پوگاکار در مرحله 15 تور دوفرانس پیروز شد ، روگلیچ همچنان برتری خود را حفظ کرد


GRAND COLOMBIER ، فرانسه (AP) – Tadej Pogacar روز یکشنبه در یک مرحله صعود وحشیانه در مرحله 15 تور دوفرانس پیروز شد ، زیرا پریموز روگلیچ ، اسلوونیایی خود ، پیراهن زرد را حفظ کرد و اگان برنال ، برنده سال گذشته ، از رقابت خارج شد.

پوگاکار برای دومین پیروزی مرحله خود ، در آخرین سرعت در بالای گراند کلمبیه از کنار روگلیچ عبور کرد. روگلیچ در کل 40 ثانیه از 44 ثانیه قبل از مرحله ، Pogacar را هدایت می کند.

برنال برنده سال گذشته در صعود طولانی گراند کلمبیا از گروه سرگروه کنار رفت و به نظر می رسید شانس خود را برای حفظ عنوان از دست بدهد زیرا در مجموع 8 دقیقه و 25 ثانیه از پیراهن زرد به 13 ام سقوط کرد.

بیشتر بخوان:  یانکی ها برای شروع یک فصل در MLB باید 3 بازیکن رایگان و 3 نفر را برای جلوگیری از آنها تماشا کنند

همانطور که صعود طولانی از دره رون به انتهای بالای گراند کلمبیا آغاز شد ، تیم جامبو-ویسمای روگلیچ 5 سوارکار داشت که اسلوونیایی در این گل قرار داشت. آنها در این صعود به خوبی کار کردند تا از روگلیچ محافظت کنند و سرعت را به رقبا فشار دهند.

در سالی که تور به نبردی بین سواران اسلوونیایی و کلمبیا تبدیل شده است ، روز یکشنبه اسلوونی ها به وضوح در کوههای ژورا برتری داشتند.

تلاش برنال سوار کلمبیایی در این صعود ، اما اطمینان از پایان یک سری پنج ساله پیروزی در تور توسط تیم Ineos Grenadiers خود ، که قبلا با نام Team Sky شناخته می شد ، تضمین می کند. نایرو کوئینتانا ، یکی دیگر از مدعیان کلمبیایی برای پیراهن زرد ، روز پنجم را آغاز کرد اما در گراند کلمبیا نیز عقب افتاد و در رده نهم قرار دارد ، 5 دقیقه و 8 ثانیه از برتری فاصله دارد.

بیشتر بخوان:  هی هو

قرار بود محدودیت هایی که به دلیل شیوع ویروس کرونا ایجاد شده بود ، اطمینان حاصل کند که طرفداران به قسمت های صاف و کوهپایه محدود شده و از نزدیک به رویه های محدود به انتهای قله محدود نمی شوند. با این حال ، هنوز هم برخی از پرچم های تشویق و تکان دادن در نزدیکی بالای وجود دارد.

ورزش های بیشتر AP: https://apnews.com/apf-sports و https://twitter.com/AP-Sports
منبع: حافظ استدیو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

شانس ، انتخاب ، پیش بینی NFL برای هفته 1 ، 2020: مدل رایانه ای پیشرفته عاشق Bears ، 49ers

ی سپتامبر 13 , 2020
با نزدیک شدن به شروع بازی ها شانس NFL در حال حرکت است. در آتلانتا ، Falcons در آخرین پخش NFL از ویلیام هیل پس از باز شدن به عنوان یک امتیاز ناپذیر یک امتیازی ، امتیاز یک امتیاز بیش از Seahawks است. در کارولینا ، Raiders میهمان به عنوان […]