چرا ده بزرگ نظر خود را در فصل فوتبال پاییز تغییر داد


با انتشار اخبار رسمی در مورد بازگشت ده بزرگ ، در اینجا پنج دلیل وجود دارد که کنفرانس روند معکوس را طی کرده و دوباره بازگشته است.

دانش پزشکی

پیام پیام های Big Ten پیرامون پروتکل های بهداشتی ایمن و اطلاعات بهتری نسبت به اطلاعات موجود در یک ماه گذشته است. هنگامی که ده بزرگ تصمیم گرفت که تصمیم اولیه خود را هشت روز پس از به تعویق انداختن فصل دوباره ارسال کند ، کمیسار کوین وارن در نامه ای دلایل پزشکی زیادی را ذکر کرد. در آن نامه 19 آگوست ، او “نرخ انتقال” ، “ردیابی تماس” و “محدود” دسترسی سریع به آزمایش سریع روزانه را ذکر کرد. در مورد کاردیومیوپاتی ، در این نامه آمده است که “خطر نامشخص در این زمان غیر قابل قبول است”.

تقریباً یک ماه بعد ، پاسخهای روشنی وجود دارد. Big Big به تست سریع روزانه دسترسی خواهد داشت. این اساساً به NFL اجازه می دهد بدون مشکلات قابل توجه COVID-19 فصل را آغاز کند. و ارائه پزشکی به یک گروه متشکل از هشت رئیس جمهور / صدراعظم در روز شنبه و هر 14 عضو COPC در روز یکشنبه س addressedالات مربوط به مسائل قلبی مانند میوکاردیت را که یک ماه پیش از آنها س askedال شده بود ، بیان کرد.

بیشتر بخوان:  وین رونی و واتفورد دربی پس از ترس کویدز با آزمایشاتی روبرو هستند

فشار بیرون

هیچ کس در دفتر ده بزرگ جرات نمی کند این را با صدای بلند بگوید ، اما لیگ فشارهای بی شماری برای بازگشت داشت. هیچ یک از این فشارها بزرگتر از ACC و Big 12 نبوده و فصل SEC شروع به پخش می کند. ACC حتی شنبه در رده پای Big Ten بازی می کرد ، عضو جدید ACC Notre Dame میزبان Duke در South Bend.

فشار حرکتی عقب ماندن در طول لیگ احساس می شد. مربیان نگران تأثیر طولانی مدت در جذب نیرو هستند. کمبود پول تلویزیون فشار زیادی را به بخشهای ورزشی وارد کرد که حتی با درآمد تلویزیون از بازی همچنان با برشهای عمیقی روبرو هستند.

بیشتر بخوان:  ممنوعیت TikTok در روز یکشنبه: هر آنچه باید بدانید

خشم هواداران ، توطئه والدین ، ​​بازیکنان عصبانی ، پرونده های قضایی و سر و صدای سیاسی وجود داشت. اما هیچ یک از اینها بدون انجام بازی ها ، برنامه ریزی و انجام آنها از ظهر تا نیمه شب شنبه ، واقعاً تقویت نمی شدند. دیدن این کار انجام این کار را در ده بزرگ امکان پذیر کرد.

آرم Big Ten قبل از بازی مریلند و ایندیانا در تاریخ 10 نوامبر 2018 در استادیوم Memorial Stadium نشان داده شده است. (G Fiume / Maryland Terrapins / Getty Images)

ایالت اوهایو / ایالت پن / میشیگان

یک لیگ فقط به عنوان بهترین اعضای خود خوب است. و بزرگترین مارکهای موجود در ده بزرگ بزرگترین – و معنی دارترین – ایرادات نسبت به لغو این فصل را داشتند. رایان دی بیانیه ای قدرتمند در خلاصه هفته های ناآرامی از ایالت اوهایو منتشر کرد: “بازیکنان ما می خواهند بدانند: چرا آنها نمی توانند بازی کنند؟”

بیشتر بخوان:  مارک کوبان ، مالک شرکت Mavs ، پس از یک حادثه اخیر سعی در کمک به دیلونت وست دارد

جیمز فرانکلین از پن استیت و جیم هارباگ از میشیگان نیز علنا ​​لیگ را انتقاد کردند. فرانکلین در یک مصاحبه رادیویی پیامی مستقیم داشت و این ارتباط را “ناامیدکننده و غالباً نامشخص” خواند. هارباگ با بازیکنانش در راهپیمایی شرکت کرد و برادرش جان هاربو ، مربی بالتیمور ریونز ، حتی لیگ را انتقاد کرد.

این نوع آشوب داخلی بندرت در تاریخ ده بزرگ وجود داشته است. و اقدامات عمومی مربیان و مارک های برتر لیگ قطعاً تأثیرگذار بود. در حالی که نبراسکا از بلندترین مدارس ده بزرگ شکایت داشت ، اما فشار برنامه های چرخدار لیگ – هم مربیان و هم مدیران – باعث این واژگون شد.

