چه کسی در هفته سوم می نشیند و شروع می کند؟


نکات مربوط به ترکیب استارتر / صندلی های هفته 3 فوتبال فانتزی در ابتدا در NBC Sports Philadelphia ارائه شد

چه تیم شما 2-0 باشد و چه 0-2 ، نتایج زود هنگام خیالی اگر نباشد ، هیچ چیز نیست ، بنابراین یا باید پاهایتان را هوشیار نگه دارید ، یا اکنون زمان آن است که سناریو را اجرا کنید و اجرا کنید.

در اینجا نگاهی داریم به برخی از بازیکنانی که من آنها را دوست دارم و برخی دیگر که در مسابقات این هفته دوست ندارم.

شروع کنید

QB بن روتلیسبرگر علیه تگزاس

هوستون امسال هنوز چیزی به من نشان نداده و فصل بازگشت بیگ بن خیلی چیزها را به من نشان داده است. روتلیسبرگر طی دو هفته پنج بار تلاش برای فرود داشت و بیش از 68 درصد پاسهای خود را به اتمام رساند و مایک تاملین از باردار شدن روتلیسبرگر ترس نداشت: دامپزشک طی دو هفته 73 تلاش انجام داد. پاتریک ماهومس در هفته اول تگزاس را به آتش کشید و در حالی که بن ماهومس دقیقاً دیگر حضور ندارد ، من هنوز هم فکر می کنم فولادی ها هفته 3 عجیبی را پشت سر می گذارند و بهتر می شوند به 3-0.

بیشتر بخوان:  چه اشتباهی برای کلیپرز رخ داد؟ و حالا آنها کجا می روند؟

WR آلن رابینسون در مقابل شاهین ها

من دوست ندارم هدف میچ تروپیسکی را تأیید کنم. اما من دوست دارم یک گیرنده وسیع را تأیید کنم که بر خلاف دفاع شاهین باشد. طی دو هفته از این فصل ، آتلانتا به این رشته تجمعی آمادگی داد تا با 3 مدل برتر مخالفت کند:

29 پاس / 479 یارد / 2 تاچ داون.

دو هفته! اکنون ، تروبیسکی داک پرسکوت یا راسل ویلسون نیست ، اما رابینسون دورتر و خارج از خانه دروازه خرس است – فقط 12 بازیکن از سراسر لیگ در دو هفته بیشتر گل تماشا می کنند – و باید در برابر شاهین ها سرگرم شوند.

بیشتر بخوان:  کوری سیگر بار دیگر در نقش Dodgers edge Braves ظاهر می شود تا بازی 7 را در NLCS مجبور کند | MLB

RB Miles Sanders v. Bengals

در مقابل سنسی در هفته یک ، پشت شارژر برای 144 یارد و فرود 31 بار شکست. در هفته 2 ، نیک چوب به دفاع بنگالس برای 124 یارد و دو قطره برخورد کرد. این تیم نمی تواند از مسابقه ، در مسابقات کم امتیاز یا بازی های با گل بالا دفاع کند. ساندرز با زنگ زدگی باید روز یکشنبه در برابر سنسی رشد کند. داگ پدرسون می خواهد بعد از دو هفته سخت فضای تنفسی به کارسون ونتز بدهد و سندرز گاو آشکار عقاب ها است.

T.E. Dallas Guidert v. Bengals

نه جالینوس رجور. شاون جفری نیست. DeSean Jackson همچنان زیر سوال است. وقتی کارسون ونتز یکشنبه توپ را به زمین می اندازد ، گزینه های بهتری نسبت به گودرت که در عرض دو هفته در موقعیت گل چهارم قرار گرفت ، گزینه های زیادی نخواهد داشت. گودرت به عنوان شماره 1 انتخاب مجازی Wentz در سال جاری ، باید شاهد موارد زیادی در برابر دفاع متخلخل بنگال ها باشد.

بیشتر بخوان:  لوئیس همیلتون به دلیل نظرات منفی به سر جکی استوارت پاسخ داد

بنشین

QB درو پرس در مقابل Packers

این برای درو پرس است؟ هافبک 41 ساله سرانجام به دنبال سن خود است. او در طی دو هفته فقط سه قطره دارد ، حیاط های او در هر بار تلاش کمتر از 7.0 است و درصد تکمیل او کمترین میزان از سال 2012 است. آیا این فقط دو هفته است؟ مطمئناً ، و احتمالاً برایس بقیه راه را با یک کمپین عالی دیگر پس می زند ، زیرا این برایس است. اما اگر قبلاً دو مسابقه Saints را تماشا کرده باشم ، قدرت بازوی Brees به نظر نمی رسد و من قصد ندارم آن را شروع کنم تا زمانی که عکس آن نشان داده شود.

