پیش نمایش بازی تاج و تخت House of the Dragon مرد برتر را بدست می آورد


HBO

معرفی بازی تاج و تخت نزدیک است که تلویزیون شما را بسوزاند. خانه اژدها، بر اساس گلچین آتش سوزی و خون جورج آر آر مارتین در مورد خانواده تارگرین ، بازی در نقش اصلی: HBO روز دوشنبه اعلام کرد که پدی کنسیدین در نقش ویسریس تارگرین بازی می کند.

Considine قبلاً در Hot Fuzz ، The Borne Ultimatum ، Peaky Blinders و سری HBO 2020 The Outsider حضور داشته است. ویسریس تارگرین “مردی گرم ، مهربان و قابل احترام است” ، زیرا خلاصه ای از شخصیت خود را می خواند ، “اما مردان خوب لزوما پادشاهان بزرگی نمی کنند.”

House of the Dragon 300 سال قبل از بازی تاج و تخت اتفاق می افتد و در فصل اول 10 قسمت قرار دارد. آتش و خون ، کتابی که نمایش بر اساس آن بنا شده است ، در سال 2018 توسط مارتین منتشر شد. این اولین جلد از دو جلدی است که مارتین قصد دارد پادشاهان تارگرین را آزاد کند.

House of the Dragon از مارتین و رایان کاندال ، تهیه کننده هرکولس در سال 2014 و 2018 Rampage به عنوان سازندگان مشترک نام می برد. کوندال و میگوئل سابوشنیک ، مدیر سابق شش قسمت از بازی تاج و تخت ، پیشگامان این نمایش هستند و جایگزین دو نفره مشهور ویترین و دیوید بنیوف در نمایشگاه می شوند.

هنوز تاریخ انتشار وجود ندارد ، اما رئیس HBO ، کیسی پلوئس در ژانویه گفت که “بهترین حدس” او این است که او در سال 2022 اولین حضور خود را انجام خواهد داد. مارتین در اکتبر گذشته در وب سایت خود گفت که کوندال قبلا “کارهای زیادی را نوشته است. ”

و صحبت از تاریخ انتشار ، ما هنوز هم هستیم من یکی برای بادهای زمستان ندارم. ترومبون غمگین.


منبع: حافظ استدیو

لینک ها کوتاه شده

tinyurl.com/y6aa8weo
is.gd/6bsiYa
shrtco.de/r49bg
clck.ru/REgtU
u.nu/j-chy
ulvis.net/30M

بیشتر بخوان:  شما می توانید در اولین فروش Away تا 50٪ در چمدان صرفه جویی کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

رئیسان بدون شکست در حالی که میهن پرستان بدون کم نیوتن مبارزه می کنند | NFL

س اکتبر 6 , 2020
Terek Hill و Michael Hardman در یک شهر کوتاه زخمی شدند ، و دفاع کانزاس سیتی حمله میهن پرستان را متوقف کرد ، هافبک ناپدید شده Cam Newton و پشت سر سانی مایکل ، و رئیس ها دوشنبه شب 26-10 New England را شکست دادند که در هر مسابقه با […]