چرا PGA Tour Champions این هفته از هواداران استقبال می کند


تیم هرون در ماه فوریه 50 ساله شد ، اجاره جدید زندگی گلف آغاز شد. قهرمانان PGA Tour نشانه گرفتند ، و او به آرامی با گلف ارشد و مسابقات 54 حفره ای و چرخ دستی های گلف سازگار شد که همه چیز متوقف شد.

مثل بقیه دنیای ورزش ، گلف تعطیل شد. گلف ارشد ، به خصوص ، با توجه به محدوده سنی و آسیب پذیری شرکت کنندگان در آن ، مجبور شد با احتیاط به نظر برسد که برگردد ، سرعت بسیار کمتری نسبت به PGA Tour داشته باشد.

به مد مشابه تور عادی ، مسابقات قهرمانان تاکنون از یک موفقیت موفق برخوردار بوده و تاکنون چهار تورنمنت از جمله یک قهرمانی بزرگ برگزار شده است.

اما این هفته در داکوتای جنوبی ، قهرمانان تور PGA با استقبال تماشاگران ، اگرچه به صورت محدود ، از تور معمولی خارج می شوند.

بیشتر بخوان:  آنتونی لین انتظار دارد شارژرها پس از چهارمین باخت فصل را نجات دهند

سنفورد اینترنشنال ارائه شده توسط کامبریا ، جایی که هرون سفیر مسابقات است ، یک رویداد و مکان منطقی به نظر می رسد تا این تلاش اولیه برای جذب طرفداران در محل باشد. (اگرچه اخیراً در موارد ویروس کرونا ویروس داکوتای جنوبی افزایش یافته است ، طبق گزارش وزارت بهداشت داکوتای جنوبی ، این ایالت زیر 15000 مورد کل داشته است که کمی بیش از 3000 مورد فعال داشته است.)

سانفورد یک شرکت بهداشتی است که PGA Tour برای انجام آزمایشات COVID-19 در همه رویدادهای خود با آن قرارداد بسته است. Cambria میزهای پیشخوان غیر متخلخل درست می کند که ، در میان چیزهای دیگر ، به راحتی تمیز می شوند و در نتیجه به جلوگیری از گسترش میکروب ها کمک می کنند – چیزی که شرکت در طول شیوع بیماری همه گیر می کند

بیشتر بخوان:  حتی قهرمان لیکرز استرس زندگی را در حباب NBA احساس کرد

همه این موارد برای ارائه اولین مسابقات گلف با تماشاگران در یک راستا قرار گرفته اند.

هرون ، چهار بار برنده تور PGA ، گفت: “ما از سانفورد برای آزمایش خود استفاده كرده ایم و آنها مستقر در شهر هستند.” ما در خارج از خانه گلف بازی می كنیم. می توانید از نظر اجتماعی فاصله بگیرید ، اینطور نیست که در صندلی های چسبیده نشسته باشید. آنها از مردم می خواهند که در صورت امکان از ماسک صورت استفاده کنند و آنها در حال بررسی درجه حرارت و تمام موارد ضد عفونی هستند که ما به آنها عادت کرده ایم.

“آنها بسیار محتاط هستند. آنها می خواهند موفق شود. آنها از پروتکل ها فراتر رفته و سعی می کنند آن را بسیار ایمن نگه دارند.”

بیشتر بخوان:  فینال NBA: دنی گرین از لیکرز گلوله ها را از دست می دهد و تهدید به مرگ می شود

رویداد سنفورد در Minnehaha Country Club در Sioux Falls برگزار می شود و تا حدی که تماشاگران را وارد این رشته می کند تا حدودی تحت رادار قرار گرفته است.

به گفته رئیس تور ، میلر بردی ، برنامه این است که تقریباً 5000 تا 6000 تماشاگر در روز اجازه دهیم. در روزهای چهارشنبه و پنجشنبه که موافقان برنامه انجام می شود ، هیچ کس مجاز نیست. قهرمانان PGA Tour در رویدادهای خود طرفداران زیادی داشته اند ، در حالی که PGA Tour آنها را برای دو هفته دیگر باز نمی گرداند ، سپس در رویداد خود در جمهوری دومنیکن این کار را انجام خواهد داد.

