کالین کاپرنیک با انتقاد از NFL به خاطر مبارزه با عدالت اجتماعی ، آژانس رایگان اریک رید


کالین کاپرنیک روز یکشنبه در میان بازی های افتتاحیه لیگ برای شروع فصل 2020 علیه NFL صحبت کرد.

کاپرنیک به نظر می رسید که NFL با ابتکار عمل در زمینه عدالت اجتماعی خشمگین می شود در حالی که هم تیمی سابق وی اریک رید به عنوان بازیکن آزاد برای شروع فصل باقی مانده است.

دانیل اسنایدر می گوید تیم فوتبال واشنگتن می تواند دائمی باشد

“در حالی که NFL تبلیغاتی را در مورد چگونگی مراقبت از زندگی سیاه انجام می دهد ، آنها هنوز هم به طور جدی اریک رید (@ E_Reid35) را به خاطر جنگ برای جامعه سیاه سیاه بازی می کنند. اریک سال گذشته 2 رکورد حق رای دادن ثبت کرد و یکی از بهترین بازیکنان دفاعی لیگ است. ”

بیشتر بخوان:  هاپکینز به کاردینالز کمک می کند تا 49ers 24-20 را پشت سر بگذارد

BROWNS ‘BAKER MAYFIELD تصمیمی را در مورد زانوی آنتم تغییر می دهد: ژست “فقط ایجاد یک تقسیم بیشتر”

Reid یکی از بهترین نمایندگی های رایگان موجود است. او فصل گذشته هر 16 بازی را برای کارولینای پانترز انجام داد و شروع کرد. وی 130 تکل و چهار گونی ضبط کرد. او چند هفته از فصل 2018 به تیم پلنگ ها پیوست. وی در آن فصل 71 تکل و یک رهگیری را ضبط کرد.

Reid و Kaepernick با San Francisco 49ers هم تیمی بودند. وقتی کاپرنیک اعتراض خود را علیه خشونت و نژادپرستی پلیس آغاز کرد ، رید اولین بازیکنی بود که با او زانو زد.

بیشتر بخوان:  Lions 'Matthew Stafford می گوید زانو زدن در هنگام سرود ملی "کار درستی برای من" بود

پس از عزیمت Kaepernick و داشتن آژانس آزاد و کشیده ، او و Reid شکایتی را علیه NFL مطرح کردند و ادعا کردند که مالکان توطئه می کنند تا آنها را به دلیل اعتراضاتشان از لیگ دور کنند. سرانجام این دادخواست حل و فصل شد و رید بعداً با پلنگ ها قرارداد امضا کرد.

Reid بعد از فصل گذشته دوباره امضا نشد.

برای پوشش بیشتر NFL در FOXNEWS.COM اینجا را کلیک کنید

راجر گودل ، نماینده کمیته ملی فوتبال ، اوایل سال عذرخواهی کرده بود که به حرف Kaepernick گوش نداده بود که چرا او اعتراض می کند.

بیشتر بخوان:  لیری ، نایت ولف پک را پس از ویرجینیا 38-21 هدایت می کند


منبع: حافظ استدیو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

250 دلار در اجاق گاز پیش ساخته Brava با کنترل تلفن هوشمند صرفه جویی کنید

ی سپتامبر 13 , 2020
تایلر لیزنبی / CNET اجاق های هوشمند ، اجاق های متصل – هرچه بخواهید آنها را صدا کنید – با داشتن دوازده مدل با Wi-Fi و برنامه های تلفن همراه همراه ، در حال محبوب شدن هستند. Brava کمی متفاوت است. به جای استفاده از عناصر گرمایشی سنتی ، آن […]