پلی آف NBA – چرا این فصل بعدی Heat-Celtics ما را ناامید نمی کند


تعداد کمی از افراد در NBA هستند که بیش از رئیس بوستون سلتیکس ، دنی Ainge و رئیس میامی هیت ، پت رایلی ، از یکدیگر متنفرند – و این چهار دهه است که ادامه دارد.

آنها در دهه 1980 از یکدیگر متنفر بودند ، زمانی که آینژ در فینال مقابل سلتیکس در مقابل رایلی در لس آنجلس لیکرز نگهبان بود.

آنها در دهه 1990 از یکدیگر متنفر بودند ، زمانی که Ainge در تیم Phoenix Suns بازی می کرد و Riley در نیویورک نیکس مربیگری می کرد و هر دو درگیری داشتند. Ainge و Riley بالاخره روی عرشه قرار گرفتند ، Riley شلوارش را پاره کرد. این منجر به جریمه یا محرومیت 21 بازیکن شد.

از سال 2003 ، زمانی که Ainge به عنوان رئیس عملیات بسکتبال سلتیکس انتخاب شد ، آنها به عنوان مدیران رقیب از یکدیگر متنفر بودند ، از سال 1995 که رایلی مسئولیت تیم Heat را بر عهده داشت.

آنها در این بازه ها بارها به آن روی آورده اند ، به یادماندنی ترین اتفاق در سال 2013 بود که Ainge در یک نمایش رادیویی از لبرون جیمز انتقاد کرد و رایلی بیانیه ای رسمی صادر کرد که در آن می خوانید:

“دنی آینج باید تیم خود را ببندد و تیم خودش را مدیریت کند. او هنگام بازی بزرگترین فریاد زن بود و من این را می دانم زیرا من در برابر او مربیگری کردم.”

پاسخ Ainge: “من به پت رایلی اهمیتی نمی دهم. او می تواند هر كاری را كه می خواهد بگوید. من نمی خواهم لباس های آرمانی و همه این موها را بهم بریزم. برای من خیلی گران است.”

بیشتر بخوان:  ویل اسمیت ، داجرز در بازی 5 NLCS ، Stay Alive ، Braves را شکست داد

پل پیرس گفت که وقتی سلتیکس در اولین دیدار بین سه بزرگ بزرگ رقیب پیروز شد ، از بردن استعدادهای خود به South Beach خوشحال بود. اودونیس هاسم گفت: پیرس “گانگستر استودیو” بود.

سلتیکس در یک دیدار پلی آف سال 2010 به پیروزی رسید. هیت در سال 2011 برنده شد. در سال 2012 ، هیت برنده یک بازی کلاسیک هفت گانه در فینال کنفرانس شد.

رایلی دور از Ainge با ری آلن قرارداد بست. Ainge با جذب گوردون هایوارد ، رایلی را شکست داد.

اکنون یک فصل جدید است. چهره های جدیدی وجود دارد – خوب ، به جز هاسم ، – در دادگاه. سبک های جدیدی وجود دارد – اگر امروز یک جدال 21 نفره وجود داشت ، ممکن است یک تحقیق در کنگره وجود داشته باشد – استفاده می شود.

اما این سری فینال های کنفرانس شرقی همچنان Heat-Celtics است. و این به این معنی است که رایلی-آنژ است. این تیم ها ، با شخصیت و حامل میراث خود هستند.

تقریباً هرگز ما را ناامید نکرده است.

