چگونه سقوط مسابقه کلیپرز می تواند بر احتمال قهرمانی در سال 2021 تأثیر بگذارد


در سال 2018 ، دانشگاهیان استرالیایی و آلمانی با 10 ورزشکار حرفه ای آلمانی مصاحبه کردند تا دریابند که چه عواملی باعث بدترین لحظات زندگی آنها شده است. محققان این پدیده را “فروپاشی تیم” نامیده اند.

این ورزشکاران شبکه ای به هم پیوسته از عواملی را کشف کردند که باعث شد آنها و تیم هایشان نتوانند به شکل قبلی خود برگردند. برخی از آنها قبل از شروع مسابقه بوجود آمدند – عدم تمرکز ، افزایش فشار ، اعتماد به نفس بیش از حد و خستگی جسمی – و باعث ایجاد محرکهایی در بازی مانند جمع شدن خطاهای غیر قهرآمیز ، گلزنی حریف و تصمیم گیری توسط مقامات ، بدتر به نظر می رسد. به محض شروع بحران ، این مطالعه نشان داد که یک چرخه معیوب ، متوقف کردن آن را دشوار می کند.

یک بازیکن والیبال احساس کرد که با افزایش فشار روند کار آنها به هم خورده است. یک فوتبالیست گفت عدم پاسخگویی به هم تیمی هایش اجازه می دهد تا سرزنش را نادیده بگیرند. بازیکن هاکی روی زمین گفت اشتباهات یک بازیکن باعث ناامنی در سطح تیم شد.

بیشتر بخوان:  طبق گزارش ، مایکل توماس از ناحیه مچ پا دچار آسیب دیدگی مچ پا شد ، و انتظار می رود چند هفته از این کار ممانعت کند

یک بازیکن بسکتبال گفت: “ناگهان دیگر هیچ چیز کار نمی کند.” “مردم به دلیل یک اشتباه عصبانی می شوند و سر یکدیگر فریاد می کشند.”

بهبودی از یک بحران آسان نیست. و در NBA ، این امر به ندرت به سرعت اتفاق می افتد.

با از دست دادن 7 بازی روز سه شنبه مقابل دنور در نیمه نهایی کنفرانس غربی ، کلیپرز به سیزدهمین تیم تاریخ لیگ تبدیل شد که در سری 3 بهترین های هفت تنها 3-1 شکست خورد. با این حال ، انتظار می رود کلیپرز به عنوان یکی از بهترین مدعیان در فصل آینده برگردد ، حتی در غرب که برخی معتقدند دشوارتر خواهد بود ، یک مدیر لیگ به تایمز گفت. با این حال ، تاریخ نشان می دهد که تیم های کمی با دستیابی به موفقیت های بیشتر در فصل پیش رو ، سقوط را دنبال کردند.

از میان 11 تیمی که قبل از این فصل به برتری 3-1 دست یافتند – یوتا در دور اول برابر دنور نیز این کار را انجام داد – فقط چهار تیم در فصل بعد به مرحله پلی آف رفتند و فقط دو تیم قدم دیگری به جلو بردند.

بیشتر بخوان:  مایک مک کارتی ، دالاس کابویز در تماس مداخله دیرهنگام: "شما چنین چیزی نمی بینید"

فیلادلفیا سقوط خود در برابر بوستون را در فینال کنفرانس شرقی 1981 با پیشروی 3-1 مقابل سلتیکس در همان دور در سال 1982 دنبال کرد تا اینکه در مسابقه 7 پیروز شود و به فینال راه یابد. تیم گلدن استیت پس از کنارگذاشتن برتری 3-1 اول تاریخ فینال ها در سال 2016 ، در سال 2017 به عنوان قهرمانی دست یافت.

آنها استثنا هستند. امتیازات با 3-1 برتری به طور متوسط ​​3.6 سال طول کشید تا به همان دور دوره پس از فصل برسند و 6.2 سال پیش بروند. علاوه بر موفقیت برگشتی 76ers و Warriors ، به نیویورک نیکس و لیکرز تنها دو سال طول کشید تا بعد از اجازه دادن به بردهای بزرگ در 1997 و 2006 ، به عمق بیشتری در بازی های پس از فصل بازی کنند.

بیشتر بخوان:  پیش بینی جیمی باتلر از دانکن رابینسون در بازی پنجم نهایی NBA برآورده شد

دیگران آنقدر خوش شانس نبودند. پس از سقوط در فینال کنفرانس 1968 ، فیلادلفیا 9 سال طول کشید تا به فینال برسد.پس از آنکه سان آنتونیو شانس خود را در فینال های کنفرانس 1979 به وجود آورد ، دستیابی به موفقیت در فینال جام جهانی تا سال 1999 اتفاق نیفتاد.

بازیکنان کلیپرز در نیمه دوم باخت خود در بازی 7 مقابل دنور ناگتس نیمکت می نشینند.

(مارک ج. ترل / آسوشیتدپرس)

“ما آن را تعطیل نکردیم. بنابراین ناراحت هستیم. ما منتظر فرصت هستیم تا با هم دوباره به زمین برگردیم.”

لو ویلیامز ، دروازه بان کلیپرز

این نرخ ها شامل تیم هایی نیست که هنوز منتظر تکرار یا پیشی گرفتن از موفقیت قبلی خود هستند.