وارونگی رهبری

وارن کمتر از یک سال است که مشغول کار است. و او اشتباهات برجسته ای مرتکب شده است. وی با بیان نکردن برنامه فقط کنفرانس خود در اوایل تابستان ، سایر کمیسرهای Power Five را از خود دور کرد.

ناتوانی در تبلیغ طرح بیمار به روسای جمهورش – که پنج نفر از آنها تقریباً به اندازه او تازه هستند – در نهایت او را در این وضعیت قرار می دهد. داشتن آینده نگری برای مکث یا عقب انداختن تاریخ شروع زمانی که ده بزرگ تصمیم به تعویق انداختن را می گرفت ، می توانست به لیگ اجازه دهد تا در چند هفته گذشته از تبلیغات عمومی خود جلوگیری کند. به جای صبر ، ده بزرگ اول رفت. و این به وضوح نتیجه معکوس داد.

بیشتر بخوان:  به نظر می رسد جیمی گاروپولو شروع خواهد کرد

وارن هشت روز بعد تصمیم خود را دو برابر کرد ، زیرا او در نامه سرگشاده ای گفت که تصمیم ده بزرگ “مجدداً مورد بررسی قرار نخواهد گرفت.”

نه تنها مورد بازنگری قرار گرفت ، بلکه معکوس شد. از نظر وارن ، این مهمترین خبر دوران کوتاه مسئولیت وی است. هفته های گذشته ، به دلیل آشکار شدن بی تجربگی خود در پیمایش در لایه های مختلف رهبری دانشگاهی ، به عنوان بزرگترین مسئولیت در میان کمیساران Power Five شهرت یافته است. وارن از تصمیم مربی گرفته تا بخش ورزش تا سطح ریاست جمهوری ، تصمیم اولیه – از جمله ارتباط ضعیف بین این گروه ها – به طور گسترده ای در کل لیگ حدس زد.

بیشتر بخوان:  پنج بازیکن از مسابقات آزاد فرانسه به دلیل COVID-19

در حالی که وارن راه هایی برای همراهی سیاسی با اعضای لیگ دارد ، این تصمیم برخی از گرما و انتقادات بی سابقه ای را که از سوی مربیان ، مدیران و اعضای Big Big مورد انتقاد قرار گرفت ، کاهش می دهد.

فصل کامل ، پول نقد بیشتر

قابل توجه است که تغییر بزرگ ده دقیقاً به موقع می آید تا لیگ همچنان در فصل کامل فوتبال دانشگاه شرکت کند. در سراسر لیگ اعتقاد عمومی بر این است که ده بزرگ هنوز هم می تواند هم بازی پر سود خود را در عنوان کنفرانس انجام دهد و هم هنوز برای پلی آف کالج فوتبال در نظر گرفته می شود.

این انگیزه بزرگی برای کسانی بود که به این روند وارونه کمک کردند ، زیرا تیم های نخبه – ایالت اوهایو ، پن ایالتی و میشیگان – از این هویج به عنوان راهی برای نگه داشتن بسیاری از بازیکنان برتر مانند جاستین فیلدز OSU ، پت فرایرموت پنی استیت و میشیگان استفاده کردند. Kwity Paye از اعلام برای پیش نویس NFL. اگر ده بزرگ همانطور که در ابتدا برنامه ریزی شده بود در بهار بازی می کرد ، بعید است که این ستاره ها و بسیاری دیگر در این فصل بازی کنند.

بیشتر بخوان:  استانتون ، جاده یانکی ها را به پیروزی 9-3 برابر رایس در گشودگی مجبور کرد

این حفاظت همچنین یک مزیت مالی برای ده بزرگ است که برنامه هایی را در نظر دارد که در این فصل به ده ها میلیون ضرر می رساند. (درآمد بلیط در مدرسه ای مانند ایالت اوهایو نزدیک به 60 میلیون دلار است.) گزارش شده است که ده بزرگ سال گذشته 66 میلیون دلار از کالج فوتبال پلی آف دریافت کرده است که معادل بیش از 4.5 میلیون دلار برای هر مدرسه است.

اطلاعات بیشتر از Yahoo Sports:


منبع: حافظ استدیو

لینک ها کوتاه شده

tinyurl.com/y3nbu2x3
is.gd/8oWDch
shrtco.de/4yVxm
clck.ru/QsgBD
u.nu/vlckd
ulvis.net/kPW

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

معرفی پادکست "همه چیز با پاتریک پیترسون و برایانت مک فادن" از CBS Sports

چ سپتامبر 16 , 2020
امروز ایالات متحده آمریکا برای نزدیک به یک دهه ، پاتریک پیترسون یکی از بازیکنان موفق NFL بوده است. پنجمین انتخاب کلی در NFL Draft 2011 ، پیترسون ، گوشه ای برای کاردینالز آریزونا ، یک هشت بار Pro Bowler و سه بار All-Pro است. تأثیر او در دفاع کاردینالز […]