کالج فوتبال 2020: تمرکز فقط بر روی بازی ها نخواهد بود


در یک جهان موازی ، USC-Alabama و Michigan-Washington قبلاً بازی می کردند. سپس ایالت اوهایو-اورگان و ایالت تگزاس-لوئیزیانا روز شنبه را گره می زنند ، دو مسابقه تایتانیک برای جلب توجه نخست

درعوض ، در اولین شنبه فوتبال کالج Power Five در سال 2020 ، ما ایالت آیووا و لوئیزیانا-لافایت را به عنوان مسلما بازی روز داریم ، حتی اگر کالج ESPN GameDay از Wake Forest پخش کند ، جایی که شیاطین شیطان از شماره استقبال می کنند. 1 Clemson ، مورد علاقه نزدیک به پنج تمبر.

در امس ، آیووا ، جایی که میله های دانشگاه علیرغم یکی از بزرگترین موجهای COVID-19 در هفته های اخیر در کشور باز است ، ایالت آیووا هفته گذشته اعلام کرد که هنوز تلاش می کند 25000 هوادار را با ظرفیت 40٪ در ورزشگاه Jack Trice قرار دهد. پس از شلاق شدید مردم ، این مدرسه کاملاً مسیر خود را معکوس کرد و گفت که در بازی روز شنبه مقابل راجین کاجونز به هیچ طرفداری اجازه نمی دهد.

در وینستون سالم ، NC ، طرفداران دیگری در سکوها حضور نخواهند داشت ، اما کرک هربسترایت در غرفه حضور خواهد داشت ، تقریباً شش ماه پس از اینکه او به عنوان اولین صدای برجسته ای که به طور علنی در مورد وجود یک فصل فوتبال شک داشت ، شک کرد. Herbstreit فقط تقریباً نیمه درست بود. Big Ten و Pac-12 تصمیم گرفته اند این مورد را بیرون بکشند ، اما چگونه Herbstreit می توانست در ماه مارس این س knownال را بپذیرد که آیا اجازه می دهد ورزشکاران “آماتور” در هنگام شیوع همه گیر بیماری های تماسی را انجام دهند؟

بیشتر بخوان:  اریک اسپولسترا مربی گرما می گوید پم آدبایو در پنجمین بازی مقابل سلتیکس خوب خواهد بود

صرف نظر از هزینه زندگی بازیکنان ، مربیان ، کارمندان و هوادارانی که شرکت می کنند – یا اعتبار مسئولان کنفرانس و مدارس – ما می دانیم که این یک فصل برخلاف فصل دیگر خواهد بود. و آن را نه به خاطر بازی های داخل زمین بلکه به خاطر بازی هایی که در آن بازی نکرده اند ، به خاطر می سپاریم.

شما می توانید سعی کنید به طور جزئی و وانمود کنید که سال 2019 است و ترمور لورنس ، بازیکن خط حمله Clemson را به عنوان بهترین بازیکن در کشور و انتخاب شماره 1 فرض شده در پیش نویس NFL سال آینده مشاهده کنید ، اما انجام آن آسان نخواهد بود. در طی همه گیری و پس از کشته شدن جورج فلوید ، لارنس از سیستم خود برای تحت فشار قرار دادن بی عدالتی نژادی استفاده کرده است. روز یکشنبه ، او بیانیه ای از “بازیکنان CFB” را با پنج “گام عملی” برای ایجاد “تغییر واقعی” توییت کرد.

بیشتر بخوان:  قهرمانی لیکرز یک کودتای واقعی برای جنی باس بود

در بیانیه آمده است: “همانطور كه ​​به دانشگاههای مربوطه خود برمی گردیم و بیشتر ما لباس فوتبال را برای فصل فوتبال دانشگاه 2020 می پوشیم ، متوجه نیرویی می شویم كه می توانیم این تغییر را اعمال كنیم.” “ما بازیکنان صدا داریم و از آن برای بیرون راندن بی عدالتی ، بهبود جوامع خود و الهام بخشیدن به نسل های آینده استفاده خواهیم کرد.”

بازیکنان کلمسون ، از جمله ترور لارنس ، سمت چپ ، دارین رنچر ، کرنل پاول و مایک جونز جونیور ، پس از راهپیمایی تغییر در کلمسون ، SC ، در ماه ژوئن دعا می کنند.

در Pac-12 و Big Ten ، بازیکنان تابستان امسال سازماندهی شدند تا از همایش های خود درخواست كنند ، كه در آن زمان از آنها می خواستند به دانشگاه برگردند و برای بازی در فصلی آماده شوند كه سلامتی و ایمنی آنها را به خطر بیندازد. این لیگ ها – برخلاف کنفرانس ساحل آتلانتیک ، کنفرانس بزرگ 12 و کنفرانس جنوب شرقی – تصمیم گرفتند که احتیاط کنند و سالها در دادگاه های مربوط به دعاوی مربوط به مسئولیت خودداری کنند.

بیشتر بخوان:  تیم های USC و UCLA برای احیای امیدهای فصل فوتبال پاییز دانشگاه همکاری می کنند

سه لیگ Power Five که در حال بازی هستند دارای مردان جوان است که می خواهند در ورزشی که دوست دارند رقابت کنند ، اما همچنین به نظر می رسد که مجبور نیستند جنبش توانمندسازی بازیکن در یک مسابقات قهرمانی کشور که شامل 9 نفر از Associated نیست ، گم شود. 25 تیم برتر پیش فصل را فشار دهید.