– برایان ویند هورست

برنامه سریال ها

بازی 1 ، 15 سپتامبر: گرما در سلتیکس | TBD در ESPN
بازی 2 ، 17 سپتامبر: گرما در سلتیکس | TBD در ESPN
بازی 3 ، 19 سپتامبر: سلتیکس در هیت | 8:30 بعدازظهر ET در ESPN
بازی 4 ، 21 سپتامبر: سلتیکس در هیت | TBD در ESPN
بازی 5 ، 23 سپتامبر (در صورت لزوم): گرما در سلتیکس | TBD در ESPN
بازی 6 ، 25 سپتامبر (در صورت لزوم): سلتیکس در هیت | TBD در ESPN
بازی 7 ، 27 سپتامبر (در صورت لزوم): گرما در سلتیکس | TBD در ESPN

چگونه سلتیکس به اینجا رسید

اصول اولیه

  • رکورد 2019-2020: در کل 48-24

  • رتبه بندی توهین آمیز: 112.8 (چهارم) | پلی آف: 111.2 (هفتم)

  • امتیاز دفاعی: 106.5 (چهارم) | پلی آف: 102.7 (اولین)

بیشتر بخوان:  Ravens OC Greg Roman می گوید چرخش RB هر هفته تغییر می کند: "ما دوست داریم مردم را حدس بزنیم"

نتایج پلی آف

سلتیکس با انتظارات زیادی وارد حباب فلوریدا شد و آنها مطابق با آنها عمل کرده اند. بوستون از زمان ورود به اورلاندو بسیار عالی بوده است – بیشتر به دلیل بازگشت توسط کمبا واکر به سلامتی. پس از اینکه گارد در دو ماه آخر فصل قبل از تعلیق در ماه مارس با مشکلات زانو برخورد کرد ، و دوباره هنگامی که تیم در ماه ژوئن در بوستون دوباره تشکیل جلسه داد ، واکر در زمان بازیهای پلی آف به حالت عادی خود بازگشت ، پرواز کرد و ساخت نوعی حرکت چشمگیر تغییر جهت که او را به یک ستاره در کنار شارلوت تبدیل کرد.

بوستون همچنین توانسته است بر باخت گوردون هیوارد ، که در اولین بازی پلی آف تیم مقابل 76ers دچار پیچ خوردگی مچ پا درجه 3 شد ، غلبه کند. سلتیک ها نیز پس از پیروزی زیاد در برابر رپتورز ، از یک مبارزه هفت بازیه با مدافع عنوان قهرمانی فرار کردند – بوستون در بازی های 3 و 6 قلبش را از دست داد – تا برای سومین بار در چهار فصل به فینال های کنفرانس شرقی بازگردد. اکنون ، بوستون از اولین سفر خود به فینال NBA در یک دهه گذشته چهار پیروزی فاصله دارد.

– تیم بونتمپس

چگونه گرما به اینجا رسید

اصول اولیه

  • رکورد 2019-2020: در کل 44-29

  • رتبه بندی توهین آمیز: 111.9 (هفتم) | پلی آف: 112.9 (پنجم)

  • امتیاز دفاعی: 109.3 (دوازدهم) | پلی آف: 105.4 (چهارم)

نتایج پلی آف

Heat عزیزان حباب بوده اند. آنها اعتقاد داشتند که با شروع مجدد ، فرهنگ سازمانی آنها از نظر آمادگی در برابر چالشهای ذهنی ناشی از دوری از خانواده و دوستان برای مدت طولانی – به آنها نیرو می بخشد – و آنها حق داشتند.

بیشتر بخوان:  NBA پلی آف - سلسله کلیپرز قبل از آغاز حتی در حال انجام است

رویکرد تجاری مانند گرما به عنوان یک تیم کاملاً روی زمین می درخشد. پس از پاک کردن تیم Pacific Indiana Pacers در یک بازی رفت و برگشت ، تیم Heat در 5 بازی بر Milwaukee Bucks رده بالای جدول غلبه کرد. این یکی از قابل توجه ترین سریال های یک خاطره اخیر در خاطرات اخیر بود و جیمی باتلر پیشگام این بازی بود.

