پلی آف NBA 2020: 10 سوال اساسی در آستانه مسابقه فینال کنفرانس سلتیکس-هیت


تیم های بوستون سلتیکس در هفت بازی توسط تورنتو رپتورز فریاد زدند تا به فینال کنفرانس شرقی راه پیدا کنند ، در حالی که میامی هیت برای بیرون آمدن از میلووکی باکس تنها به 5 بازی نیاز داشت. هر دو تیم از نظر دفاعی بخیل و قابل تعویض هستند و هر دو از منابع مختلف جرم می گیرند. سلتیک های دانه سوم به طور گسترده مورد علاقه قرار می گیرند ، اما گرما چیزی جز یک دانه شماره 5 معمولی نیست. در اینجا 10 سوال برای پیش نمایش مجموعه که از روز سه شنبه آغاز می شود ، آورده شده است:

1. آیا سلتیکس می تواند منطقه میامی را اداره کند؟

بوستون به دلیل قدرت جرم خود ، که مخصوصاً برخلاف پوشش منطقه نبود ، از رپتورز عبور نکرد. جعبه و یک مشکل برای کمبا واکر بود که بتواند ریتم خود را در حال انتخاب پیک اند رول و بوستون برای ایجاد عکس هایی که همان روش های معمول است ، دشوار کند. میامی این را می داند و این فصل بیش از هر تیم دیگری در NBA منطقه بازی کرد.

شاید دور دوم سلتیکس را برای آنچه در پیش است آماده کند. آنها کل مدت در حالت حل مسئله بودند و کادر مربیگری آنها اطمینان می دهند که اگر بازی Heat بازی 1 را در منطقه 2-3 آغاز کند ، تعجب نخواهند کرد. اگرچه ممکن است که منطقه بندی به سادگی یک روش موثر برای مبارزه با بهترین کاری باشد که بوستون در اختیار داشتن توپ دارد: دادن آن به واکر و تنظیم صفحه نمایش برای او.

یکی از مواردی که باعث می شود یک منطقه کمتر قابل دوام شود داشتن یک بازی ساز و شوتر دیگر در ترکیب است که ما را به …

بیشتر بخوان:  پلی آف آف WNBA 2020: جریان زنده ، تلویزیون ، زمان شروع ، پیش بینی ، تماشای آنلاین Phoenix Mercury-Washington Mystics

2. با هیوارد چه خبر؟

مربی برد استیونس گفت ، گوردون هیوارد پس از تمرین روز دوشنبه تمرین گروهی كوچكی را پشت سر گذاشت و “وقتی او را پشت سر می گذاشت خوب به نظر می رسید” ، اما تفاوت زیادی بین انجام این كار و وارد شدن به بازی وجود دارد. او در افتتاحیه بازی نخواهد کرد ، اما اگر بعد از آن در دسترس باشد و بتواند بازی خود را در فصل عادی تقریبی کند ، می تواند احساس خطای سلتیکس را تغییر دهد.

میزان استفاده از هیوارد در این فصل فقط 20.6 درصد بود ، اما این مهارت وی و میزان اهمیت وی در سریالی از این دست را به شدت كاهش می دهد. آنچه بوستون را منحصر به فرد می کند این است که با تمام قدرت می تواند با چهار بازیکن پیرامونی مشکلات تطبیقی ​​ایجاد کند و صفر کردن دفاع در هر یک از آنها را دشوار کند یا یک مدافع ضعیف را پنهان کند. هیوارد در ساخت نمایشنامه برای دیگران به همان راحتی که برای خودش ساخته راحت است ، که نمی توان در مورد جیسون تاتوم یا جایلن براون گفت ، بنابراین حضور او طبیعتاً باعث پاپ بیشتر جرم می شود.

3. چطور سلتیکس به صورت دفاعی به مصاف هم می رود؟

لوکس شروع چهار مدافع چند منظوره این است که استیونز انواع گزینه ها را دارد. من بیشتر علاقه دارم که در آغاز بازی 1 چه کسی درگیر گوران دراگیچ و چه کسی در بم آدبایو باشد.

