پیش بینی های گلدان فوتبال کالج: تغییرات SEC ممکن است باعث شود LSU برای تهیه گلدان تلاش کند


اگر به دفاع SEC علاقه دارید هفته بدی را پشت سر گذاشتید. میادین و امتیازات تقریباً در همه جای SEC در روز شنبه به سرعت و به راحتی در حال آمدن بودند. آلاباما دید که اوله میس در دفاع منفجر شد ، اگرچه کریمسون تاید 63-48 پیروز شد. این بازی بیشترین امتیاز و میدان ها را در یک بازی مقررات SEC تاکنون داشته است. وسط Ole Miss 647 متری بود ، بیشترین حد مجاز باما. فقط دو موتور از 11 موتور آلاباما در هنگام فرود به پایان نرسیدند و در نهایت یک موتور در خط یک حیاط قطع شد. Crimson Tide پس از پیروزی مقام دوم را در پیش بینی کالاهای فوتبال کالج حفظ می کند.

بیشتر بخوان:  لبرون جیمز ، آنتونی دیویس از لیکرز تیم اول All-NBA را تشکیل می دهند

این شنبه شنبه هنگامی که از جورجیا توسکالوسا ، آلاباما بازدید می کنید ، آزمایش می شود. دفاع بولداگ ها در این فصل بسیار شجاع بوده است ، اما آنها 21 امتیاز نیمه اول را به تنسی واگذار کردند تا نیمه دوم بسته شود. جورجیا 44-21 برابر فالز شکست ناپذیر پیروز شد.

آلاباما و جورجیا پس از باخت 41-38 فلوریدا در Texas A&M به وضوح از بقیه اعضای SEC جدا شدند. جنایت گیتورز در سه هفته اول چشمگیر بود ، اما دفاع مشکوک بود. Aggies آنها را به مدت 543 حیاط ، از جمله 205 زمین ، روشن کرد. هرچقدر که حمله فلوریدا خوب به نظر برسد ، گاتورز باید امیدوار باشد که بتواند دستیابی به موفقیت در عنوان SEC را ایجاد کند. فلوریدا فعلاً انتظار دارد یک مکان در هلو کاسه فرود بیاورد ، اما خطرناک است.

بیشتر بخوان:  بیست و پنجمین در نظرسنجی مربیان: دانشگاه A&M تگزاس در آخرین رده بندی فوتبال کالج به یازدهم رسید

به طور شگفت انگیزی بدترین دفاع تاکنون در SEC متعلق به LSU است. ببرها با از دست دادن رکورد 623 متری SEC به می سی سی پی در از دست دادن 44-34 فصل را باز کردند. در این هفته ، آنها 586 متری از حمله کل را در از دست دادن 45-41 به میسوری رها کردند. برای MSU و Mizzou ، پیروزی برابر LSU تنها پیروزی آنها در این فصل است. این برنامه برای ببرهای سخت در غرب SEC آسانتر نخواهد بود. در حال حاضر ، من در یک بازی توپ – قهرمان ملی ندارم.

بیشتر بخوان:  NFL DFS برای هفته 1 ، 2020: برترین DraftKings ، انتخاب های فوتبال Fantasy روزانه FanDuel ، پشته های برتر

فوتبال بین المللی کالج

11 ژانویه

مسابقات بین المللی
میامی

عنوان بازی برندگان نیمه نهایی

ژانویه 1

گلدان
پاسادنا ، کالیفرنیا.

نیمه نهایی

(2) اوهایو در مقابل (3) آلاباما

ژانویه 1

قندی
نیواورلان

نیمه نهایی

(1) Clemson v. (4) Oregon

کلمسون در اولین دیدار خود در این فصل برابر تیمی که دارای امتیاز بالایی هستند ، هنگامی که شنبه شب به میامی رفت. با وجود برد 42-17 برای تایگرها چالش چندانی نبود. Clemson هنوز برای Notre Dame بازی نکرده است ، اما هنوز هم به نظر می رسد که هیچ کس در فاصله پیاده روی ببرهای دارای درجه بالاتر نیست. این باخت صدمه ای به ایستادن میامی در گلدان نمی زند. انتظار می رود توفانهای طوفان همچنان در اورنج پاول به مصاف جورجیا بروند.

BYU از مخالفت در اوایل فصل طفره رفته است و اگر Cougars امیدوار است پرونده ای را برای حضور در بازی New Year’s Six تشکیل دهد ، باید این کار را ادامه دهد. آنها روز شنبه با پیروزی 27-20 برابر UTSA به هدف آسیب زدند. BYU در آن بازی 5 مورد علاقه بود و گرچه Cougars نیازی به پیروزی زیاد نداشت ، اما آنها باید راحت تر از آن باشند. چالش برانگیزترین بازی های BYU در این فصل هفته آینده در هیوستون و 7 نوامبر مورد علاقه Boise State در Mountain West خواهد بود. برای Cougars فقط هیچ خطایی وجود ندارد و آنها به تمام سبک های مورد نظر خود نیاز دارند.

شش بازی جام برای سال نو

2 ژانویه

نارنجی
میامی

ACC / ND در مقابل SEC / Big Ten

میامی (فلوریدا) و جورجیا

2 ژانویه

عید
گلندیل ، آریزاز.

در-بزرگ در مقابل در-بزرگ

USC در مقابل ایالت Boise

ژانویه 1

هلو
آتلانتا

در-بزرگ در مقابل در-بزرگ

فلوریدا در مقابل پنسیلوانیا

30 دسامبر

پنبه
آرلینگتون ، تگزاس.

در-بزرگ در مقابل در-بزرگ

اوکلاهما و کارولینای شمالی

در این هفته کمترین تعداد مسابقات فوتبال دانشگاهی از زمان شروع فصل SEC در 26 سپتامبر برگزار شده است. چهار مسابقه در این هفته به تعویق افتاده است ، سه مسابقه به دلیل مشکلات COVID-19. چهارمین کارولینای ساحلی در لوئیزیانا ، به دلیل طوفان دلتا به چهارشنبه 14 اکتبر منتقل شد.

پیش بینی کامل جری پالم پات برای سال 2020 را بررسی کنید.
منبع: حافظ استدیو

لینک ها کوتاه شده

tinyurl.com/y4lzbmhb
is.gd/rN38VX
shrtco.de/jCNEP
clck.ru/RLY6N
u.nu/u675b
ulvis.net/oQay

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

تاریخ نشان می دهد که داگرها می توانند بدون گرد و غبار سنتی پیروز شوند

ی اکتبر 11 , 2020
جو توره و جو گیراردی در 15 سال گذشته که آنها نیویورک یانکی ها را به مرحله پلی آف از 1997 تا 2013 هدایت کردند ، به ندرت بر تصمیمات زمین تأکید کرده اند. هر دو خوش شانس بودند که بهترین های تاریخ را مدیریت کردند ، ماریانو ریورا ، […]