چگونه اولیویه سار از کنتاکی می تواند بازی کند بعد از اعطای یک سال اضافی صلاحیت NCAA برای بازیکنان بسکتبال


شورای NCAA Division I روز چهارشنبه رأی داد که به همه ورزشکاران زمستانی دانشجویی – و به ویژه برای اهداف ما ، بسکتبالیست های مردان – یک سال واجد شرایط بودن اعطا می کند. بنابراین بگذارید من اولین نفری باشم که به Wildcats کنتاکی تبریک می گویم زیرا این همان چیزی است که اولیویه سار را برای این فصل واجد شرایط می کند.

چرا مدتی توضیح خواهم داد. اما اول ، اجازه دهید من برگردم.

برای کسانی که ناآشنا هستند ، Sarr یک مهاجم 7 فوت و 255 پوندی از فرانسه است که با میانگین 13.7 امتیاز و 9.0 ریباند در 26.7 دقیقه در هر بازی در فصل گذشته در Wake Forest ، به ثمر رسانده است. پس از اخراج دنی منینگ در اواخر آوریل ، بیش از شش هفته پس از پایان فصل ، سار ، که سه فصل در ACC بازی کرده است ، قصد خود را برای انتقال اعلام کرد. جای تعجب نیست که او به کنتاکی پیوست – با یک سال واجد شرایط بودن ، اما نه به عنوان یک انتقال فارغ التحصیل – با این ایده که می تواند یک شکاف آشکار در لیست افراد با استعداد را پر کند. بنابراین Sarr برای جلب صلاحیت فوری درخواست معافیت از انتقال را داد.

بیشتر بخوان:  تصاویر طرفداران لیکرز و داجرز

گزارش شده است که NCAA هفته ها پیش این معافیت را صادر کرده است.

اما هنوز هم یک چیز کوچک معروف به آیین نامه 14.1.15 SEC SEC مانعی برای Sarr محسوب می شود زیرا بیان می کند که “یک دانشجوی ورزشی که پس از ثبت نام در موسسه معتبر ، شرایط واجد شرایط بودن کمتر از دو سال را دارد ، تا زمان تحقق وی واجد شرایط رقابت بین کالج ها برای یک موسسه عضو نخواهد بود. دانشجو ملزم به اقامت برای یک سال تحصیلی کامل در موسسه معتبر است.

بیشتر بخوان:  انتخاب های Open US 2020 ، شانس: پیش بینی های خبره ، موارد دلخواه برای پیروزی در این هفته در باشگاه گلف Winged Foot

که من را به اخبار روز چهارشنبه بازمی گرداند.

حدس بزنید چه مدت کمتر از دو سال واجد شرایط بودن است؟

همه – از جمله الیور سار.

بنابراین او باید این کار را انجام دهد.

حالا اگر مایل باشید ، فکر می کنم بتوانید استدلال کنید که SEC 14.1.15 به صراحت بیان می کند که “دانشجوی ریاضی که هنگام ثبت نام در موسسه تایید شدهکمتر از دو سال مانده به شرایط باقیمانده ، وی تا زمانی که دانشجو شرایط اقامت برای یک سال تحصیلی کامل را در موسسه معتبر برآورده نکند ، نمی تواند بین کالج های یک موسسه عضو رقابت کند. واجد شرایط بودن هنگام پیوستن به کنتاکی. از نظر فنی ، درست است. اما رد صلاحیت وی بر اساس این اصطلاحات به وضوح روح القاعده را نقض خواهد کرد اکنون که سر دارای کمتر از دو سال واجد شرایط بودن است. بنابراین ، در نهایت ، من فکر نمی کنم که این مشکلی باشد. به همین دلیل منطقی است که پیشنهاد کنیم در این فصل هیچ کس بیشتر از کنتاکی وایلد کتس با بازی جان کالیپاری از عضو هیئت مدیره NCAA در روز چهارشنبه سود بیشتری نخواهد برد تا به همه ورزشکاران زمستانی دانشجو یک سال صلاحیت اضافی را بدهد.

بیشتر بخوان:  کلیپرز هیچ کس به جز خود مقصر بدترین سقوط پلی آف در تاریخ NBA نیست

آنها می گویند ثروتمندان در شرف ثروتمند شدن هستند.

آیا اولیویه سار در انگلیس خونسرد است؟

راستش مطمئن نیستم

بخاطر داشته باشید ، کری بلک شایر انتظار داشت که فصل گذشته هنگامی که پس از سه سال بازی در ویرجینیا تک به فلوریدا پیوست ، یک هیولا باشد – اما او این کار را نکرد. دو سال پیش ، برخی فکر می کردند که رد تراویس پس از سه سال بازی در استنفورد ، به کنتاکی پیوست ، یکی از بازیکنان برتر کشور خواهد بود – اما اینطور نبود. بنابراین یک تاریخ مدرن با این چیزها خیلی جالب نیست. اما به هر صورت ، لذت بخش حداقل باید روی کاغذ باشد ، بهترین چیزی که در کنتاکی موجود است. و حتی اگر اینگونه نباشد ، او تجربه بسیار موردنیاز را به لیست اضافه می کند که فقط یک بازیکن را از تیم فصل گذشته که 25-6 به پایان رسید باز می گرداند.

بیشتر بخوان:  ششمین هفته فوتبال فانتزی شروع به کار "Em & Sit" Em: Backward Run

در انتها ، شما می توانید با اضافه کردن آن خوش آمدید.

و اکنون SEC دلیل خوبی برای تبرئه وی دارد.
منبع: حافظ استدیو

لینک ها کوتاه شده

tinyurl.com/y4k22ua4
is.gd/KRvQ4t
shrtco.de/5pblh
clck.ru/RQ4i4
u.nu/ka2e3
ulvis.net/K9zF

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

راس استریپلینگ شاهد مبارزه داگرها با عمق پرتاب است

چ اکتبر 14 , 2020
وقتی راس استریپلینگ دید که نام او روی تلفنش چشمک می زند قلبش لرزید. اندرو فریدمن تماس می گرفت. در روز مهلت تجارت. وای نه. استریپلینگ فریدمن ، رئیس عملیات بیس بال برای داگرها را احضار کرد و در تماس 31 اوت همه موارد درست را گفت. این یک تصمیم […]