اوکلاهما سیتی پس از فروپاشی در سال 2016 مقابل گلدن استیت که باعث شد سوپراستار کوین دورانت به جمع واریرز برود ، هنوز به فینال دیگری از غرب نرسیده است. کلیپرز پس از دیدن ناپدید شدن برتری 3-1 مقابل هیوستون در سال 2015 ، تا این فصل به نیمه نهایی کنفرانس برنگشت. اما بازگشت دنور مانع از صعود کلیپرز به اولین فینال همایش شد.

بیشتر بخوان:  کربی اسمارت از جورجیا جورج پیکنز را به دلیل پنالتی غیرورزشی علیه تنسی توبیخ کرد

مهاجم ذخیره ، پاتریک پترسون پس از بازی هفت ، “دیگر هیچ بهانه ای # مالکیت” را در توییتر نوشت.

بعد از پیروزی هفتمین بازی ، دکتر ریورز ، مربی گفت: “پس از پیروزی کلیپرز در بازی چهار ، آنها را به تاریخ تیم نزدیک کرد ،” من هرگز احساس راحتی نمی کردم ، می توانم این نکته را به شما بگویم. “این را به مربیانمان گفتم.”

ریورز به سه تیم آموزش داد تا نتیجه 3-1 را از دست بدهند. علاوه بر کلیپرز 2015 ، هشتمین مسابقه اورلاندو مجیک قبل از محو شدن در دور اول دیترویت در دور اول 2003 پرش کرد.

ریورز قبل از تمرین در دور چهاردهم مسابقه هفت از 21 فصل خود ، روز دوشنبه گفت که آزمایش محکم به سود پیروز است.

وی گفت: “وقتی چیزهایی از این قبیل و مشکلات را پشت سر می گذارید و در انتهای دیگر ، در سمت راست آن ، از آنها بیرون می آیید ، این قطعاً شما را به تیم بهتری تبدیل می کند.”

بیشتر بخوان:  درک کار از لاس وگاس رایدرز از دست دادن دو رهبر اول از ماه نوامبر به پاتریک ماهومس است

سوالی که پیش روی کلیپرها است این است که چگونه بعد از بیرون آمدن از پایان اشتباه ، سال آینده می توانند بهتر شوند. میز جلو آنها با استفاده از رویكرد فرآیند گرا عمل می كند و انتظار می رود كه آنها این زمان را صرف مطالعه در مورد چرایی و چگونگی موفقیت در دو دور با وجود یك برتری دونور در هر سه مسابقه گذشته در مسابقات قهرمانی كنند.

برای دریافت بینشی در مورد چگونگی جستن از انتهای دردناک ، آنها نیازی به دور نگاه کردن ندارند. سوپراستار کاوهی لئونارد تنها 5 ثانیه با قهرمانی در سال 2013 با سان آنتونیو فاصله داشت که سه گانه ری آلن دروازه بان میامی در ششمین دیدار فینال به تساوی دست یافت. تاتنهام در وقت های اضافه باخت و سپس 7 بازی را نیز انجام داد. سان آنتونیو با شکست دادن میامی ، از پایان خردکننده بازی برگشت و عنوان قهرمانی فصل بعد را بدست آورد.

بیشتر بخوان:  تقابل رامز علیه واشنگتن: حمله لس آنجلس با جبهه ای قدرتمند روبرو است

لئونارد گفت: “برای اینکه در شرایطی که مردان به طرق خاصی با ما بازی می کنند ، می توانیم چه کار کنیم و می بینیم که چگونه می توانیم برخی از اعدام ها را در دراز مدت انجام دهیم ، و مردان دقیقاً می دانند که در چه شرایطی باید باشند ، در شرایط بحرانی که ما هنوز قادر به این کار نیستیم.” بازی هفتم: “توپ را در سوراخ قرار دهید. این موارد بزرگی است که تیم های مسابقات دارند.”

کلیپرز در مصاحبه های خود برای از دست دادن بعد از فصل ، شکست های خیره کننده خود را از طریق تهویه مطبوع ، عدم هماهنگی و عدم توانایی در اجرای فشار نشان داد. با این کار ، آنها بسیاری از علل ذکر شده توسط ریاضیدانان قاره دور را بازگو کردند.

دروازه بان ذخیره لو ویلیامز گفت: “ما آن را تعطیل نکرده ایم.” “بنابراین ما ناراحت هستیم. ما منتظر فرصتی هستیم که با هم به زمین برگردیم.”
منبع: حافظ استدیو

لینک ها کوتاه شده

tinyurl.com/y4dyqrna
is.gd/wi02Bs
shrtco.de/xtKMh
clck.ru/R3hKB
u.nu/uiwrb
ulvis.net/TdJ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

سرنا ویلیامز ، سایر حرفه ای های تنیس با وجود هواداران نتوانستند در اوپن فرانسه در خانه های شخصی بمانند.

پ سپتامبر 24 , 2020
هفته گذشته مقامات اعلام کردند که سرنا ویلیامز ، طرفدار تنیس ، از حضور در آپارتمان پاریس خود در اواخر ماه جاری در مسابقات آزاد فرانسه لذت نخواهد برد. رئیس جمهور فدراسیون تنیس فرانسه ، برنارد جیودیسلی ، گفت که وقتی روز یکشنبه قرعه کشی مردان و زنان آغاز شود […]