پیش بینی جیمی باتلر از دانکن رابینسون در بازی پنجم نهایی NBA برآورده شد


دروازه بان میامی هیت ، دانکن رابینسون با شوت اوایل فینال NBA 2020 سخت تلاش کرد.در دو بازی اول این سری ، او فقط 2 بر 10 شوت از راه دور زد و در مجموع 9 امتیاز کسب کرد. میامی هر دو بازی را باخت. هیت در بازی 3 موفق به پیروزی شد ، اما رابینسون فقط از عمق آن بازی 3 بر 10 رفت. با وجود آن مبارزات اولیه ، جیمی باتلر اعتماد به نفس رابینسون را از دست نداد.

باتلر پس از مسابقه 3 درباره رابینسون گفت: “این دلیل می شود که ما در یکی از این مسابقات پیروز شویم.” “او شش و هفت ثانیه خواهد زد ، من بالا و پایین می پردم ، و من می خواهم یک آغوش بزرگ به او بدهم ، شاید یک بوسه سبک پشت سر او ، زیرا من می دانم که این پسر چقدر برای تیم ما مهم است.”

بیشتر بخوان:  Le'Veon Bell منتشر شد: در اینجا دلیل عقاب بودن بیشترین عقاب را به عنوان تیم پشتیبان بعدی نشان می دهد

در پنجمین بازی جمعه شب ، انتظارات باتلر محقق شد. در این بازی ، رابینسون هفت امتیاز سه امتیازی ، 26 امتیاز به دست آورد و دلیل بزرگی بود – همراه با باتلر که 35 امتیاز سه امتیازی را به دست آورد – اینکه هیت توانست این سری را با لیکرز گسترش دهد.

رابینسون با تولید خود از Long Range جمعه شب ، در یک بازی فینال NBA به سومین امتیاز سه امتیازی تبدیل شد. تنها دو بازیکنی که در یک فینال بیش از 3 امتیاز کسب کرده اند استف کوری و ری آلن هستند – مسلما بهترین تیراندازان تاریخ لیگ. او هم هست رکورد زدن در بیشتر 3 مورد ، توسط یک بازیکن بدون جلا در بازی فینال NBA ساخته شده است. گری نیل پیش از این رکورد شش نفر را در اختیار داشت.

بیشتر بخوان:  اشعه در مقابل Astros: ALCS Game 6 جریان مستقیم ، کانال تلویزیونی ، پیش بینی ، شانس ، تماشای بازی های MLB به صورت آنلاین

ظاهراً رابینسون جمعه شب بهبودی اساسی یافت زیرا تیمش با حذف روبرو شد و صحبتهای مشتاق باتلر در این امر نقش داشته است. پس از بازی پنجم ، رابینسون فاش کرد که باتلر پس از بازی دوم در اتاق هتل خود با او صحبت کرده و دروازه بان سال دوم را که به شدت شلیک شده تشویق می کند تا پرخاشگر بماند.

“بعد از مسابقه دوم ، یک جلسه کوچک بعد از شب در اتاق او برگزار کردیم ،” رابینسون به اصحاب رسانه. “او مرا پشت سر گذاشت و ما آنرا خرد كردیم و صحبت كردیم. این برای من سخت است ، اما این به این دلیل است كه انتظارات زیادی دارد ، و من آن را دوست دارم. این همه تیم فقط می خواهند كه من پرخاشگر باشم و كار خود را انجام دهم. من فكر كردم كه در دو مورد اول خیلی خوب این كار را انجام ندادم.” [games]، و من از این موضوع ناامید شده ام ، اما در این مرحله ، شما فقط می توانید آنچه را كه می توانید كنترل كنید كنترل كنید … من باید بیرون بروم و آنچه را كه می كنم انجام دهم. ”

بیشتر بخوان:  Trysten Hill of Cowboys می ترسد که در نبرد هفته پنجم با غول ها دچار پارگی رباط صلیبی قدامی شود و تحت MRI قرار بگیرد

از نظر باتلر ، عملکرد 3 امتیازی گام درستی برای رابینسون بود ، اما او راضی نیست و می خواهد یکشنبه شب رابینسون را در بازی 6 پرخاشگرتر ببیند.

باتلر گفت: “این دانکن رابینسون مورد نیاز ماست ، همان موردی که می خواهیم.” “او در طول سال اینگونه بازی می کند و ما در بازی شش به او احتیاج خواهیم داشت تا پرخاشگرتر باشد.”

رابینسون حتی وقتی که با سرعت بالا شلیک نمی کند ، به لطف فضایی که برای هم تیمی های خود ایجاد می کند ، برای Hit در زمین بسیار ارزشمند است. با این حال ، هنگامی که او شلیک ها را مانند بازی پنج رها می کند ، افت دما بی نهایت دشوارتر می شود. از این رو ، تیم Heat امیدوار است که بتواند در بازی 6 به موفقیت های مشابهی دست یابد. در همین حین ، باتلر برای اجرای جمعه شب خود رابینسون را مدیون یک آغوش است.

بیشتر بخوان:  روسای کانزاس سیتی به دنبال بهبود خط دروازه کلاید ادواردز-هلایر هستند
منبع: حافظ استدیو

لینک ها کوتاه شده

tinyurl.com/y6fvlfuz
is.gd/mn6p7q
shrtco.de/MNsMh
clck.ru/RKPhV
u.nu/ubt4f
ulvis.net/9mFi

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

برایانا کیلار ، خبرنگار CNN ، به طرز ماهرانه ای ایده ترامپ درباره فاکس سایکوفانتس را به عنوان سرپرست شکست

ش اکتبر 10 , 2020
دونالد ترامپ ، رئیس جمهور این هفته پیشنهاد کرد که برخی از میزبانان محبوب Fox News – مانند شان هانیتی ، لورا اینگراهام ، تاکر کارلسون و دیگران – میزبانان “عادلانه” مناظره ریاست جمهوری سال 2020 باشند. مجری برنامه Brianna Keilar در پخش جمعه “اتاق خبر” از CNN ، بررسی […]