پیش بینی های Braves-Dodgers ، NLCS Pick: کارشناسان ورزش CBS به اتفاق آرا لس آنجلس را به آتلانتا ترجیح می دهند


Atlanta Braves و Los Angeles Dodgers آماده نبرد برای قهرمانی لیگ ملی و حق انتقال به سری جهانی هستند. NLCS دوشنبه شب در آرلینگتون ، تگزاس آغاز می شود.

حداقل یکی از این دو تیم در شرف به چالش کشیدن است ، درست است؟ اکنون هیچ راهی برای دور زدن آن وجود ندارد. Braves و Dodgers در هر دو مرحله اول پلی آف با نتیجه 5-0 به برتری رسیدند. مطمئناً ، برخی از بازی ها از نزدیک مورد رقابت بودند ، اما هیچ یک از آنها نزدیک به حذف نبودند. اکنون باید چیزی را رها کنیم.

اگرچه غالباً یک تیم پلی آف است ، اما Braves از سال 2001 به NLCS نرفته است. آنها از سال 1999 تاکنون موفق به کسب آن نشده اند. از طرف مقابل ، داگرهای NLCS اکنون از 5 سال گذشته چهار دوره داشته اند. آنها هم در سال 2017 و هم در 2018 برنده NL Flag شده اند.

بیشتر بخوان:  شارژرها Mike Pouncey نیاز به جراحی مفصل ران دارد ، فصل را از دست می دهد

The Braves 35-25 با اختلاف دوندگی 70+ در فصل عادی بود. آنها در پنج برد پلی آف از حریفان خود 24-5 بهتر عمل کردند. داجرز با اختلاف +136 در فصل عادی و 19+ در پلی آف ، 43-17 پیش رفت.

در اینجا پیش بینی های تیم CBS Sports آورده شده است.

NLCS: Braves ‘Expert Picks vs. Dodgers

کاترین آکواویلا

طفره رفتن در شش: شجاعان در اینجا داگرها را به چالش می کشند ، اما لس آنجلس بهترین تیم بیس بال امسال بود (و هنوز هم هست). عمق آنها غبطه اکثر تیم های بیس بال دیگر است. نمایش های آتلانتا در طول NLDS بسیار سر به فلک کشیده است ، اما من نمی بینم که آنها بدون هیچ گونه آسیبی از ترکیب قدرتمند داجرز عبور کنند. Dodgers Bullpen در حال حاضر قابل اعتمادترین نیست ، اما من می توانم حمله آنها را تا رسیدن به یک پیروزی کار کنم. من می گویم Mookie Betts یک سریال عالی دیگر را در اینجا به ثمر می رساند.

بیشتر بخوان:  وحشی ترین لحظات در مسابقه فراموش نشدنی رودخانه سرخ

آر جی اندرسون

طفره رفتن در شش: دلیران تیم خوبی دارند. من از تماشای بازی آنها لذت می برم. فکر نمی کنم آنها بتوانند داجرها را در دراز مدت شکست دهند … مگر اینکه تاول واکر بولر مشکل بزرگتری از آنچه در حال حاضر به نظر می رسد باشد. حتی در این صورت ، تیم داجرز ممکن است راهی برای صعود به یک مسابقات جهانی دیگر پیدا کند.

مایک آکسا

The Dodgers in Five: دو تیم برتر گلزنی در بیس بال در طول فصل منظم نیز با اختلاف خوب. مشکل این است که Team Dodgers مجاز به اجرای دوم در هر بازی است. Braves در توقف دویدن در پانزدهم قرار گرفت. مطمئناً ، ایان اندرسون یک جانور است و حالت های Kyle Wright او ​​را به یک پارچ جدید تبدیل کرده اند ، بنابراین این تیم متفاوت از تیمی است که آتلانتا در تمام طول سال از آن استفاده کرده است ، اما من هنوز هم فکر می کنم این یک درجه یا سه درجه پایین Dodgers است. The Dodgers in Five به نظر می رسد که من انتظار یک رشته یک طرفه را دارم ، گرچه فکر نمی کنم همه اینها انفجار باشد. این بازی ها هیجان انگیز خواهند بود ، اما من فکر می کنم Team Dodgers یک مزیت بزرگ در بخش مسدود کردن دارد.

بیشتر بخوان:  لوس آنجلس داجرز برای هشتمین فصل متوالی راهی پلی آف می شود

ناهار بری

طفره رفتن در شش: لس آنجلس در طول فصل منظم به راحتی بهترین تیم بود و عمق لیست تیم حسادت هر تیم بیس بال دیگری است. نمایش شجاع اکنون به خوبی تنظیم شده است و من فکر می کنم این سریال خیلی نزدیکتر از مثلاً یک ماه پیش بود. قدرت آتالانتا بدون شک مقصر آنها است ، اما شایان ذکر است که داجرها در فصل منظم از آنها پیشی گرفتند. بله ، آنها فقط در یک نیمه از آنها پیشی گرفتند ، اما ورزشگاه داجر یک محیط بسیار سخت تر از پارک Truist است. من فکر می کنم این جنگهای داغی را به همراه خواهد داشت ، اما من داجرز را در یک بازی جذاب شش مسابقه رها می کنم.

بیشتر بخوان:  چیپ کلی می گوید دانشگاه کالیفرنیا پایان بسیار هجومی خود را تغییر نخواهد داد

مت اسنایدر

طفره رفتن در هفت: Dodgers هنوز آزمایش نشده است ، اما این در حال تغییر است. حمله شجاعان به طرز حیرت انگیزی قدرتمند است و در بعضی مواقع می تواند بی رحمانه باشد. بازی گاو نر آنها عمیق و با استعداد است در حالی که Max Fried و Ian Anderson مانند یک جفت آس در بالای چرخش به نظر می رسند. داجرها بهتر هستند و به همین دلیل انتخاب شده اند ، اما Braves این کار را سرگرم کننده خواهد کرد.

دنی وت

The Dodgers in Five: سال طفره رفتن است. آنها عمق بیشتر ، بازوهای بهتر و تجربه بیشتری دارند. من فکر می کنم این مسابقه از نظر الگو بسیار شبیه ALCS است. دقیقاً مانند آستروس ، Braves نیز برای شکستن با بهترین آنها یک ترکیب دارد. اما هر دو تیم در زمین خود چندین مصدومیت به دستگاه خود نشان داده اند و بازوها در مجموعه بهترین های هفت قرار ندارند.

بیشتر بخوان:  میامی در لوئیزویل: پیش بینی ، انتخاب ، شانس ، خط ، بازی فوتبال ، زمان شروع مسابقه ، جریان مستقیم
منبع: حافظ استدیو

لینک ها کوتاه شده

tinyurl.com/yyph5zdp
is.gd/dFkxZa
shrtco.de/8SQsk
clck.ru/RLErz
u.nu/dm9ru
ulvis.net/8Zp4

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

SNL صحبت های مایک پنس و سلام و احوالپرسی جف گلدبلوم را مسخره می کند

ی اکتبر 11 , 2020
جیم کری در نقش مگس بایدن بازی کرد و کنان تامپسون مگسی را بازی کرد که ادعا می شد تناسخ یک بار نامزد ریاست جمهوری هرمان کین است. عکس صفحه توسط Gael Fashingbauer Cooper / CNET شما می دانستید که SNL به آنجا می رود. مسافت او بدون توجه پرواز […]