گارد محافظ دفاع تمام تیم اول مارکوس اسمارت گزینه واضحی برای کاهش سرعت دراگیچ است ، که یکی از بهترین ذخیره های لیگ در فصل منظم بود و یک شروع کننده خارق العاده در مرحله پلی آف بوده است ، که عامل اصلی موفقیت میامی در حمله است. هرچند تاتوم یک گزینه جذاب است و ممکن است بتواند ریتم Dragic را با طولش مختل کند – او و براون هر دو زمان زیادی را صرف محافظت از محافظان Raptors از Kyle Lowry و Fred VanVleet در دور دوم کردند (و احتمالاً هر دو جیمی باتلر را به تساوی می کشند وظیفه)

بیشتر بخوان:  تایگر وودز ، نور روز ، سکوت و چمن - یک ماه از دو استاد کاملاً متفاوت

به نظر می رسد دانیل تیس مسابقه پیش فرض آدبایو است ، اما من شرط می بندم که بوستون در بعضی از مراحل سریال خلاقیت ایجاد می کند. اگر استیونز با براون یا حتی اسمارت روی او آزمایش کند ، می توانید از آدبایو انتظار داشته باشید که با زورگویی به لبه برسد و به خط پرتاب آزاد برسد. در این سناریو ، مرد بزرگ اغلب کسی است که به خطا فراخوانده می شود. که ما را به …

4- آیا سلتیکس می تواند با موارد Bam کنار بیاید؟

Heat با انجام کارهایی که تیم های حریف زیاد نمی بینند ، مسافت شگفت انگیزی از مسافت پیموده شده از Adebayo را پشت سر می گذارند. از نظر جرم او کاملا عجیب و غریب است ، به نوعی ترکیبی از Draymond Green و Domantas Sabonis ، ستاره های غیر متعارف در نوع خود ، اما سرعت پا و انفجار بسیار بیشتر از هر یک از آنها.

آدبایو توپ را از ریباند دفاعی دور می کند و سطل های آسان هیت را از دست دادن دریبل پیدا می کند. وقتی او توپ را در آرنج داشته باشد ، میامی دفاع را به همان شیوه گلدن استیت واریرز اشتباه می گیرد ، با صفحه ها و برش هایی که اغلب با گرفتن یک پاس گل توسط آدبایو پایان می یابد – و اگر احساس کند که شما او را برای پاس بازی می کنید ، خوشبختانه خودش به سبد حمله کرد. بوستون همه چیز راجع به شیمی خود با دانکن رابینسون می داند ، و اگر تصمیم به پنهان کردن Theis در جاهای دیگر باشد ، احتمالاً به این منظور است که وقتی هر دو در یک کار شرکت می کنند ، تغییر کاربری دهند.

بیشتر بخوان:  نحوه تماشای Georgia Tech در مقابل UCF: اطلاعات جریان زنده NCAA Football ، کانال تلویزیونی ، زمان ، شانس بازی

5- آیا شکار با همسان سازی پاسخی در برابر گرما است؟

رویکرد تهاجمی سلتیکس ممکن است کاملاً متفاوت از دور دوم باشد. استیونز دو هفته پیش گفت: “جواب انزوا نیست” ، اما ممکن است اکنون باشد. گرچه هیت می تواند یک تیم دفاعی ویرانگر باشد ، اما آنها در حالت چرخشی چند مدافع منفرد ضعیف دارند. پیسرز ایندیانا در اولین مرحله وقتی به دراگیک ، رابینسون و تایلر هرو حمله یک به یک کرد ، در بهترین حالت بود. میامی می تواند با دادن وقت بیشتر به آندره ایگودالا و دریک جونز جونیور ، با این کار مقابله کند ، اما این به معنای فداکاری فاصله در انتهای دیگر است.

