کردا 200000 دلار می گیرد اما نادال پیراهن “خیلی باحال” خود را امضا می کند


سباستین کردا از سفر خود به رولان گاروس در نقش 16 ساله بیش از 200000 دلار درآمد کسب کرد اما بسیار راضی بود که رافائل نادال ، ستاره دوران کودکی را متقاعد کند که یک پیراهن امضا شده به او بدهد.

کوردا ، شماره 213 جهان ، که در پاریس 6-1 6-1 6-2 راه یافت ، یکشنبه در دور چهارم 12 بار به نادال قهرمان شد.

اما پسر قهرمان اوپن استرالیا در سال 1998 و نایب قهرمان رولان گاروس در سال 1992 ، پیتر کوردا ، از فرصت به اشتراک گذاشتن استادیوم مشابه با 19 بار قهرمان گرند اسلم خوشحال شد.

بیشتر بخوان:  قطع کردن کلیپرز یک پیروزی بزرگ برای کتابهای ورزشی است

این جوان 20 ساله گفت: “قطعاً بهترین لحظه زندگی من بود ، بسیار شگفت انگیز.”

“بعد از مسابقه من از او یک پیراهن امضا شده در هنگام برخورد با خفاش ها خواستم. من نمی دانم کسی پس از مسابقه از او درخواست امضا کرده است ، اما این قطعاً عالی ترین لحظه زندگی من بود و من هرگز این کار را نخواهم کرد.

“رافا باورنکردنی بود. او گفت مشکلی نیست. بنابراین من اکنون یکی را در کیفم دارم. بنابراین من واقعاً هیجان زده هستم.”

کردا ، که قبلاً شماره یک بزرگسالان جهان بود ، قبل از آمدن به پاریس برای اولین بار در مسابقات گرند اسلم Open US اولین بازی خود را انجام داد تا با موفقیت برای اولین بار راهی یک تورنمنت بزرگ شود.

بیشتر بخوان:  رینا به لیورپول ، جورگینیو به آرسنال

شب صدام از احترام خود به نادال 34 ساله صحبت کرد ، ارادت بسیار عمیقی که گربه اش را به نام اسپانیایی بزرگ نامگذاری کرد.

روز یکشنبه ، او حتی آماده فرود آمدن مقداری مشت جلوی چرمی نادال بود.

وی گفت: “او تقریباً ضربه ای از جلو به تور زد و من به نوعی التماس می کردم که داخل شود زیرا این اتفاق جالبترین اتفاق از قبل خواهد بود.”

“و سپس او با یک ضربه اعتصابی برنده در خطوط به من ضربه زد. من با خودم گفتم ،” عالی است. من چیزهای زیادی آموخته ام. ”

بیشتر بخوان:  فیس بوک به کارمندان داوطلب کار در نظرسنجی مرخصی استحقاقی می دهد

“نتیجه نزدیکترین نبود ، اما هر مسابقه بسیار نزدیک بود. بنابراین من اعتماد به نفس زیادی به آن داشتم و می دانستم که یک توپ به اندازه کافی بزرگ دارم که به برخی از این بازیکنان آسیب برساند.”

نادال ، به نوبه خود ، در ستایش از Korda مغرور بود ، و توصیف عقب مانده آمریکایی را “شگفت انگیز” توصیف کرد ، اما او به یک بازیکن که 48 خطای آسان در چالش به او کمک نکرد ، مشاوره داد.

“او فقط باید بعضی اشتباهات را بعضی اوقات با فورهند اصلاح کند. اما او می تواند توپ را زود بگیرد ، موقعیت مناسبی در زمین داشته باشد. از داخل زمین می تواند امتیاز را کنترل کند.”

بیشتر بخوان:  شیوع COVID-19 خطراتی را که فوتبال در معرض آن قرار دارد به ما یادآوری می کند

“خیلی بلند است بنابراین او می تواند کمی به بهبود انتقال قدرت ادامه دهد و من مطمئن هستم که این کار را خواهد کرد.”

پیروزی روز یکشنبه به نادال اجازه داد تا برای چهاردهمین بار در رولان گاروس راهی مرحله یک چهارم نهایی شود و او در راه رسیدن به عنوان قهرمانی 20 گرند اسلم ، برابر با رکورد ، در یک موقعیت راحت باقی بماند.

این 97مین برد این تورنمنت بود ، در حالی که از زمان آغاز بازی اش در سال 2005 تنها دو شکست داشت و به او اجازه داد 42 امین حضور خود را در یک چهارم نهایی گرند اسلم رزرو کند.

بیشتر بخوان:  نقاط شروع هفته هفتم

در روز سه شنبه بازیکن جوان دیگری نیز وجود دارد ، یانیک سننر 19 ساله ایتالیایی که ششمین رده سنی و الکساندر زورف نایب قهرمان اوپن ایالات متحده را 6-3 6-3 4-6 6-3 حیرت زده کرد.

دی جی / مگاوات


منبع: حافظ استدیو

لینک ها کوتاه شده

tinyurl.com/y32gghuk
is.gd/NnwykQ
shrtco.de/1y2J
clck.ru/RDNTW
u.nu/i94yq
ulvis.net/8KV

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

هی هو

ی اکتبر 4 , 2020
اخبار آژانس فرانس پرس پنج افسر پلیس پس از تجاوز وحشیانه به یک زن 19 ساله هندی از کار تعلیق شده اند پنج افسر ارشد پلیس پس از تجاوز وحشیانه یک دختر 19 ساله در شمال هند از انجام وظیفه معلق شدند. یوگی آدیتیانات ، رئیس دولت اوتار پرادش ، […]