چندین بازیکن NFL با شروع فصل به نژادپرستی و نفرت اعتراض می کنند


NFL اولین تعطیلات آخر هفته خود را در فصل 2020 در روز یکشنبه در میان یک بیماری همه گیر افتاد و چندین بازیکن در هنگام سرود ملی پیش از بازی زانو زدند و اقدامات دیگری را انجام دادند ، وعده بسیاری از آنها را برای استفاده از موقعیت های خود برای افزایش آگاهی از بی عدالتی نژادی انجام دادند.

چندین تیم ، در جستجوی راهی برای جلوگیری از بحث و گفتگو در مورد وطن پرستی و احترام به پرچم ، در هنگام پخش سرود ملی و آهنگ “بلند کردن هر صدا و آواز” ، که به عنوان سرود ملی سیاه شناخته می شود ، در رختکن ماندند. ، که NFL قرار بود قبل از بازی ها در هفته افتتاحیه بازی کند. تعدادی از بازیکنان در حین هر دو آهنگ زانو زدند و یا مشت را در حاشیه بالا آوردند.

مانند دیگر تیم ها ، شاهین های آتلانتا در هنگام سرودها بازوها را بهم متصل می کردند. چندین نفر از تیم مقابل ، سیاتل سیهاوکس ، زانو زدند یا مشت راست را بالا بردند. راسل ویلسون ، بازیکن خط حمله Seahawks با دستانش به دور دو مربی ایستاد تا مثلثی را تشکیل دهد و سرهای آنها خم شود.

بیشتر بخوان:  پدی صدای زنگ اخطار را 3 می کند ، مرکوری قهرمانان مدافع را بیرون می اندازد

هنگام شروع بازی ، بازیکنان هر دو تیم در جای خود ایستادند زیرا شاهین ها اجازه می دادند توپ برای بازگشت به عقب از مرز خارج شود. سپس هر بازیکن به طور خلاصه زانو زد ، نمایش وحدت هماهنگ شده توسط مت رایان ، مهاجم ویلسون و Falcons. شاهین ها پیش از این جان لوئیس ، نماد حقوق مدنی و نماینده کنگره را که در ماه ژوئیه درگذشت ، به عنوان کاپیتان افتخاری خود معرفی کردند.

کم نیوتن ، اولین بازی خود را به عنوان خط حمله میهن پرستان نیوانگلند انجام داد ، کلاه های خود را پوشید و گفت: “7 شات” و “بدون عدالت بدون صلح”.

در هنگام گرم کردن ، بازیکنان و مربیان ایندیاناپولیس کلتس پیراهنی را می پوشیدند که روی آنها نوشته شده سیاه زندگی مهم است ، کاری که سایر باشگاه ها نیز انجام دادند.

در مینیاپولیس ، وایکینگ ها از جورج فلوید تجلیل کردند و دیگر قربانیان خشونت نژادی. این تیم در بازی روز یکشنبه صدای Gjallarhorn خود را که برای از بین بردن هوادارانش می وزد ، نداد. تیم حریف ، Green Bay Packers ، در هنگام پخش سرود ملی و “بلند کردن هر صدا و آواز خواندن” در رختکن ماند ، تا تیم از پیام ما منحرف نشود که ما برای عدالت اجتماعی متحد هستیم برابری نژادی.”

بیشتر بخوان:  مسیر پر پیچ و خم لیکرز با قهرمانی به پایان می رسد

در حالی که سایر لیگ های ورزشی توسط ویروس کرونا از ماه مارس به تاخیر افتاد ، قطع و متوقف شد ، NFL ، محبوب ترین لیگ کشور ، بر موانع بی شماری غلبه کرد تا فصل منظم خود را به موقع آغاز کند ، البته به دلیل همه گیری ، ظاهری کاملاً تغییر یافته. غرفه ها خالی بودند ، هیچ تشویقی هیچ حاشیه ای را کنار نمی زد و خواننده ها در اکثر موارد سرود ملی و “بلند کردن هر صدا و آواز” را اجرا می کردند.

حتی این رشته آشوب این بهار و تابستان گذشته را منعکس می کرد ، و پیام های “پایان نژادپرستی” و “همه ما را می برد” در سطرهای انتهایی قرار گرفت. NFL پس از نادیده گرفتن ابتدا ، سپس به آغوش کشیدن ، تلاش بازیکنان برای مبارزه با بی عدالتی اجتماعی و پایان دادن به خشونت پلیس ، با اعتراض به NBA ، لیگ برتر بیس بال و سایر لیگ هایی که زودتر به فعالیت بازگشتند ، حق بازیکنان را برای اعتراض صلح آمیز تأیید کرد. بازیکنان بر روی کلاه ایمنی خود برگه های علامت های مورد تایید لیگ را می پوشیدند و خواستار اتحاد و پایان دادن به نفرت و نژادپرستی بودند.

بیشتر بخوان:  Maurkice Pouncey از استیلرز در میان هیاهوی تیم به مسئله برگردان کلاه ایمنی می پردازد

بازیکنان از آغوش لیگ در تلاش خود سو استفاده کردند ، حتی به قیمت از بین بردن هوادارانی که نمی خواهند اظهارات اجتماعی به بازدید از ورزش آنها تعدی کند. حرکات زانو زدن در هنگام سرود توسط کلین کاپرنیک ، مهاجم 49ers San Francisco در سال 2016 آغاز شد. او از زمان انصراف از قرارداد خود در مارس 2017 توسط یک تیم انتخاب نشده است و به یک نماد قوی اعتراض در سراسر ورزش تبدیل شده است.

