پرایس هارپر می گوید فیلیس باید دوباره JT Realmuto را امضا کند


بازیکن فیلادلفیا فیلیپس پرایس هاربر می داند که حرف هایش در سازمان سنگینی می کند. پس از خرابی اواخر فصل توسط فیلیز ، هارپر در اولین مصاحبه پس از فصل خود درخواست خود را به دفتر اصلی تیم صادر کرد: امضای مجدد JT Realmuto.

هارپر 27 ساله نظرات خود را در این مورد به وضوح بیان کرده و گفته Realmuto “لازم است” که فصل آینده شکارچی فیلیز شود.

هارپر افزود: “من فکر نمی کنم این یک سوال باشد.”

بیشتر بخوان:  دولت ترامپ اولین جزئیات را در مورد چگونگی ممنوعیت TikTok ارائه می دهد

اما در صورت عدم دریافت پیام توسط برنج فیلیز ، هارپر همچنین تصویری از Realmuto را در اینستاگرام منتشر کرد. در نظر هارپر نوشته شده بود: “بیایید یک بار دیگر آن را برگردانیم.”

هارپر در تمام فصل با Realmuto تصادف کرده است. بازگشت به آموزش بهار ، هارپر این را توضیح داد او فکر کرد که ولز باید با Realmuto در یک بخش طولانی کار کند. او در طول فصل مرتباً آن نقطه را می زد و می گفت “وحشتناک و غمگیناگر ولز اجازه داد Realmuto راه برود.

بیشتر بخوان:  رابرت کرافت ، صاحب میهن پرستان ، اتهامات سالن ماساژ در فلوریدا را برائت داد | ورزش

آیا Velez JT Realmoto را امضا می کند؟

سخنان هارپر در مورد فیلیز سنگینی می کند. بالاخره این قرارداد تا سال 2031 تحت قرارداد است. اما تیم و Realmuto باید در مورد یک توافق به توافق برسند.

از نظر عملکرد ، Realmuto هنوز هم یکی از بهترین دارندگان بازی است. او با 11 امتیاز خانگی و بیش از 47 مسابقه ، 0.266 / .349 / .491 را به ثمر رساند. در 29 سالگی ، Realmuto از آغاز کار خود فاصله دارد ، اما هنوز چند فصل تولید جامد دیگر قبل از افت شدید دارد.

بیشتر بخوان:  MLB توییتر با کلیتون کرشاو که در حال ضربه زدن به Braves است درگیر می شود

با اجازه دادن به Realmuto به بازار ، فیلیز یک بازی خطرناک را انجام می دهد. Realmuto باید توجه زیادی را در بازار جلب کند ، این بدان معناست که فیلیز برای بازگرداندن Realmuto مجبور است از رقبای خود پیشی بگیرد.

در صورت عدم موفقیت ، آنها خطر انزوای بازیکن حق رای خود را دارند. بدون فشار!

NFL بیشتر از Yahoo Sports:
منبع: حافظ استدیو

لینک ها کوتاه شده

tinyurl.com/y2mesp85
is.gd/eHATgn
shrtco.de/JD9v5
clck.ru/R7FVd
u.nu/vsn-p
ulvis.net/TRW

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

خبرگان برای انتخابی MLB 2020 انتخاب می شود

د سپتامبر 28 , 2020
واشنگتن ناسیونال به مسابقات مقدماتی MLB امسال راه پیدا نکرد ، بنابراین لیگ برتر بیس بال تیم دیگری را به عنوان قهرمانی در سال 2020 تاج گذاری می کند. آیا لس آنجلس داجرز می تواند آخرین مانع را پشت سر بگذارد و به اولین قهرمانی خود از سال 1988 بازگردد؟ […]