پلی آف WNBA 2020 – سیاه گوش ، خورشید حرکت می کند ؛ دیانا توراسی ، کندیس پارکر در مورد آنچه در آینده می آید فکر می کنند


در اولین بازی خود در مرحله پلی آف WNBA ، روزی که به عنوان تازه کار سال لیگ انتخاب شد ، کریستال دنگرفیلد محافظ دروازه ای در ابتدا نمی توانست یک شوت بزند.

او در 20 دقیقه ابتدایی 0 – 6 از زمین بود ، بیشترین گل میدان را در نیمه اول این فصل از دست داده است. سپس او اولین ضربه خود را از کوارتر سوم از دست داد. ممکن است او و سیاه گوش مینه سوتا را غرق کند. اما Dangerfield به راحتی دلسرد نمی شود.

او اولین سبد خود را در مارک 5:54 سه ماهه سوم ساخت ، و سپس با قدرت به میدان آمد. در یک بازی فشرده در مرحله دوم پلی آف ، مرحله حذفی ، شماره 4 مینه سوتا شماره 5 ققنوس را با نتیجه 80 بر 79 شکست داد و راهی مرحله نیمه نهایی شد. در بازی دوم دبل سر ، کنتیکت که هفتم شد ، شماره 3 لس آنجلس را با نتیجه 73-59 حذف کرد.

بهترین های از بین پنج مرحله نیمه نهایی WNBA یکشنبه آغاز می شود. کانکتیکات با لاس وگاس درجه یک (ESPN ، 1 بعدازظهر ET) و مینه سوتا با Seattle با درجه دوم (ABC ، ​​3 بعد از ظهر ET) روبرو می شوند.

Dangerfield در نیمه دوم 15 امتیاز از 17 امتیاز خود را به دست آورد و 9 امتیاز از این تعداد در کوارتر چهارم بود. در این فصل ، Dangerfield در کوارتر چهارم به طور متوسط ​​6.5 امتیاز کسب کرد ، دومین امتیاز در لیگ به یک تازه وارد دیگر ، Chennedy Carter از آتلانتا (6.7 در چهارم) رسید.

بیشتر بخوان:  طرفداران لیکرز در خارج از استپلز سنتر جشن می گیرند

سرمربی سیاهگوش در مورد شروع کند دنگرفیلد گفت: “من فکر می کنم کریستال علی رغم تمام تلاش ما بسیار سرحال بود.” “من فکر می کنم او کارهایی غیرمعمول انجام می داد. او بیش از حد در دفاع می جنگید. او معمولاً در دور شدن از دفاع برای گرفتن شوت واضح مهارت دارد. این تازه کار در موقعیت های سخت تجربه خوبی داشت. من به عنوان بازی پوشیده شد ، او کمی شل بود. “

دنگرفیلد گفت که اوایل مراسم روز پنجشنبه هنگامی که جایزه تازه کار به او اعطا شد ، تحت تأثیر مراسم قرار نگرفت. ریو همچنین به عنوان مربی سال WNBA مورد تقدیر قرار گرفت. اما دنگرفیلد اذعان کرد ، “من فکر می کنم بیشتر اعصاب این بود که این اولین بازی من در پلی آف بود.”

هم تیمی سیاهگوش Napheesa Collier که فصل گذشته تازه کار سال بود ، سه فصل در کنار Dangerfield در UConn بازی کرد و می داند که چقدر می تواند کلاچ باشد.

کولی گفت: “او ظاهراً فقط یخ در رگهایش دارد ، در سه ماهه چهارم زنده می شود.” “من هیجان زده هستم که ما با هم به نیمه نهایی خود می رویم. سرگرم کننده خواهد بود.”

Dangerfield ، شماره 16 انتخاب در آوریل WNBA در آوریل ، تنها انتخاب دور دوم است که برنده جایزه تازه کار سال است. روز پنجشنبه ، او همچنین از ادیسه سیمز (14 امتیاز ، 4 پاس گل ، 4 ضربه سرقت) و راشل بانهام (11 امتیاز) کمک گرفت.

بیشتر بخوان:  نائومی اوزاکا از مسابقات آزاد فرانسه کنار می رود

دنگرفیلد گفت: “این یک موقعیت خانگی برد یا برد بود ، و ما هنوز آماده نبودیم که به خانه برویم.”

Taurasi بعدی چیست؟

دیانا تاوراسی بازیکن فونیکس در ژوئن 38 ساله شد و پس از آن در شانزدهمین دوره حضور در WNBA با میانگین 18.7 امتیاز و 4.5 پاس گل حضور داشت. اما توراسی و مرکوری با وجود 28 امتیاز و 9 پاس گل در روز پنجشنبه مقابل مینه سوتا ، حباب را قبل از نیمه نهایی ترک می کنند.