در طول بازی های حذفی ، هیت ها از جانب پیشکسوتانی مانند گوران دراگیچ و تفاوت سازان جوان ، بم آدبایو و تایلر هرو ، به بالا و پایین لیست کمک می کنند. لحظه ای به یادماندنی ترین لحظه ممکن است در بازی 2 رخ دهد ، زیرا جیانیس آنتتوکونمپو ستاره باکس با گذشت زمان خطا روی باتلر خطا کرد و باتلر به خط رفت – بازیکنان هر دو تیم با درماندگی از آن طرف زمین تماشا می کردند – و دو پرتاب های آزاد برای پیروزی در این بازی. تیم Heat با نتیجه 40-13 از باکس به برتری دست یافت – باتلر با نتیجه 17-13 به تنهایی از باکس پیروز شد – در کوارتر چهارم بازگشت و پیروزی در بازی 3 یک ثانیه نزدیک است.

– نیک فریدل

کلید سریال: بوستون چگونه میامی زندگی در کنار 3 را اداره می کند؟

در اینجا یک آمار وحشی وجود دارد: سلتیکس در دهه گذشته در هر فصل در 3 امتیاز حریف در شش تیم برتر قرار دارد. و این مجموعه ممکن است به این نتیجه برسد که آیا دفاع 3 امتیازی عالی بوستون می تواند سرعت دانکن رابینسون و یکی از بهترین لباس های تیراندازی در NBA را کم کند یا خیر.

بیشتر بخوان:  تست زلاتان ابراهیموویچ قبل از بازی میلان در لیگ اروپا آزمایش COVID-19 مثبت بود

در طول فصل منظم ، بوستون در NBA رتبه دوم را کسب کرد و تنها به 34 درصد از 3 بازیکن حریف اجازه یافت تا ته تور را پیدا کنند ، و سلتیکس در دو دوره اول این فصل پس از آن حتی با نگه داشتن تورنتو رپتورز و Philadelphia 76ers تا 29.2٪ از مرکز شهر.

اما مسئله اینجاست ، گرما Sixers نیستند. میامی یکی از بهترین تیم های تیراندازی 3 امتیازی NBA است که در این فصل با 3 امتیاز در رده دوم لیگ قرار دارد و از طریق دو دور ابتدایی این پلی آف ، دقیق ترین تیم تیراندازی 3 امتیازی در شرق بوده است. .

اگرچه آدبایو نایب قهرمان بهترین رأی دادن به عنوان بازیکن برتر لیگ در این فصل بود ، هم تیمی او رابینسون نیز در صحنه منفجر شد و از تاریکی نسبی خارج شد تا یکی از بهترین فصلی را که این لیگ دیده است ثبت کند.

رابینسون در این فصل بیش از 46٪ از 513 بازی شکار و شوت را بدست آورده است. در اینجا لیستی از تیراندازان تاریخ NBA وجود دارد که بیش از 45 درصد از حداقل 500 بازی 3 ضرب و شتم را در یک فصل کسب کرده اند: دانکن رابینسون. خودشه.

نه كلا تامپسون. نه ری آلن. بدون استیفن کاری. تنها چیزی که نزدیک است تامپسون است که در دو فصل 500 سه گانه گرفتن و شلیک را امتحان کرده است اما هرگز در هر دو فصل بیش از 43.6٪ را تجربه نکرده است. رابینسون استعداد ویژه ای است.

بیشتر بخوان:  جان وال جادوگران واشنگتن به دلیل نشانه های باند در ویدیو عذرخواهی می کند

دقیقاً مانند تامپسون ، رابینسون می تواند داغ شود و بازی ها – و نتایج سریال – را با جهنده های خود تغییر دهد ، اما یک دلیل که بوستون اعداد دفاعی 3 امتیازی فوق العاده ای را ارائه کرده این است که جیسون تاتوم ، جایلن براون و مارکوس اسمارت هر یک از لبه های ثابت شده هستند مدافعانی که می توانند شوت ها را بسته و مسابقه دهند.

اگر فصل عادی نمایش عادلانه ای است ، بوستون باید در اینجا اطمینان داشته باشد – میامی در سه مسابقه با حضور تیم هایی که وارد این سری می شوند ، فقط 32٪ از 3 بازی خود را انجام داده است.