بیشتر بخوان:  پنج لحظه ای که در بازی کلاسیک 4 مهم بود

رابرت وودز در مقابل بلز

به عنوان مالک رابرت وودز ، این انتخاب دردناک است. اما خروج وودز از هفته یک به هفته دو تا حد ممکن خشونت آمیز بود. داریوش در هفته دوم تقریباً اسلی وودز را دنبال کرد ، که می تواند کمی از مبارزه او را توضیح دهد – و این همچنین توضیح می دهد که چرا من این هفته وودز را دوست ندارم. اگر Bills این هفته CB1 Tre’Davious White را روی وودز قرار دهد ، دفاع قدرتمند بوفالو جواب خاص خود را برای Woods دارد.

RB کلاید ادواردز هلیر در مقابل راونز

هیاهوی CEH هنوز در محافل فانتزی فوتبال قوی است ، اما من فکر می کنم هفته سه برای هواداران او ناامید کننده باشد. این صخره توانایی عبور وی را در هفته دو با شش ضربه نشان داد ، اما آمار سریع او – 10 نگه داشتن برای 38 یارد – نگران کننده بود و او اکنون با دفاع خنده دار کلاغ ها روبرو بود ، که تگزاس را در 51 یاردی زمین قرار داد. بالتیمور پس از امسال اجازه فرود سریع را نداشت. من اصلاً مسابقه را دوست ندارم.

بیشتر بخوان:  این هواپیما به طور فعال در حال تجارت RB Le'Veon Bell است

Te Tyler Higby vs. Bells

حجابی هفته دوم در برابر عقاب ها منفجر شد. اما قسمت مهم اینجاست: علیه عقاب ها. پرندگان به سختی بازیکنان با کیفیت اولیه را در لیست خود دارند و هیچ یک از آنها تا این فصل در NFL Safe Start بازی نکرده اند. عقاب ها اساساً یک مسابقه رویایی برای مقابله با پایان سخت است و قوچ ها از عدم تطابق در تمام بعد از ظهر استفاده کردند. در حالی که Bills در هفته 2 به سختی با مایك Gesicki تنگ دلفین ها مبارزه كرد ، من فکر می كنم بوفالو به مشكلات TE خود پی می برد و هیبی را این هفته به زمین بازمی گرداند.

بیشتر بخوان:  چگونه می توان مسابقات لیگ برتر را بصورت آنلاین و تلویزیونی امروز تماشا کرد

خوابیدن

RB جوشوا کلی در برابر پلنگ ها

در عرض دو هفته ، كلی با آستین اكلر تقسیم شد ، اكلر با سرعت كاهش به صفر رسید و در هفته 2 خارج از زمین دو پاس 49 حیاط داشت. شیپر ، که تازه کار جاستین هربرت تازه کار را شروع کرد ، ممکن است یک حمله متعادل علیه کارولینا را بخواهد. دفاع پانترز در هر دو هفته امسال حداقل 120 یارد سریع و شش مسابقه سریع سریع را بیشتر در لیگ مجاز دانست.

رکورد فصل

درست فشار دهید

  • هفته 1: 1-5-2
  • هفته 2: 4-4-0


منبع: حافظ استدیو

لینک ها کوتاه شده

tinyurl.com/y4x8kgl3
is.gd/kx57Di
shrtco.de/wRNt4
clck.ru/R5sNz
u.nu/f77cx
ulvis.net/IOu

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

Arlo کلاس دوربین امنیتی بودجه را با دو پرچمدار جدید تکمیل می کند

ش سپتامبر 26 , 2020
دوربین های اصلی مانند خط Pro Arlo به نظر می رسند اما قیمت های پایین تری را ارائه می دهند. آرلو Arlo امسال مشغول افزودن بوده است دوربین های امنیتی منزل به صف جدید دوربین های اصلی. برخلاف سری Pro از دوربین های سطح بالا Arlo ، دوربین های اصلی […]