پنالتی اصلی ، تماس چهارم پایین ضرر گاوچران را برجسته می کند


طرفداران Dallas Cowboys با صدای بلند و غالباً از جیسون گرت شکایت داشتند. آنها این هفته با مایک مک کارتی مربی جدید صحبت خواهند کرد.

مک کارتی ، با مربیگری اولین بازی خود برای کابوی ها ، در یک چهارم چهارم با دعوت دالاس از رامس لس آنجلس با نتیجه 20 بر 17 ، با یک تماس بحث برانگیز تماس گرفت. به جای یک گل کوتاه برای تساوی بازی ، دالاس کوتاه تر از اولین گل نزولی بود و آن را به گل تبدیل کرد. قوچ ها با نتیجه 20 بر 17 پیروز شدند.

در دقیقه آخر مایکل گالوپ هنگام بازوی خود در مقابل کرنر رامز ، جالن رمزی ، با از بین بردن یک بازی بزرگ که می توانست دالاس را در آخرین ثانیه ها در دامنه گل قرار دهد ، تداخل پاس مشکوکی داشت. آنها ، درمورد سایر موارد ، در مورد این تماس نیز صحبت خواهند کرد. به نظر نمی رسید که Gallup به اندازه کافی برای ضمانت پرچم کار کرده باشد.

بیشتر بخوان:  داگرها علی رغم پول و تجزیه و تحلیل ، همچنان در مسابقات مقدماتی ناامید کننده هستند

گرفتن سه امتیاز زودتر باعث می شد در پایان بازی متفاوت باشد. اینطور نیست که مک کارتی ، مربی دیرینه گرین بی پکرز ، بررسی دقیق حاصل از سرمربیگری NFL را درک نمی کند. اما او در شرف یادگیری است که در تگزاس چه تصوری دارد که در نهایت تصمیمات شما اشتباه است.

دالاس چهارم پایین نمی آید

مک کارتی در اوایل سه ماهه چهارم با تصمیم اصلی خود روبرو شد. کابوی ها در فاصله 20-17 ، در قلمرو رامس عمق چهارم و 3 داشتند. دالاس به جای اینکه یک گل میدان برای تساوی بازی امتحان کند ، به دنبال آن رفت. داک پرسکوت به CeeDee Lamb از وسط برخورد کرد اما کوتاه تر از اولین خط نزولی بود و Lamb برای جابجایی در روند نزولی بلافاصله مبارزه کرد.

بیشتر بخوان:  جو بارو کار خود را با یک ضربه سریع سریع آغاز می کند

تصمیم لزوما اشتباه نبود. شما در بسیاری از بازیهای NFL که برای اهداف کوتاه زمینه حل و فصل می شوند برنده نخواهید شد یکی از دلایل زیادی که McCarthy’s Packers در بازی قهرمانی NFC در سال 2014 منفجر کرد این بود که آنها به جای اینکه به دنبال آن بروند ، از داخل خط 5 حیاط سیاتل به چند هدف میدان رضایت دادند. مک کارتی می خواست این بار جسارت بیشتری داشته باشد.

اما وقتی تصمیمات نتایج بدی دارند ، حدس دوم آسان است. و بسیاری از مردم دوم حدس می زنند که یکی پس از اینکه گاوچران ها با یک گل میدان از دست داده اند.

بیشتر بخوان:  "آیا دلفین میامی انتخاب اشتباهی انجام داد؟" در خط حمله یک منتقد ملی می پرسد

گاوچران ها چند فرصت داشتند که بعداً دوباره رانندگی کنند و بازی را به تساوی بکشند یا ببرند. در یک سوم پایین آماری کوپر توسط جالن رمزی ظاهر شد و توپ ناقص به بیرون پرواز کرد. کمی بیشتر از پنج دقیقه مانده بود که کابوی ها به شکار بپردازند. دالاس درست قبل از هشدار دو دقیقه ای آن را برگرداند و به نظر می رسید گالوپ برای یک بازی فوق العاده رمزی را شکست داده است ، اما پرچم پایین آمد. این اساساً بازی را تمام کرد.

بیشتر بخوان:  صورتحسابهای بدون جفت تازه کار علیه تیتان های تهی شده

روز یکشنبه مسائل زیادی با کابوی ها وجود داشت که فقط مربوط به تصمیمات چهارم یا تماس های مشکوک نبود.

داک پرسکات ، مهاجم دالاس کابویز ، سمت راست ، توسط مایکل بروکرز دفاع دفاعی رامس لس آنجلس مقابله می کند. (AP Photo / Jae C. Hong)

تخلف دالاس کوتاه می شود

تخلف دالاس قرار بود یکی از بهترین موارد NFL باشد و هنوز هم ممکن است باشد ، اما یکشنبه شب همه چیز عالی نبود. کابوی ها مدت طولانی روی 17 امتیاز گیر کرده بودند و نمی توانستند بازی های بزرگ زیادی در زمین بازی ایجاد کنند. قوچها به خوبی شامل تمام ستارگان مهارت موقعیت کابویها شدند.

بیشتر بخوان:  بوئلر با نتیجه 6-2 داجرز را بر سر ری ها شکست داد تا سری 1-1 جهانی را رهبری کند

Rams سرعت خود را بالا برد ، با گروه پرسنلی خود بیش از حد معمول قابل پیش بینی نبود و بلافاصله ریتم بسیار خوبی گرفت. مالکوم براون ، فکر پسینی در بیشتر دوره های خارج از فصل پس از آنکه قوچها از دور دوم در دور برگشت Cam Akers استفاده کردند ، سخت دوید و دو تاچ داون زد.

در حالی که دالاس با هیاهوی زیادی وارد میدان شد ، قوچها در بسیاری از مناطق از آنها پیشی گرفتند. پرسکات در دقایق پایانی با دو موقعیت نمی توانست تیمش را به یک پیروزی برنده برساند ، اگرچه اگر گالوپ نگه داشت یک قهرمان بود.

بیشتر بخوان:  از آنجا که معلوم شد سوارا باسکر آهنگساز است ، 5 مورد از قوی ترین اجراهای او را در صفحه ببینید

فصل گذشته دالاس در بازی های نزدیک سخت مبارزه کرد. گرت برای این کار بیشتر گرما را می گرفت. روند ادامه داشت و این بار یک مربی جدید باید به سوالات قدیمی پاسخ دهد.

اطلاعات بیشتر از یاهو ورزشی:


منبع: حافظ استدیو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

Leighton Vander Esch از کابوی ها در مسابقه یکشنبه شب در مقابل رمس از ناحیه یقه استخوان آسیب دید و دیگر برنخواهد گشت

د سپتامبر 14 , 2020
لیتون وندر اش در اوایل فصل 2020 اصرار داشت که “دیگر نگران نیست” در مورد سابقه آسیب دیدگی گردن ، از جمله یکی که او را برای 7 بازی در سال 2019 کنار گذاشته بود ، اما پیشکسوت دالاس کابوی ها اکنون در حال مبارزه با یکی دیگر از تیم […]