چرا مارپیچ کامل فوتبال بر خلاف قوانین فیزیک تصویب نمی شود


آنها نیز شیفته بودند.

دکتر پرایس گفت: “من مدتهاست که در شهر نیویورک فوتبال بازی می کنم.” او در دبیرستان Stuyvesant تحصیل کرد ، مدرسه ای که مانند Caltech ، به جای آکادمی دو و میدانی ، به خاطر آکادمی افراد با موفقیت بالا شناخته می شود. “من آرزو داشتم که فروتن باشم. هرگز کاملاً به آنجا نرسیدم.”

دکتر ماس همکلاسی و همکار تیم دکتر جی در انستیتوی فناوری کالیفرنیا بود. دکتر ماس گفت: “من نمی توانم جای دیگری بازی کنم.” “مربی یک کلاه ایمنی قرمز به من داد و به همه اعضای تیم گفت:” بچه را با کلاه قرمزی نکشید. داستان واقعی. “

بیشتر بخوان:  کولبی کاوینگتون می گوید که لبرون جیمز پس از پرش بازیکنان NBA برای دفاع از ستاره ، نمی تواند "10 ثانیه با من دوام بیاورد"

دکتر پرایس گفت تا زمانی که با دکتر جی در یک کنفرانس علمی ملاقات نکرده است به این مشکل فکر نکرده است و آنها در مورد آن صحبت کرده اند.

دکتر پرایس گفت: “من برای انجام یک ریاضی بسیار ساده رفتم و همان کاری را کردم که فیزیکدانان انجام می دهند.”

اولین آزمایش فکری حذف جو از معادلات بود. اما تنها نیرویی که روی فوتبال تأثیر می گذارد نیروی جاذبه است و این در تمام قسمتهای توپ به یک اندازه کار می کند و برای فشار دادن دماغه به پایین گشتاور پیچشی را اعمال نمی کند. دکتر پرایس گفت: “این همیشه در یک جهت قرار دارد ، زیرا مانند ژیروسکوپ است.” “نوک بینی نمی افتد.”

بیشتر بخوان:  آذرخش اوایل سال گذشته از دست داد. آنها سخت تر برگشتند.

بدیهی است که مقاومت هوا ، همراه با نیروی جاذبه ، نقش عمده ای را ایفا می کنند – اما نقشی را که تحلیل ساده نشان می دهد ، ندارد. دکتر پرایس گفت: “این فوق العاده است ، زیرا شما این دو اثر را دارید و به نظر می رسد هر دو ارتباطی با آنچه در واقع می بینیم ندارند.”

این سه دانشمند اولین نفری نبودند که این پدیده را بررسی کردند و دیگران نیز با آزمایش تونل باد و شبیه سازی های رایانه ای نشان داده اند که پرتاب توپ فوتبال نقض قوانین فیزیک نیست.

بیشتر بخوان:  سوابق پلیس نشان می دهد که Broncos RB ملوین گوردون به اتهام شمارش DUI متهم شده است


منبع: حافظ استدیو

لینک ها کوتاه شده

tinyurl.com/y39gx462
is.gd/xpr43B
shrtco.de/PZ2Bg
clck.ru/RS4uH
u.nu/ridj2
ulvis.net/Jy4v

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

NFL 2020: چگونه Browns vs Steelers and Packers vs. Bucs ، RedZone و بقیه هفته 6 بدون کابل

ج اکتبر 16 , 2020
کووید 19 همه گیری در حال ویرانی در برنامه های NBA ، NHL ، MLB و MLS (به علاوه تقریباً همه موارد دیگر) است ، اما NFL همچنان به مبارزات انتخاباتی خود در سال 2020 ادامه می دهد. بعد از اینکه COVID روی دو هفته گذشته مسابقات تأثیر گذاشت – […]