توراسی گفت: “ما فقط به یک بازی دیگر احتیاج داشتیم و در پایان بازی هم به آن دست نیافتیم.” “آنچه انجام شده است انجام شده است ؛ ما کوتاه آمدیم.”

توراسی آخرین ضربه را برای عطارد به ثمر نرساند. این به Skylar Diggins-Smith رسید ، که فصل اول خوبی را برای Phoenix بازی کرد اما پنجشنبه سختی کشید و با کسب 8 امتیاز 3 از 15 زمین را بدست آورد. شوت آخر را از دست داد. توراسی در پاسخ به این س ifال که آیا او از داشتن توپ در دستان خود ناامید نیست ، شانه بالا انداخت.

وی با اشاره به سندی بروندلولو مربی مرکوری گفت: “تماس سندی.”

عطارد در ماه آگوست دو بازیکن اصلی خود را از دست داد: مرکز بریتنی گرینر حباب را به دلایل شخصی ترک کرد و بریا هارتلی در پایان فصل از ناحیه زانو آسیب دید. اما ققنوس برای بدست آوردن شماره 5 دانه به خوبی به مشکلات پاسخ داد.

بیشتر بخوان:  فینال NBA: لیکرز در ششمین بازی خود برای کسب عنوان هفدهم میامی هیت را شکست داد

توراسی گفت: “ما شخصیت خارق العاده ای نشان دادیم.” “ما امسال چیزهای زیادی را در داخل و خارج از دادگاه پشت سر گذاشتیم. با هم ماندیم. می توانستیم به راحتی استعفا دهیم. ما با یک مالکیت فاصله داشتیم. این برای کمی آسیب خواهد دید.”

ققنوس در دور اول مقابل واشنگتن با صدای کوبنده توسط شی پدی زنده ماند. اما پدی روز سه شنبه با رانندگی به سمت سبد ، ناخواسته توسط سیمز مینه سوتا از ناحیه صورت مورد اصابت قرار گرفت و بیش از 14 دقیقه محدود شد. غیبت او بیشتر در خط دفاع آسیب دید ، زیرا او در اوایل کار در Dangerfield کار خوبی انجام داده بود.

توراسی ، که اکنون 14-2 در بازی های پلی آف شغلی برد-برد-در همه بازی ها به پایان رسیده است ، گفت: “من اطمینان دارم که این پویایی بازی را برای ما کمی تغییر داد.”

اما وی افزود که ترک نقطه حباب ، جایی که بازیکنان WNBA از اوایل ژوئیه در آنجا بوده اند ، یک نقطه روشن وجود دارد.

توراسی گفت: “من فردا به دیدن پسرم می آیم.”

در مورد آینده خود ، وی افزود ، “این برنامه این است که سال آینده امیدوارم بهتر برگردیم و دوباره سعی کنیم آن را دنبال کنیم. اما در این سن ، بسیاری از اتفاقات می افتد. با همه چیزهایی که با COVID در جریان است ، و فکر کردن در مورد [maybe] دوباره در حباب بازی کردن ، عوامل زیادی بیش از سالم بودن در آن نقش دارند. “

بیشتر بخوان:  Open Open 2020 فرانسه: تحقیقات در مورد اتهامات تنظیم مسابقات در رولان گاروس آغاز شد

او گفت که با همسرش ، بازیکن سابق عطارد ، پنی تیلور و تیم در مورد همه چیز صحبت خواهد کرد.

توراسی گفت: “قرارداد من به پایان رسیده است ، بنابراین برخی موارد وجود دارد که باید بفهمم.”

دفاع سان را به نیمه نهایی بازگرداند

سال گذشته ، سان به بازی 5 فینال WNBA راه یافت ، جایی که آنها به واشنگتن باختند. امسال ، بعد از شروع 0-5 ، آنها مجبور شدند دوباره راه اندازی شوند و تازه شروع کنند ، و این کار جواب داد.

کانکتیکات کنترل مسابقه خود با لس آنجلس را به دست گرفت و هرگز تسلیم آن نشد. نگه داشتن جرقه فقط 59 امتیاز یک تور دفاعی توسط خورشید بود. مربی کرت میلر این را به مدافعان بزرگ فردی نسبت داد – از جمله آلیسا توماس ، یاسمین توماس ، برایان ژانویه و بریونا جونز – که با هم خوب دفاع کرده اند.

اسپارکس در نیمه ابتدایی 23 امتیاز کسب کرد ، کمترین امتیاز در نیمه پلی آف از زمانی که در نیمه اول 15 امتیاز در مقابل سیاتل در سال 2008 به ثمر رسانده بود. هشت امتیاز اسپارکس در تیراندازی 4 از 19 در کوارتر اول ، بدترین امتیاز برای هر بازیکن بود. طبق تحقیقات آمار و اطلاعات ESPN ، این فصل سه ماهه است.

