چرا استفان گستکوفسکی در هنگام بازی برنده مقابل برانکوس جوراب به پا نکرد


Stephen Gostkowski ، بازیکن مشترك تنسی تیتان چیزی را داشت كه می توان به بهترین وجه آن را دوشنبه شب وحشتناك ، وحشتناک ، خوب ، خیلی بد توصیف كرد. یعنی تا زمانی که او هدف میدان بازی برنده را نبرد. پاتریوت نیوانگلند سابق در حال جراحی مفصل ران است و در عملکرد خود مقابل Denver Broncos مبارزه می کند. این بازیکن 36 ساله در کوارتر اول 47 یاردی را از دست داد ، در دومین محوطه را 44 یارد محاصره کرد و در کوارتر سوم از 42 متری فاصله گرفت و این اولین باری بود که سه گل در یک بازی را از دست داد . او همچنین یک امتیاز اضافی را از دست داد.

بیشتر بخوان:  یانکی های جراحی برای اولین بار در تاریخ حق رای دادن کاری انجام می دهند

پس از یک شب وحشیانه مانند آن ، فقط مناسب بازی بود که به یک ضربه Gostkowski ختم شود. او خودش را فدیه داد و در فاصله 17 ثانیه مانده به پایان زمین 25 قدم زمین زد تا تیتان ها 16-14 برنده شوند.

همانطور که مشخص است ، ممکن است دلیل خاصی وجود داشته باشد که شماره 3 از بازی او خارج شده باشد.

گاستكوسوكي با اشاره به تغيير روشي كه در پايان بازي انجام داد ، گفت: “هنگامي كه در تابستان تمرين مي كردم ، تمام تابستان بدون جوراب تمرين مي كردم و سپس شروع به پوشيدن آنها مي كردم.”

بیشتر بخوان:  پلی آف NBA بازی 7 - چگونه ناگتس کلیپرز را در لبه فاجعه دیگری قرار داد

پیش از این یک ضربه پیروزمندانه خود را دریافت کرد ، این جانباز 15 ساله با کفش و جوراب کنار زمین دیده شد. Gostkoswki خرافاتی نیست ، اما او کمی اهل ادب است.

کیکر به شوخی گفت: “منظورم این است که من شلوارم را در می آوردم تا آخرین ضربه را بزنم و چیز دیگری را امتحان کنم.” “من خیلی خوب کار نمی کردم ، مجبور شدم چیزی را تغییر دهم ، شاید فقط به خاطر ذهنیت باشد. می دانید ، فقط یک نوع عجیب غریب فکر می کنم.”

بیشتر بخوان:  با دانکن رابینسون آشنا شوید: اسلحه گر گرمائی با ریشه های فروتن

مایک ورابل ، سرمربی تیتان ها اضافه کرد ، با وجود اینکه بقیه شب چطور به نظر می رسید ، اما وقتی که نوبت به پیروزی در بازی می رسید ، او به ضربه زن خود اعتماد داشت.

وی گفت: “این مثل این است که آنجا بنشینید و مانند آن باشید ، خوب 10 بار روی رولت قرمز شده است ، بنابراین من می خواهم سیاه شرط بندی کنم زیرا 10 بار قرمز شده است و به این ترتیب کار نمی کند.” “من فقط احساس کردم که می توانیم هدف زمین را رقم بزنیم و این بازی درستی بود. این روش مناسب برای رسیدن به آن است و همه در آخرین بازی کار خود را انجام دادند.”

بیشتر بخوان:  شارژرها امیدوارند که بتوانند هویت خود را در برابر بنگال پیدا کنند

گستکوفسکی سال گذشته به دلیل مصدومیت نتوانست با پاتریوت ها فصل را پشت سر بگذارد و پس از عملکرد شب گذشته سخت است که از سرنوشت او برای سال جاری مطمئن باشید. او پنج فصل با کمتر از چهار گل در مجموع از دست رفته در میدان داشته و زمانی یکی از ثابت ترین بازیکنان لیگ بوده است.

تیتان های 1-0 هفته آینده میزبان 1-0 جکسونویل جگوارز خواهند بود. امیدوارم به خاطر شماره 3 ، او تمام بازی را بدون جوراب برود.
منبع: حافظ استدیو

لینک ها کوتاه شده

tinyurl.com/y4zuohay
is.gd/QcHMFL
shrtco.de/57Zhe
clck.ru/QrckX
u.nu/-6pzv
ulvis.net/2R3

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

خفاش ترنت گریشام شعله ور از رقابت Dodgers-Padres طرفداران

س سپتامبر 15 , 2020
ترنت گریشام دوشنبه شب به یک رقابت در حال جنجال داجرز-پادرس تبدیل شد. در حالی که اجرای ششمین مسابقه خانگی او در یک پیروزی 7-2 در سن دیگو حرکت را تغییر داد که منجر به پیروزی ND West در Dodgers به ​​1½ بازی شد ، این تلنگر خفاش اغراق آمیز […]