چگونه یک موتورسیکلت Sturgis جمعیت به اندازه رالی به کوید تأثیر می گذارد؟ پیچیده است


داگلاس می گوید: “هم سیاستگذاران و هم رأی دهندگان باید بدانند که ما هنوز هم نمی توانیم با ابزارهایی که در دست داریم به بیشتر سوالات اساسی در مورد این همه گیری پاسخ دهیم.” یک منتقد آواز توییتر از نوع مطالعاتی مانند این هفته که در مورد Sturgis منتشر شده است ، و مقاله آینده ای را درباره کمبودهای مشابه در ادبیات Covid که به سرعت بالون می شود ، تهیه کرده است. و او تنها نیست. دانشمندان دیگر نیز نگرانند که عجله در استفاده از داده های بد یا ناقص برای ارائه پاسخ ، هر گونه پاسخ ، در مورد اثرات جمع آوری های بزرگ ، در نهایت کار چندانی در پایان دادن به همه گیری نخواهد داشت. و در حقیقت ، آنها فکر می کنند ممکن است بیشتر از نداشتن پاسخ هیچ ضرری داشته باشد.

بیشتر بخوان:  بهترین روش برای هزینه 20 یا 30 دلار یا 50 دلار در ماه برای پخش جریانی نمایش ها ، ورزش ها و فیلم ها

Asish Jha ، پزشک ، پژوهشگر بهداشت و به تازگی به عنوان رئیس دانشکده بهداشت عمومی دانشگاه براون می گوید: “ببینید ، این س questionsالات واقعاً مهیجی است که باید آنها را مرتب کنیم.” وی افزود: “ما باید بتوانیم میزان اعتراضات و تجمعات و سایر رویدادها را كه در شیوع بیماری نقش دارند ، به دقت تفكیك كنیم. اما مهمتر است که یک تجزیه و تحلیل درست انجام شود سپس سریع انجام شود. و در این مورد ، فقط به اندازه کافی خوب انجام نشده است. ای کاش نویسندگان ، می دانستند که از نظر سیاسی چقدر محیط زیست بی ثبات است ، کارهای دقیق تری انجام می دادند. “

بیشتر بخوان:  همه روش هایی که می توانید با تلفن یا ساعت هوشمند پرداخت کنید

در واقع ، مقامات داکوتای جنوبی به سرعت یافته های محقق را رد کردند. سخنگوی وزارت بهداشت ایالت در یک ایمیل به WIRED گفت که این مطالعه “با تأثیری که ما روی زمین دیده ایم همسو نیست.” فرماندار کریستی نوئم ، جمهوری خواهی که از مأموریت ماسک و سایر اقدامات پیشگیری از بیماری اجتناب کرده است ، فراتر رفت و به فاکس نیوز گفت که محققان “ریاضیات دستمال کاغذی را انجام داده اند ، تعدادی عدد ساخته و آنها را منتشر کرده اند.”

اکنون ، این خود یک جهان جایگزین است. روش های پذیرفته شده به کار رفته توسط تیم دانشگاه ایالتی سن دیگو استاندارد است که اقتصاددانان هنگام تلاش برای پاسخ به س questionsالات مربوط به تأثیرات اجتماعی یک رویداد ناگهانی ، از آنها استفاده می کنند. اما این بدان معنا نیست که آنها روش های درستی برای پاسخ دادن بوده اند این سوال ، و نه اینکه این مطالعه بدون نقص است. به طور خاص ، Jha فقدان تحلیل های به اصطلاح جعل را مطرح می کند. این تست ها راهی برای بررسی کار شما ، برای اطمینان از اندازه گیری آنچه شما فکر می کنید ، است. یکی از راه های انجام این کار تصور دنیایی است که در آن رالی سه هفته زودتر از آنچه اتفاق افتاده رخ داده است و مدلها را دوباره اجرا کنید. اگر رالی (تجمع واقعی) واقعاً عامل اصلی افزایش سن ویروس کرونا بوده است ، تجزیه و تحلیل با استفاده از این تاریخ ساختگی Sturgis نباید تغییری در نرخ پرونده ها ایجاد کند – زیرا در این تجزیه و تحلیل تجمع واقعی هنوز سه هفته در آینده است. اگر تغییری مشاهده کردید ، می دانید که چیزی غیر از تجمع Sturgis باعث افزایش اوج شده است. بدون این نوع بررسی ها ، طرح ادعاهای علیت دشوارتر است.

بیشتر بخوان:  چگونه بازی های Xbox و PC را در تلفن Android خود انجام دهیم

اما مسئله بزرگتر ، به گفته جها ، این است که به نظر می رسد داده های دنیای واقعی با برآوردهای مطالعه همخوانی ندارند – به جز در داکوتای جنوبی. اداره بهداشت ایالت تاکنون 124 نفری را که در این تجمع شرکت کرده اند شناسایی کرده و بعدا آزمایش Covid-19 مثبت است. سخنگوی این بخش از گفتن اینكه چه تعداد از نزدیكی های این افراد در حال كنترل است ، خودداری كرد تا ببیند آیا بیمار می شوند. اما در یک ماه پس از تجمع ، داکوتای جنوبی میانگین روزانه برای تشخیص جدید از 82 به 307 برابر بیشتر از سه برابر افزایش داده است.

بیشتر بخوان:  20 پیشنهاد برتر در روز نخست آمازون با پرداخت 50 دلار یا کمتر - روز دو (2020)

با این حال ، بر اساس داده های تلفن همراه ، 90 درصد شرکت کنندگان در تجمع از مکان های خارج از ایالت آمده اند. با این حال ، وقتی به شهرستانهایی که توسط نویسندگان مطالعه Sturgis مشخص شده اند و بیشترین تعداد شرکت کنندگان را دارند ، نگاه می کنید ، موج های مشابهی مشاهده نمی کنید. طبق مدل آنها ، در طی سه هفته پس از تجمع ، عفونت های Covid-19 در مناطقی مانند Maricopa County ، آریزونا بیشترین افزایش را داشته است. شهرستان هنپین ، مینه سوتا ؛ و سه شهرستان اطراف کلانشهر دنور در کلرادو. در این شهرستانها ، نویسندگان دریافتند كه تجمع Sturgis با افزایش 13.5 درصدی در موارد Covid-19 همراه است. اما طبق داده های اداره بهداشت عمومی ایالت ، شهرستان ماریکوپا در واقع شاهد موارد گزارش شده روزانه بود – از میانگین هفت روزه 775 در ابتدای تجمع به 266 ماه بعد. در دو شهرستان از سه ایالت کلرادو ، تعداد موارد جدید پس از تجمع کاهش یافته یا ثابت مانده است. این روند در برخی دیگر از شهرستانهای پر جریان نیز مشاهده شد ، از جمله در سن دیگو ، لس آنجلس و شهرستان کلارک ، نوادا ، محل لاس وگاس.

بیشتر بخوان:  مجلات علمی در حال پاکسازی نژادپرستانه ، کار نژادپرستانه هستند. سرانجام
منبع: حافظ استدیو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

این گزارش می گوید ، چین زرادخانه کلاهک های هسته ای خود را دو برابر خواهد کرد

ی سپتامبر 13 , 2020
حامیان اتوبوس در طی جلسه عمومی کنفرانس مشورتی سیاسی خلق چین (CPPCC) در سالن بزرگ مردم در پکن ، دوشنبه ، 11 مارس 2019 ، از کنار پرچم های قرمز در میدان تیان آنمن عبور می کنند – عکس پرونده. (عکس AP / نانگ هان گوان) مطابق گزارش نظامی پنتاگون […]