سان به عنوان پاسبان اسپارکز چلسی گری را بدون پاس گل نگه داشت ، اتفاقی که از سال 2016 در یک بازی برای او رخ نداده بود. در کنار خط دفاعی ، میلر توانایی خورشید در مراقبت از توپ را در خط حمله حساب کرد. آنها روز پنجشنبه فقط هشت گردش مالی داشتند.

بیشتر بخوان:  دانا وایت از UFC درمورد نظرات کولبی کاوینگتون

میلر گفت: “من فکر می کنم ما در حال حاضر 10-1 ساله هستیم که در یک بازی کمتر از 13 بار توپ را برگردانیم.” “این به ما کمک می کند تا دفاع خود را تنظیم کنیم ، بیشتر از حریفان به ما ضربه می زند. امشب این یک داستان عظیم بود.”

جرقه ها ، بدون Ogwumike ، ضرر ناامید کننده ای دارند

لس آنجلس Nneka Ogwumike در روز پنجشنبه به دلیل میگرن ، زمان سختی برای Sparks نداشت. آنها با رکورد 15-7 خود دانه شماره 3 را کسب کرده بودند ، اما حضور در مرحله پلی آف پس از 40 دقیقه به پایان رسید.

درک فیشر ، مربی تیم ، درمورد قالب پلی آف ، که به بازی های دور حذفی یک و یک مرحله دوم در سال 2016 رفت ، گفت: “آنها باید بیش از یک شب داشته باشند تا ثابت کنند تیم بسکتبال خوبی هستند.”

با بیرون رفتن اوگوومیک ، بار اسپارک ها به عهده Candace Parker بود که 22 امتیاز ، 14 ریباند و 5 پاس گل داشت.

پارکر گفت: “ما ذهنیت بعدی را در تمام فصل داریم.” “ما روال معمول خود را که قرار است در چنین بازی هایی انجام دهیم حفظ کردیم.”

پارکر گفت عدم حضور اوگومایکه بهانه ای برای میزان تلاش تیم در حمله نیست. او گفت که سه بازی گذشته اسپارکس – همه باخت – به یک لغزش احساسی تبدیل شد که با اولین باخت در این رشته آغاز شد: شکست 80 بر 72 مقابل واشنگتن. وی گفت که این باعث تغییر روحیه مثبت تیم شد و جرقه ها نتوانستند آن را برگردانند.

بیشتر بخوان:  "بروس آرینس" از Tampa Bay Buccaneers در مورد انتقاد برت فاور - من و تام بردی خوب هستیم

از پاركر 34 ساله نيز در مورد عقايدش كه پس از 13 فصل حضور در Sparks جلو مي رود ، سال شد.

وی گفت: “من می خواهم در لس آنجلس باشم.” “اما در عین حال ، ما باید بهتر شویم. نمی توانیم مدام بگوییم” سال آینده “.”

فاولز برگشت ، اما دانتاس بزرگ بود

سیلویا فاولز که از 13 آگوست به دلیل مصدومیت از ناحیه گوساله از میادین دور بود و فقط 7 بازی در فصل عادی انجام داد ، روز پنجشنبه به سیاه گوش بازگشت. او 18 دقیقه شروع کرد و بازی کرد و با شش امتیاز و چهار ریباند به پایان رسید. اما دامیریس دانتاس ، که در این فصل خیلی خوب برای فاولز پر کرده ، با 22 امتیاز پیشگام سیاهگوش بود. او همچنین هشت ریباند داشت.

و در شبی که کولیر خیلی مورد توجه قرار نگرفت – او هفت امتیاز در تیراندازی 2 از 6 داشت – بهره وری Dantas در این پست بسیار مهمتر بود.

دانتاس ، در ششمین سال حضور خود در WNBA ، در فصل عادی به طور متوسط ​​12.9 امتیاز و 6.1 ریباند ، هر دو بهترین شغل ، کسب کرد.


منبع: حافظ استدیو

لینک ها کوتاه شده

tinyurl.com/y4wod6fa
is.gd/guCk9m
shrtco.de/c3lSp
clck.ru/QuL64
u.nu/evzd-
ulvis.net/GjR

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

ستاره های موشکافی شده براونز ، بیکر میفیلد ، اودل بکهام جونیور بازی هفته 2 را داغ آغاز می کنند

ج سپتامبر 18 , 2020
بستن ویدئو عناوین برتر فاکس نیوز فلش برای 17 سپتامبر عناوین برتر فاکس نیوز فلش اینجا هستند. ببینید چه چیزی روی FoxNews.com کلیک می کند. ستاره های کلیولند براونز ، بیکر میفیلد و اودل بکهام جونیور ، تحت بررسی قرار گرفتند تا هفته پنجشنبه به بازی هفته 2 خود مقابل […]