بردی درباره 52 گروهی كه از یك بازیکن و چهار آماتور تشكیل خواهند شد ، گفت: “افراد حرفه ای در مدل تجاری مهم هستند.” و خوشبختانه در سنفورد یک حامی عنوان داریم که یک سازمان مراقبت های بهداشتی است. آنها یک تیم از پزشکان بالینی و پزشکان بیماری های عفونی دارند که به ما توصیه می کنند که احساس می کنیم می توانیم تماشاگران را به روشی ایمن پرورش دهیم. بنابراین امیدواریم که بتوانیم در نشان دادن این کار با خیال راحت پیشگام باشیم. “

بیشتر بخوان:  کارولینای شمالی و شارلوت را تماشا کنید: نحوه پخش مستقیم جریان کانال تلویزیونی ، زمان شروع بازی NCAA Football در روز شنبه

همه بازیکنان ، بازیکنان و شرکت کنندگان طرفدار امتحان می شوند. از طریق چهار رویداد ، بردی گفت که فقط یک بازیکن PGA Tour Champions دارای آزمایش مثبت است و این بازیکن بدون نام و نام خانوادگی بهبود یافته و به رقابت بازگشته است. مارک کالکاوچیا روز یکشنبه اعلام کرد که در خانه آزمایش مثبت داده است.

وقتی تماشاگران از روز جمعه برای مسابقات 54 سوراخ مجاز به تماشاچیان باشند ، بازیکنان مجاز به امضای امضا نیستند و خطوط طناب که با سوراخ ها مرز دارد و از سبزها به سه راهی منجر می شود ، گسترش می یابد. ایده این است که فضای بیشتری از تماشاگران در اختیار بازیکنان قرار دهند ، کسانی که طبق قانون داکوتای جنوبی ملزم به ماسک زدن نیستند اما در مناطق شلوغ از آنها خواسته می شود. هنگام ورود به آنها ماسک داده می شود و در صورت درخواست دستکش.

بیشتر بخوان:  توییتر با برتری حماسی درک هنری در برابر جاش نورمن در پیروزی غولها بر Beals درگیر می شود

بردی گفت: “ما پروتکل تماشاگران داریم که توسط این تورنمنت و تور برگزار شده است و به همه تماشاچیانی که در آن شرکت می کنند اعلام شده است.”

از جمله این پروتکل ها ، غربالگری دما هنگام ورود به پارکینگ ها و دوباره قبل از ورود به مسیر خواهد بود. هر کسی که دمای بالاتر از 100 داشته باشد پذیرفته نمی شود.

بردی گفت: “ما 150 هکتار مساحت داریم.” اگر سطح تماشاگران را به NFL و کالج فوتبال برگردانید ، گلف باید ایمن تر یا مطمئن تر از آن باشد. “

بیشتر بخوان:  دویت هوارد پس از کسب اولین قهرمانی خود پیامی الهام بخش و گرم کننده منتشر می کند

این رویداد چیزی شبیه به یک بازی خانگی برای هرون است ، که در مینه سوتا زندگی می کند و به دنبال این است که حرفه خود را در مسابقات PGA Tour قهرمان کند و در عین حال در میان همتایان خود تلاش می کند تا مسابقات را ارتقا دهد.

هرون گفت: “ما با یک چیز عادی جدید روبرو هستیم ، اما من مشتاقانه منتظر هستم که برخی از طرفداران را برگردانم و ببینم چگونه پیش می رود.” ” من تا کنون به خصوص خوب بازی نکرده ام ، فقط سعی می کنم صبور باشم. “


منبع: حافظ استدیو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

تکامل سپر صورت اندی رید به زندان عرق پر از تف

ی سپتامبر 13 , 2020
اندی رید در حالی که هزاران هوادار در یک بازی فوتبال در وسط یک بیماری همه گیر شرکت می کردند ، در حالی که هزاران نفر از هواداران در یک بازی فوتبال حضور داشتند ، به راحتی خنده دارترین مسابقه ای بود که امسال در کنار هم قرار گرفته است. […]