پدر ستاره فوتبال کالج بیگ ده ، شاون وید ، در میان تصمیم پسر برای بازی در مورد اتحادیه بازیکنان بحث می کند


پرزیدنت ترامپ ، همراه با والدین و طرفداران فوتبال دانشگاه ، برای از سرگیری ده بزرگ برای پاییز امسال تلاش کردند ، اما مبارزه برای بازیکنان برای یک پدر و مادر ادامه دارد.

رندی وید ، پدر ستاره گوشه ای اوهایو ، شان وید ، روز پنجشنبه به “فاکس و دوستان” گفت که والدین باید به دنبال نحوه درمان دانش آموزان-ورزشکاران در میان بیماری همه گیر ویروس کرونا ، اتحادیه ای را برای بازیکنان تشکیل دهند.

وی گفت: “در پایان روز ، ما خواستار شفافیت بودیم اما در پایان روز ، نتیجه نهایی این بود که ما می خواهیم فوتبال را ایمن کنیم.” “ما به عنوان والدین و طرفداران فکر کردیم که آنها خیلی زود آن را تعطیل کردند. البته ، ما نمی دانیم … حتی مهم نیست … بچه های ما در حال بازی هستند و آنها فرصتی برای بازی در قهرمانی کشور. “

بیشتر بخوان:  جو باک ، صدای NFL در فاکس ، می آموزد که در تالار مشاهیر طرفدار فوتبال به پدر می پیوندد

فارغ از اینکه پسرش چه تصمیمی می گیرد ، حرفه ای در مسابقات NFL شرکت می کند یا در ایالت اوهایو به پایان می رسد ، وید گفت که او می خواهد به مبارزه خود برای بازیکنان و والدین در سایر کنفرانس ها ادامه دهد.

TRUMP ده ها دلار بزرگ برای بازپرداخت در تعویق افتادن ورزش ، والدین اعتبار و بازیکنان برای حفظ ایمان

وی گفت: “بازیکنان موارد زیادی را پشت سر می گذارند که هیچ ارتباطی با ویروس کرونا ندارد و توسط مدارس مختلف زیر فرش قرار می گیرد.” “ما باید با هم بمانیم و اتحادیه ای تشکیل دهیم تا صدای بازیکنان باشیم زیرا آنها هیچ صدایی ندارند. بقیه این کار را می کنند.”

بیشتر بخوان:  اسپرینگر ، والدز 7-9 و با قدرت ALCS بازی 7 را به Astros Top Rays کمک می کنند

وید از دیدن بازی NFL به عنوان سایر کنفرانس های مربوط به یک فصل فوتبال ناراحت بود قبل از اینکه کنفرانس ده بزرگ تاریخ شروع اکتبر خود را اعلام کند.

وید توضیح داد: “قطعاً مربوط به من نبود. در مورد این والدین و این شرایط مختلفی بود كه بچه ها در آن قرار دارند.” “با بازی نکردن آنها در پاییز ، این فقط به شدت به آنها آسیب رساند … تا آنجا که آماده شدن برای پیش نویس و مواردی از این قبیل ، فقط آنها را عقب نگه داشته اید.”

بیشتر بخوان:  مربی سابق می گوید ، بسته بندی کنندگان "اردن عشق" مسخره ترین چیز را انتخاب می کنند

HERSCHEL WALKER اعتبارات TRUMP برای بازگشت بزرگ ده فوتبالی: رئیس جمهور “VOICE FOR THE VOICELESS” شد

پدرش ، شاون وید ، که تولد 22 سالگی خود را جشن گرفت ، هنوز در حال تصمیم گیری در مورد حرفه ای بازی کردن یا بازگشت به ایالت اوهایو است یا خیر.

وی گفت: “این یک فصل عادی نیست. این بسیار خشن بوده است ، بنابراین سریع برگردید ، می دانید که می خواهید یک قهرمانی را بدست آورید ، از تمرکز خارج نیست.”

برای پوشش بیشتر ورزش در FOXNEWS.COM اینجا کلیک کنید

بیشتر بخوان:  پس از کمین نمایندگان LA County ، داجرز 'Mookie Betts خواستار عدالت است

وی گفت پسرش آینده خود را سنگین می کند.

“چه چیزی مهمتر است؟ کسب عنوان قهرمانی در ایالت اوهایو یا اجرای 4.3 در ترکیب؟” او درخواست کرد. “این تقصیر او نیست که این اتفاق برای 30 روز بدون هیچ اطلاعاتی ، بدون شفافیت رخ داده است ، اما ما قطعا در مورد آن فکر خواهیم کرد.”


منبع: حافظ استدیو

لینک ها کوتاه شده

tinyurl.com/y39gbzmp
is.gd/Tl3e5u
shrtco.de/yHQ8n
clck.ru/QtwWp
u.nu/xqrbu
ulvis.net/Crd

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

iOS 14 پس از راه اندازی مجدد برنامه های پیش فرض آیفون را به Safari و Mail اپل بازنشانی می کند

پ سپتامبر 17 , 2020
آنجلا لنگ / CNET به نظر می رسد که کاربران اولین اشکال عمده را در این امر پیدا کرده اند نرم افزار آیفون iOS 14 اپل. به روزرسانی نرم افزار رایگان ، که اپل روز چهارشنبه در دسترس عموم قرار داد ، شامل ویژگی هایی است که مدت هاست کاربران […]