مایکل روبین ، یک فعال عدالت اجتماعی و رئیس اجرایی Fanatics ، که وب سایت های کالاهای NFL و سایر لیگ های بزرگ را اداره می کند ، گفت: “روزهای” مسائل ورزشی و اجتماعی بهم نخورد “، این دنیای قدیم است. وی ادامه داد: “این موضوعات از اهمیت بالایی برخوردار است و بازیکنان از سیستم عامل های خود استفاده می کنند. من هیچ شانسی برای این روند معکوس نمی بینم. “

بیشتر بخوان:  رعد و برق حذف جزایر برای پیشرفت در فینال جام استنلی

هنوز هم ، به عنوان خود بازی “بازی آمریکا” ، NFL همچنان یک میله برق برای جنجال در هر کاری است که انجام می دهد. برای جلوگیری از درگیر شدن در بحث پرشور پرزیدنت ترامپ در مورد اینکه آیا اعتراض در زمان پخش “آگهی ستاره دار” ، اسکناس بوفالو ، جگوارز جکسونویل ، جت ها و دلفین های میامی ، و همچنین هوستون تگزاس که روز پنجشنبه بازی می کرد ، هنگام سرود در رختکن خود ماند.

“ما به رژه تبلیغاتی دیگری احتیاج نداریم ، بنابراین ما فقط در زمان حضور در بازی خواهیم ماند” ، دلفین ها بازیکنان در یک ویدیو گفتند پنجشنبه آزاد شد.

بازیکنان دیگر خود را معکوس کردند. بیکر میفیلد ، بازیکن مدافع کلیولند براونز ، گفت که او در هنگام سرود ملی زانو نمی زند زیرا “به من نشان داده شده است که حرکتی مانند زانو زدن فقط باعث ایجاد اختلاف و یا بحث بیشتر در مورد ژست می شود ، نه اینکه راه حلی برای مشکلات کشور ما در دست ” او در توییتر نوشت در روز شنبه.

بیشتر بخوان:  صاحب Los Angeles Angels می گوید رای دادن به ترامپ بسیار ضروری است

حوادث روز یکشنبه بازتاب اعتراضات دوجانبه ای بود که سه سال پیش پس از آنکه آقای ترامپ از مالکان خواست هر بازیکن را که برای سرود ملی ایستاده اند اخراج کند ، رخ داد. این تظاهرات ، توسط صدها بازیکن در سراسر لیگ ، با عجله برنامه ریزی شده بود و پس از چند هفته تا حد زیادی رفع شد. این لیگ بازیکنان را جریمه نکرد ، اما مالکان ، که چندین نفر از آنها در مراسم تحلیف رئیس جمهور در همان سال کمک مالی کردند ، بعدا سعی کردند اعتراض بازیکنان را پایین بیاورند ، وقتی اتحادیه بازیکنان شکایت کردند.

امسال متفاوت است. راجر گودل ، کمیشنر ، در ماه ژوئن عذرخواهی کرد که قبلاً به نگرانی بازیکنان آفریقایی-آمریکایی که حدود 70 درصد لیگ را تشکیل می دهند ، گوش نداد. مربیان سرتاسر لیگ زمانی را برای بازیکنان خود در نظر گرفته اند تا درباره نگرانی هایشان درباره اتفاقات فعلی صحبت کنند. بازیکنان سرخپوش که عمدتاً ساکت بودند اکنون به کمیته های عدالت اجتماعی بازیکنان پیوسته اند.

بیشتر بخوان:  جمال موری از ناگتس در حالی که در حباب NBA است ، در مورد سلامت روان صحبت می کند

برخی از مالکان همچنین در مورد لزوم کار با بازیکنان در تلاش برای مبارزه با بی عدالتی اجتماعی صحبت کرده اند. جفری لوری ، مالک عقاب های فیلادلفیا ، گفت که بسیاری از مالکان مقاومت خود را برای پیوستن به بازیکنان در جنگ خود پشت سر گذاشته اند.

وی گفت: “در بیشتر ذهن و ذهن صاحبان ، آنها واقعاً می خواهند فعال عمل كنند.” “این یک تغییر دریا است.”

هنوز هم ، كاپرنيك ، كه به وي اعتبار داده شده است كه بيشترين نياز را براي انجام اقدامات برجسته انجام داده ، امضا نشده است. وی پس از آنكه لیگ را به اعتراضاتش متهم كرد كه او را به توپ سیاه متهم می كند ، در سال 2019 به توافق نامه چند میلیون دلاری دست یافت.
منبع: حافظ استدیو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

Yankees Takeaways از پیروزی 3-1 یکشنبه برابر اوریولس ، از جمله دبل برنده بازی گلیبر تورس

ی سپتامبر 13 , 2020
یانکی ها روز یکشنبه پنجمین بازی متوالی خود را با پیروزی 3-1 مقابل اوریولز پیروز شدند. >> نمره جعبه شش عکس جذاب از بازی روز یکشنبه 1. خرج کردن برای برت گاردنر در هشتمین دوره ، عینک گلیبر تورس داغ ماند ، زیرا او در یک میدان مخالف ، دو […]