چگونه می توان مایکروسافت آفیس را ارزان تهیه کرد


برخی از کاربران Office را می خواهند اما نمی خواهند هزینه محصولات موجود را بپردازند – برنامه مستقل Office 2019 یا برنامه های Office 365 مبتنی بر اشتراک Microsoft. اگر می خواهید نسخه قدیمی خود را بخرید ، می توانید Microsoft Office را ارزان دریافت کنید ، اما باید با دقت خرید کنید. در اینجا مواردی است که قبل از خرید باید در نظر بگیرید.

تاریخ انقضا را بررسی کنید

قبل از سرمایه گذاری ، قبل از هر چیز ، چرخه های عمر محصول و نسخه های سازگار ویندوز را بررسی کنید. Office 2000 تا 2007 دیگر در ویندوز 10 کار نمی کند. Office 2010 در 13 اکتبر 2020 به پایان می رسد. برنامه Office 2013 قرار است در 11 آوریل 2023 به پایان برسد. اما Office 2016 که در ابتدا قرار بود خیلی زودتر بمیرد ، تا 14 تمدید شد. اکتبر ، 2025 – همچنین آخرین روز آفیس 2019 است.

بیشتر بخوان:  فضانوردان توالت فضایی جدیدی را که به ایستگاه فضایی بین المللی می رود آزمایش می کنند

مایکروسافت می گوید این محصولات پس از مرگ همچنان به طور عادی کار خواهند کرد ، اما دیگر به روزرسانی وجود ندارد. حداقل برای جلوگیری از حملات به یک برنامه ضد ویروس قدرتمند نیاز دارید.

با دقت خرید کنید

همه ما به اندازه کافی آنلاین بوده ایم که می دانیم هنگام خرید محصولات دست دوم یا قدیمی ، احتیاط بیشتری لازم است. از آنجا که آمازون محافظت از خریدار را ارائه می دهد ، مکان خوبی برای شروع است. از زمان نوشتن این مقاله ، Office 2016 Home & Student را با 79 دلار در آمازون پیدا کردیم، و Office 2013 با قیمت 200 تا 240 دلار در آمازون.

همچنین می توانید eBay را امتحان کنید ، جایی که معاملات آفیس با صرف 9 دلار امکان پذیر است. با این حال ، معاملات ارزان باید با دقت بررسی شود.

بیشتر بخوان:  این میانبر Roomba هوشمندی اضافه می کند و سطل آشغال خود را خالی می کند
JD Sartain / IDG

برای Office 2016 و 2019 آمازون یا eBay را بررسی کنید

مراقب نرم افزارهای سرکش و تأمین کنندگان غیرقابل اعتماد باشید

با جستجوی آنلاین بیشتر ، معاملات دیگری را پیدا خواهید کرد که ممکن است برای درست بودن خیلی خوب باشند به عنوان مثال ، SoftwareKeep.com دارای Office 2010 با 88 دلار و Office 2013 با 58 دلار است. من Prime Software Office 2019 را با 99 دلار دارم. هر دو شرکت ادعا می کنند “Microsoft Partner & Solution” هستند ، اما شکایت و بررسی در هر دو سازمان بد است. SoftwareMax دارای Office 2016 با قیمت 58 دلار است ، اما یک جستجوی سریع در اینترنت نشان می دهد شرکت بسته شده است و دارای امتیاز “F” با Better Business Bureau (BBB) ​​است. شکایات با بررسیهای فراوان از جمله RipOff Report.com فراوان است

بیشتر بخوان:  چرا شما نمی توانید یک پردازنده گرافیکی پیشرفته را در یک لپ تاپ مخصوص بازی Ryzen تهیه کنید

تخفیف مدرسه

راه دیگر برای کشف آن کتابخانه های دانشگاه است. البته تخفیف هایی را برای دانشجویان و اساتید ارائه می دهند ، اما ممکن است این نرخ را به دانش آموختگان نیز تسری دهند – این س doesn’tال ضرری ندارد.

داستان های مرتبط:

توجه: وقتی پس از کلیک کردن روی پیوندهای مقالات ما چیزی را خریداری می کنید ، ممکن است کمیسیون کمی بدست آوریم. برای جزئیات بیشتر سیاست پیوند وابسته ما را بخوانید.


منبع: حافظ استدیو

لینک ها کوتاه شده

tinyurl.com/y4y288ju
is.gd/qi4yZj
shrtco.de/L7b12
clck.ru/RM9US
u.nu/ak1k4
ulvis.net/ACHk

بیشتر بخوان:  گفته می شود که اپل قصد دارد مدل های جدید AirPods را که سومین بلندگوی احتمالی HomePod است ، روانه بازار کند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

نیویورک بسته شدن هدفمند را امتحان می کند. آیا Covid را مهار می کند؟

د اکتبر 12 , 2020
نیویورک – برخلاف مایرز ، و بیشتر ایالات متحده – در حال حاضر در مرحله مهار است و مزایایی نیز دارد. منابع را می توان بر روی یک مشکل محلی ریخت ، آزمایش و ردیابی تهاجمی یا آموزش و پرورش و در صورت لزوم اجرای قانون ، مانند جریمه یا […]