چیس الیوت پس از پیروزی رووال به رده 1 صعود کرد


پیروزی چیس الیوت در آخر هفته گذشته در شارلوت رووال او را در رده بندی قدرت برتر NBC Sports قرار داد. دنی هملین را از پیش رو بیرون زد.

صعود الیوت بخشی از تغییر رتبه ، شامل سه راننده جدید بود. Kurt Busch ، AJ Allmendinger و William Byron این هفته به ده نفر برتر صعود کردند.

در هر فصل چهار مسابقه باقی مانده است. هشتمین تور از روز یکشنبه در کانزاس اسپید وی آغاز می شود (ساعت 2:30 بعدازظهر ET از NBC).

در اینجا رتبه بندی NBC Sports Power Rankings برای این هفته آورده شده است

1. Chase Elliott (هفته گذشته شماره 4): در چهار مسابقه جاده آخر برنده شد. آخرین راننده ای که موفق به انجام چنین کارهایی شد جف گوردون بود که در شش مسابقه پیاپی پیروز شد. الیوت در 10 مسابقه گذشته دارای شش مقام در پنج تیم برتر از جمله دو پیروزی است. او برای چهارمین بار متوالی به مرحله یک چهارم نهایی رفت اما به مسابقه قهرمانی جام صعود نکرد.

2 – اریک جونز (هفته گذشته شماره 3): مقام سوم او در Roval چهارمین پنج بهترین او در شش مسابقه گذشته بود. تا سال 2021 هنوز بدون پرواز است ، اما ممکن است به زودی تغییر کند. پس از مسابقه روز یکشنبه ، جونز در مورد آینده خود گفت: “من واقعاً فکر می کنم که در این هفته کاری انجام خواهیم داد. گفتن این بدان معنا نیست که ما هر چیزی را اعلام خواهیم کرد. ما قطعاً واقعاً نزدیک به انجام کاری هستیم.”

3. الکس بومن (هفته گذشته شماره 5): او برای اولین بار در حرفه خود به نقش 8 نقل مکان کرد. بعد از مسابقه روز یکشنبه ، او گفت ، “بعضی اوقات احساس می کنم تیم من حداقل احترامی که شایسته آن است را کسب نمی کند.” هشتمین جایگاه باومن در رووال ششمین نتیجه او در هشت مسابقه گذشته بود.

4. کوین هارویک (هفته گذشته شماره 2): او به عنوان رهبر امتیاز وارد مرحله یک چهارم نهایی می شود. او 45 امتیاز پیش از جوی لوگانو ، اولین راننده خارج از محل مسابقات نهایی برای مسابقات قهرمانی است. هارویک فینال های متوالی را خارج از ده مسابقه برتر کسب کرد. قبل از آن ، او در مسابقه هفدهم 15 از 10 برتر را داشت.

5. دنی هملین (هفته گذشته شماره 1): یک هفته پس از کسب تالادگا به مقام پانزدهم رسید. او وارد مرحله یک چهارم نهایی می شود. او 32 امتیاز از جوی لوگانو ، اولین راننده خارج از محل انتقال نهایی مسابقه عنوان ، جلوتر است.

6. کورت بوش (هفته گذشته بدون مشکل): چهارم بودن در سه مسابقه گذشته دو نتیجه را در پنج مسابقه برتر از جمله پیروزی به دست می آورد.

7. مارتین تروکس جونیور (هفته گذشته شماره 8): کشش وارونه ادامه دارد. او در هفت مسابقه گذشته بین ده نفر برتر و نامزدهای نهایی خارج از بیست نفر برتر قرار گرفت. مقام هفتم در رووال.

8. AJ Allmendinger (هفته گذشته بدون سفارش): در مسابقه سری Xfinity در Roval برنده شد. او در 10 مسابقه این فصل در Kaulig Racing دو پیروزی ، 6 بهترین پنج و هشت مسابقه برتر 10 داشته است.

9. ویلیام بایرون (هفته گذشته بدون ترتیب): مقام ششم رووال 10 بار پیاپی بهترین ها را به او می دهد. وی در این فصل 12 بازیکن از 10 بازیکن برتر را در اختیار دارد که یکی از بالاترین سطوح حرفه ای وی است.

10. Joy Lugano (هفته گذشته شماره 9): او در Roval دوم شد و سه مسابقه را خارج از ده برتر انجام داد.

تحصیل را رها کنید: جاستین هیلی ، تایلر ردیک ، رافائل لیسارد

بیشتر بخوانید درباره NASCAR

چه کسی می تواند از مرحله یک چهارم نهایی رقابت های جام حذفی عبور کند؟

Zane Smith برای فصل کامیون 2021 به GMS Racing بازمی گردد

رده بندی بازی Xfinity در مرحله هشتم قرار گرفت


منبع: حافظ استدیو

بیشتر بخوان:  اعتراض جاش آلن منجر به سقوط A.J. براون شد

لینک ها کوتاه شده

tinyurl.com/y6f6yx75
is.gd/1O8xu9
shrtco.de/ueqK4
clck.ru/RNFUm
u.nu/szktv
ulvis.net/D59a

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

NFL DFS برای Titans vs. Bills: Optimal DraftKings ، گزینه های فوتبال FanDuel Daily Fantasy ، Stacks

س اکتبر 13 , 2020
پس از شیوع COVID-19 مسابقه هفته 4 خود را به تعویق انداخت و مسابقه هفته 5 را از یکشنبه به سه شنبه شوکه کرد ، تیتان های تنسی قرار است سه شنبه شب برای مسابقه 7 بعد از ظهر ET خود مقابل Buffalo Bills در CBS به میدان بازگردند. فوتبالیست […]