به نظر می رسد بوستون به طور منحصر به فرد برای بهره برداری از گرما در اینجا مناسب است ، به ویژه هنگامی که آنها صفحه های توپ را تغییر می دهند. در این بازی های حذفی سلتیکس بیشتر یک تیم انتخابی بوده و در انزوا موفقیت چندانی کسب نکرده است ، اما مدعیان قهرمانی باید بتوانند روش های مختلفی را مقابل حریفان مختلف بازی کنند. این تطبیق باعث می شود که به سری دوم دور دوم آنها فکر کنم که در آن آنها بارها JJ Redick ، ​​Dario Saric ، Marco Belinelli و Ersan Ilyasova را از Philadelphia 76ers هدف قرار دادند.

6. آیا گرما از عمق اینقدر داغ خواهد ماند؟

میامی هنگامی که جای کراودر را جایگزین میر لئونارد کرد و هرو را از مصدومیت بازگرداند ، به شکلی اساسی تغییر کرد. قبل از اولین حضور کراودر در 9 فوریه ، میامی از نظر تمیز کردن شیشه در مکان فرکانس 3 امتیاز نهمین و از نظر دقت دوم بود. در بازی های بذر ، با داشتن هرو سالم ، فقط موشک های هوستون 3 بار بیشتر شلیک می کنند ، اما درصد آن به 35 درصد کاهش می یابد ، یعنی تقریباً در حد متوسط ​​لیگ. در مرحله پلی آف ، هیت بهترین های هر دو جهان را داشته است: 41.9 درصد از ضربات آنها 3 بار بوده است و 38.5 درصد از آنها را به ثبت رسانده است. هر دو نمره در رده چهارم قرار دارند.

بیشتر بخوان:  چگونه NBA در حباب اورلاندو ، فلوریدا نزدیک به 100 روز زنده ماند

اگر کراودر ، سلتیک سابق ، شوت زدن 40 درصدی با 8.3 تلاش در هر بازی را ادامه دهد ، میامی سخت متوقف خواهد شد. مخالفان بوستون به طور معمول 3 های زیادی می گیرند اما درصد کمی از آنها را تشکیل می دهند. در دور دوم ، تورنتو در هر چهار باخت 30 درصد یا بدتر شلیک کرد.

7. آیا هرو می تواند این روند را ادامه دهد؟

هرو 40 درصد 3 بازی اش را در پلی آف ساخته است ، اما این داستان را روایت نمی کند. او آنها را در زمان بحران درست می کند ، آنها را از دریبل دور می کند و مهمتر از همه ، او اعتماد اریک اسپوزلترا را به عنوان یک بازی ساز جلب کرده است. در یک بازی کاشت برابر فونیکس سانز ، او 25 امتیاز ، 10 پاس گل و هشت ریباند داشت. در بازی مقابل باکس ، 14 امتیاز ، 6 پاس گل و هشت ریباند داشت.

بیشتر بخوان:  شانس 2020 Open US ، موارد دلخواه: شما باید در این WinGed Foot برای این نه بازیکن گلف بازی کنید

سلتیکس با ارتش مدافعان بال خود ، بزرگترین چالش هرو است. من می توانستم ببینم که آنها با قرار دادن اسمارت روی او سعی دارند او را بیرون ببرند.

8- آیا بوستون می تواند بدون خطا دفاع کند؟

باتلر در فصل عادی 9 بار در هر بازی به خط می رسید و این تعداد در پلی آف به 10.7 رسید. دراگیچ و آدبایو نیز می توانند از این طریق ویران شوند و هیت ها در فصل منظم لیگ را با سرعت پرتاب آزاد هدایت کردند (و در مرحله پلی آف دوم هستند). این چیزی است که باید تماشا کنید ، مخصوصاً به این دلیل که سلتیکس در دفاعی در سرعت پرتاب آزاد 24 ام بود و هم در محیط و هم در رنگ فیزیکی است.

