ژاپن اوزاکا را جشن می گیرد ؛ حامیان اقتصادی با احتیاط درباره فعالیت


ژاپن پیروزی نائومی اوزاکا در مسابقات آزاد ایالات متحده را جشن می گیرد ، به ویژه مجموعه ای از حامیان مالی شرکت ها.

اما مانند بسیاری از ژاپن ، آنها در حمایت – یا درک – از مبارزات او علیه بی عدالتی نژادی در ایالات متحده خاموش ترند. بر خلاف ایالات متحده ، ژاپن مهاجران نسبتاً کمی دارد و از آگاهی نسبت به نژادپرستی – حتی در خانه – به طور کلی سطح پایین تری دارد.

اوساکا در ژاپن از مادری ژاپنی و پدری هائیتی متولد شد ، اما در سه سالگی به ایالات متحده نقل مکان کرد و در آنجا بزرگ شد.

بیشتر بخوان:  بابی براون از دانشگاه A&M تگزاس هنگام جشن کیسه ای در برابر فلوریدا ، از ناحیه زانو آسیب دید

برای پوشش بیشتر ورزش در FOXNEWS.COM اینجا کلیک کنید

او قبل از هر هفت مسابقه خود در مسابقات آزاد ایالات متحده ، ماسکی به نام سیاه پوستان آمریکایی که به عنوان قربانیان خشونت جان خود را از دست داده بودند ، پوشیده بود.

انتظار می رود اوزاکا در المپیک سال آینده برای ژاپن رقابت کند و مانند بسیاری از ورزشکاران ، ممکن است بخواهند از آن مرحله برای انتقال پیام خود استفاده کنند. در مورد اوزاکا ، کمپین زندگی سیاه زندگی می کند.

کمیته بین المللی المپیک نمایش “تبلیغات سیاسی ، مذهبی یا نژادی” بر روی تریبون مدال المپیک را به اصطلاح قانون 50 خود منع می کند. اما بسیاری از ورزشکاران برای دستیابی به حقوق بیشتر در المپیک های آینده فشار می آورند.

بیشتر بخوان:  بازیکنان فولاد به معنای سرود ملی هستند ، قبل از بازی در مقابل غولها بنر را در دست دارند

برخی از افراد که برای تغییر در حال لابی گری هستند ، گفته اند که سخنرانی “ضد نژادپرستانه” سخنرانی سیاسی نیست.

آسوشیتدپرس با چندین حامی مالی اوزاکا تماس گرفت. مجله فوربس سال گذشته وی را با درآمد 37.4 میلیون دلار در 12 ماه گذشته به عنوان ثروتمندترین زن ورزشکار جهان معرفی کرد.

واکنش ساعت ساز ژاپنی Citizen Watch Co. نمونه ای از پاسخ ها بود. این شرکت از اظهارنظر در مورد ماسک ها خودداری کرد ، اما با اظهارات رسمی ابراز خرسندی کرد که ستاره تنیس یکی از محصولات خود را – ساعت نائومی اوزاکا با باند زرد در اوپن ایالات متحده – پوشیده است.

بیشتر بخوان:  جمال موری از ناگتس در حالی که در حباب NBA است ، در مورد سلامت روان صحبت می کند

شرکت سازنده تجهیزات ورزشی Yonex ابراز حمایت از احساسات اوزاکا کرد ، در حالی که تأکید کرد که او سومین گرند اسلم خود را با استفاده از یکی از راکت های خود به دست آورد.

“مرزهای ملی و تبعیض نژادی نباید در ورزش وجود داشته باشد ، و ما فعالیتهای تجاری خود را با امید به اینکه همه کسانی که در سراسر جهان در ورزش شرکت می کنند سرگرم می شوند ، انجام می دهیم. ما فکر می کنیم اقدامات خانم اوزاکا نشان دهنده موضع اصلی ما است ، و ما احترام می گذاریم اقدامات او. “

بیشتر بخوان:  صندلی های خالی ، به آرامی با انرژی پر می شوند

Nissin Foods – سازنده فوری رشته فرنگی – گفت که سومین برد گراند اسلم اوزاکا روحیه شعار “گرسنه برای برنده شدن” شرکت را برجسته می کند و مشتاقانه منتظر حضور او در المپیک است.

اما وقتی از او در مورد ماسک ها و کارزار اوساکا علیه بی عدالتی نژادی س askedال شد ، سخنگو از اظهار نظر “مسئله شخصی او” خودداری کرد.

شرکت خودروساز نیسان موتور گفت که هیچ بیانیه ای را برنامه ریزی نمی کند.

برخی از پاسخ ها در رسانه های اجتماعی ژاپن منفی بوده و اوساکا را مورد هجوم قرار داده است. البته ستایش های فراوانی نیز انجام شده است.

بیشتر بخوان:  سه شنبه NFL؟ شیوع ویروس تیتان قبض ها را به یک روز عجیب و غریب سوق داد

انفجارهای منفی علیه افرادی که برجسته هستند می تواند در ژاپن رایج باشد ، جایی که مطابقت و کار گروهی ارزیابی می شود و فردگرایی غالباً خودخواهانه و ناپسند تلقی می شود.

در بیانیه دفتر نخست وزیر ژاپن هیچ اشاره ای به نقاب اوزاکا یا اشاره ای به بی عدالتی نژادی نشده است و در توییتر گفته است: «تبریک می گویم. این یک بازگشت کامل از پشت بود و شما هرگز تا آخر تسلیم نشدید. ممنون که به ما الهام بخشدید. “


منبع: حافظ استدیو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

در اینجا یکی از روشهای استفاده از درایوهایی است که روی Mac شما نصب نمی شوند

د سپتامبر 14 , 2020
قبل از اینکه سیستم عامل فرصتی برای مرتب کردن تمام انتهای شل روی آن داشته باشد ، macOS به شما هشدار می دهد که درایو متصل به خارج از دستگاه پیاده شود. در برخی موارد ، ممکن است نتوانید درایو خارج شده را به دلیل قطعی برق ، خاموش شدن […]