Herbstreit ، همانطور که به نظر می رسد ، پسر خوبی است که با در نظر گرفتن همه اینها این فصل را فرا می خواند. در طی شنبه گذشته کالج Gameday ، Herbstreit در مورد تقاطع بی عدالتی نژادی و فوتبال دانشگاه بحث کرد و خود را در حالی که اشک می ریخت دید.

بیشتر بخوان:  در دومین تلاش خود طی همین چند روز ، مرد سوئیسی رکورد طولانی ترین چرخ دوچرخه در طول یک ساعت را ثبت کرد

“جامعه سیاهان آسیب می بیند. اگر گوش کرده اید چگونه این داستان ها را گوش می کنید و احساس درد نمی کنید و نمی خواهید کمک کنید؟ ” Herbstreit گفت. “پوشیدن کاپشن. دستان خود را در 10 و 2 قرار دهید. “اوه ، خدایا ، بهتر است مواظب باشم زیرا دنده نایک پوشیده ام.” مانند آنچه که؟ ما در مورد چی صحبت می کنیم اگر شما سفید پوست باشید نمی توانید با آن ارتباط برقرار کنید ، اما می توانید گوش دهید و می توانید کمک کنید. چون این اشکالی ندارد این فقط نیست

“ما باید کارهای بهتری انجام دهیم ، مرد. باید ، مثل همدیگر را قفل کنیم و با هم باشیم. “

بیشتر بخوان:  سونی قیمت ، تاریخ انتشار پلی استیشن 5 را اعلام کرد

هربسترایت از اینكه تأثیر لورنس در این فصل را داشته باشد ، فراتر از اینكه یك خط حمله برتر باشد و در همان سال ها در دو بازی قهرمانی كشور بازی كرده است ، نخواهد ترسید. و Wake Forest که قبلاً میزبان College Gameday نبوده است و تعداد کمی از مکانهای پخش بزرگ را دیده است ، از کلاه ایمنی استفاده می کند که می گوید “Black Lives Matter”.

مطمئناً با گذشت هفته ها پیشنهادات بازی بهتر می شوند. SEC در تاریخ 26 سپتامبر آغاز به کار می کند و طولی نمی کشد که شماره 3 Alabama-No را خواهیم داشت. 4 جورجیا ، شماره 6 ایالت لوئیزیانا – شماره. 8 فلوریدا و کلمسون-شماره. 10 نوتردام ، به علاوه رقابت های سنتی مانند شماره 5 اوکلاهما-نو. 14 Texas and the Iron Bowl (آلاباما-اوبرن). این سرگرم کننده خواهد بود و یک بازی فوتبال کالج فوتبال متشکل از Clemson به علاوه دو مدرسه (شاید سه مدرسه) SEC درام بالایی خواهد داشت.

طرفداران قلب شکسته Pac-12 و Big Ten احتمالاً در پاییز امسال در مورد ارادت فوتبال دانشگاهی خود چیزی خواهند آموخت. با نداشتن USC و UCLA در گفتگوی ملی ، چرا باید با می سی سی پی-LSU یا نوتردام-کارولینای شمالی هماهنگ شویم؟ کسانی که هر هفته تماشا می کنند ثابت می کنند که در زمره واقعی ترین ورزش ها هستند.

بیشتر بخوان:  بیکر میفیلد پس از این مسابقه تحت رادیوگرافی قرار می گیرد و انتظار می رود هفته آینده برابر فولاد بازی کند

از نظر فرهنگی ، پیگیری آنچه اتفاق می افتد جذاب خواهد بود. در Baton Rouge ، La. ، جایی که میزان مثبت آزمایش های ویروس کرونا حدود 6٪ است ، LSU در حال برنامه ریزی برای اجازه دادن به 25000 هوادار در ورزشگاه Tiger استادیوم است در حالی که باتوم در دانشگاه را غیرقانونی اعلام می کند. گفتن هواداران LSU برای آمدن به این بازی اما درب عقب نشان نمی دهد که مدیران دانشگاه از چه ارتباطی با واقعیت جدا شده اند.

در Chapel Hill، NC ، کارولینای شمالی پس از شیوع موارد عمده در هنگام بازگشت دانشجویان به دانشگاه تصمیم گرفت فقط به اینترنت بپیوندد. با این حال ، “دانشجویان ورزشکار” فوتبال همچنان باقی مانده اند.

خوب است این فصل متفاوت باشد. سیاست و پویایی بیشتر جامعه بخشی از نمایش خواهد بود و بهتر آن است که اکنون انتظارات را تعیین کنیم. فوتبال کالج نماینده آمریکا است – همیشه دارد ، همیشه خواهد بود. امروز این ما هستیم.
منبع: حافظ استدیو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

گاردنر مینشو و تازه کارها در حالی که جگوارس کلت ها را ناراحت می کند بزرگ می شوند - وبلاگ Jacksonville Jaguars

ی سپتامبر 13 , 2020
جکسونویل ، فلوریدا – جکسونویل جگوارس تصمیم گرفت که جوان شود و در سال 2020 16 تازه کار را حفظ کند. در پیروزی شگفت آور 27-20 جگوارها برابر کلتهای ایندیاناپولیس ، چندین نفر از این تازه کارها سهم عمده ای داشتند. جیمز رابینسون ، گیرنده های Laviska Shenault و Collin […]