وقتی بوستون مستعد خطا باشد ، مقصر اغلب تیس است. گرانت ویلیامز ، که بازی 7 مقابل تورنتو را در مرکز بازی تعطیل کرد ، همچنین تمایل به خطا در زمین دارد. که ما را به …

9. چرخش قسمت جلوی سلتیکس چیست؟

وقتی آدبایو از دادگاه خارج شد ، میامی یا كلی اولیك را به جای خود داشته یا بدون مرد بزرگی رفته است. از این نظر ، بوستون کمتر قابل پیش بینی است – اگر استیونز می خواهد فاصله عمودی و مهار شلیک داشته باشد ، می تواند رابرت ویلیامز را صدا کند. اگر او می خواهد قابلیت تغییر صدا و چرخش صدا را داشته باشد ، می تواند با گرانت ویلیامز همراه شود. اگر او می خواهد ریباندینگ هجومی و گلزنی بعد از بازی ، می تواند Enes Kanter را امتحان کند. من حتی شوکه نمی شوم که سمی اوجلی در دقیقه 5 مقابل آدبایو چند دقیقه وقت بگیرد.

تیس به طور معمول 25-30 دقیقه در هر بازی بازی می کند ، اما او در بازی 6 وقت اضافه وقت 47 را کسب کرد. اگر استیونز به دنبال یک مشت هجومی است ، می تواند با روبرت ویلیامز یا کانتر همراه شود. هر دوی آنها بوستون را در برابر انتخاب و میدانی میامی آسیب پذیر می دانند ، بنابراین ، من گمان می کنم در اینجا فرصتی برای گرانت ویلیامز یا اوجلی وجود داشته باشد که هر دو به طور رسمی در 6 فوت و 6 لیست شده اند ، “مرکز” را بازی کنند.

بیشتر بخوان:  تاول انگشت آس داجرز ، واکر بوئلر ، او را در لیست آسیب دیدگان قرار داد

10. میامی چگونه در حالت دفاعی قرار می گیرد؟

اگر انتخاب گرما از یک تن منطقه استفاده نکند ، چندین س questionsال کوچکتر در اینجا وجود دارد:

  • اگر هایوارد کار را شروع می کند ، دراگیک و رابینسون کجا پنهان می شوند؟
  • آنها چگونه از آدبایو استفاده خواهند کرد؟
  • چقدر تعویض خواهند کرد؟
  • چه کسی از تاتوم محافظت می کند؟

بوستون ممکن است حداقل در ابتدا هیوارد را از روی نیمکت بیرون بیاورد ، اما اگر او این کار را شروع کند (و موثر باشد) شاید میامی مجبور باشد که رابینسون یا دراژیک را از ترکیب اصلی ایگوودالا خارج کند. منطقی است که آدبایو را روی تیس قرار دهیم زیرا او می تواند صفحه های توپ واکر را تغییر دهد و در غیر این صورت به عنوان یک مدافع کمک می کند ، اما اگر تاتوم شروع به کار کند ، اسپولسترا می تواند آدبایو را روی او بیندازد.

پس از محافظت از جیانیس آنتتوکونمپو ، کراودر می تواند تعیین تکلیف تاتوم را انجام دهد. باتلر ، اما ممکن است برای آن مناسب تر باشد. اگر این Spoelstra تصمیم بگیرد همه چیز را تغییر دهد ، ممکن است این مسابقات چندان مهم نباشد.
منبع: حافظ استدیو

لینک ها کوتاه شده

tinyurl.com/yyl4eq24
is.gd/nexgsi
shrtco.de/MyQX4
clck.ru/QrSeh
u.nu/y41r4
ulvis.net/Lhq

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

چیچاریتو از مصدومیت به یک تیم کهکشانی که دارای خط و نشان است بازگشت

س سپتامبر 15 , 2020
کهکشانی ها که دومین بار طولانی ترین برد خود در شش فصل را طی می کنند ، با بازگشت مهاجم مهاجم خاویر “چیچاریتو” هرناندز که از اواسط ماه جولای با یک گوساله پاره از میدان خارج شده ، در آستانه بهتر شدن هستند. هرناندز ، بهترین گلزن تاریخ تیم ملی […]