– کرک گلدزبری

بیشتر: 3 های خود را بسازید یا اینکه فصل شما را خراب کنید

کلید سری: خطاها چگونه می توانند فینال های شرق را تعیین کنند

من از نزدیک می دانم که در این سری گرما ها به خط پرتاب آزاد چقدر سفر می کنند. از نظر چهار عامل موفقیت در بسکتبال ، بزرگترین ضعف دفاعی سلتیکس در طول فصل منظم ، تمایل آنها به خطا بود. آنها از نظر تلاش پرتاب آزاد حریف در تلاش برای هدف میدان ، در رتبه 24 قرار گرفتند.

در همین حال ، میامی با هدایت باتلر ، بیشترین پرتاب آزاد را در هر بار تلاش برای گلزنی (0/299) از هر تیم در NBA انجام داد. این روند در مرحله پلی آف انجام شد ، جایی که نرخ تلاش برای پرتاب آزاد Heat به 351/0 در هر بار تلاش برای گلزنی افزایش یافت ، علی رغم این واقعیت که دو حریف اول آنها (ایندیانا و میلواکی) هر دو در 10 امتیاز برتر در پایین ترین نرخ پرتاب آزاد حریف در طول فصل منظم

بیشتر بخوان:  Live Saints vs Chargers ، کانال تلویزیونی: نحوه تماشای تلویزیون NFL در تلویزیون و پخش وب

در باتلر و دراژیک ، میامی دو تمرینگر ماهر در هنر تاریك طراحی و فروش تماس دارد. دقیقاً مانند دفاع از جیمز هاردن ، مخالفان باید نظم و انضباط را حفظ کنند و از هرگونه وسوسه انگیز به نظر برسند ، از دست زدن به آن خودداری کنند. باک ها در سه بازی ابتدایی سری خود ، هنگامی که تیم Heat را به طور متوسط ​​31 بار در هر بازی به خط پرتاب آزاد می فرستادند ، در این آزمون اغلب شکست می خورند. وقتی میلواکی درس خود را فرا گرفت ، دیگر برای بازگشت خیلی دیر شده بود.

بوستون با رها کردن 31 تلاش پرتاب آزاد در دیدار ژانویه بین این دو تیم در میامی ، زنده ماند اما مسابقه آنها در مجموعه ورزشی جهانی ESPN هنگام بازی های بذر کمتر دلگرم کننده بود. حتی در حالی که باتلر بیرون نشسته بود ، در پیروزی 112-106 مقابل تیم سالم سلتیکس ، هیت 39 بار به خط پرتاب آزاد – از جمله 18 برای آدبایو – رسید.

بسته به زمانی که هیوارد قادر به بازگشت است ، خطاهای بوستون می توانند تأثیر بیشتری داشته باشند. این خطاها نه تنها میامی را برای تولید کارآمد به خط می فرستند ، بلکه سلتیکس نیز خطری ناخوشایند دارد که برد استیونز را مجبور می کند بیشتر از آنچه او می خواهد به نیمکت خود برود. اسمارت فقط در 16 دقیقه که این تیم ها اخیراً به مصاف هم رفتند خطا شد و تاتوم پنجمین خطای خود را در کوارتر سوم انجام داد.

– کوین پلتون


منبع: حافظ استدیو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

اوکلاهما در برابر ایالت میسوری: چگونه می توان افتتاحیه فصل 2020 Sooners را مشاهده کرد

ش سپتامبر 12 , 2020
اگر طرفدار سر سخت Sooners هستید که از تماشای افتتاحیه فصل اوکلاهما در برابر ایالت میسوری هیجان زده است ، بهتر است آماده باز کردن دفترچه چک خود باشید. این بازی از طریق تلویزیون به صورت رایگان نمایش داده نمی شود ، در عوض مستقیماً با پرداخت 54.99 دلار به […]