنید ، ممکن است در جایی داستانهای مختلفی داشته باشید.”

بیشتر بخوان:  آسیب دیدگی مچ پا جیمز کانر: مایک تاملین می گوید استیلرز نزدیک شدن به هفته 2 "چراغ را روشن می کند"

“اما برای اینکه بفهمم او چه کاری انجام داده است ، من قطعاً نمی توانستم این کار را انجام دهم. راهی وجود ندارد. من نمی توانم برای این کار مقاومت کنم و سخت کار کنم. این یک کار ذهنی و جسمی است. قطعاً این به من نشان داد که سخت کوشی و تعهد به معنای واقعی است.”
منبع: حافظ استدیو

لینک ها کوتاه شده

tinyurl.com/y6g76ead
is.gd/d3Y0ki
shrtco.de/AeApi
clck.ru/RLbXC
u.nu/q3ny2
ulvis.net/bos0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

San Francisco 49 بازیکن Off The Bench جیمی گاروپولو برای CJ Beathard در مقابل دلفین ها می جنگد

ی اکتبر 11 , 2020
سانتا کلارا ، کالیفرنیا – هافبک سان فرانسیسکو 49ers جیمی گاروپولو از پیچ خوردگی مچ پا راست یکشنبه فقط در برابر دلفین میامی به مدت نیم روز دوام آورد. گاروپولو پس از از دست دادن دو بازی به دلیل مصدومیتی که در هفته دوم پیروزی برابر نیویورک جتس بدست آورد […]