کلیولند براونز برای اولین بار از سال 1994 با نتیجه 4-1 شروع کرد


کلیولند – آخرین باری که کلیولند براون در 4 بازی از 5 بازی اول خود در ابتدای فصل پیروز شد ، بیل بیله سیک سرمربی آنها بود. کوین استفانسکی مربی فعلی هرگز وارد دبیرستان نشده بود.

با پیروزی یکشنبه 32-23 مقابل ایندیاناپولیس کولتس ، کلیولند برای اولین بار از سال 1994 به 4-1 منتقل شد. براون در آن سال با نتیجه 11 بر 5 به پیروزی رسید تا در مرحله پلی آف ، نیوانگلند را شکست دهد و در تورنمنت وحشی شکست بخورد. اما پس از یک فصل باخت یک سال بعد ، صاحب وقت Art Modell حق رای دادن را به بالتیمور منتقل کرد و Belichick را اخراج کرد.

بیشتر بخوان:  لیکرز افزایش سریع دیرهنگام راکتز را برای پیروزی و هدایت سری فرماندهی متوقف می کند

روز یکشنبه در ورزشگاه اول انرژی ، کلیولند یکی از بزرگترین پیروزیهای خود را از آن زمان به بعد کسب کرد.

نیمه اول هجومی بر نیمه تسلط داشت ، سپس هافبک فیلیپ ریورز را مجبور کرد در نیمه دوم خطای مهیب انجام دهد و در نتیجه 9 امتیاز دفاع بدست آورد.

پایان دفاع دفاعی ، مایلز جارت ، که در سال 2017 به عنوان یک تازه کار در تیم معروف بدنام براون ها 0-16 حضور داشت ، گفت: “ما به عنوان یک تیم دور هم جمع می شویم. همه کارها را در هر مرحله انجام می دهیم.”

بیشتر بخوان:  واکر بولر از لس آنجلس داجرز با کسب 10 کیلوگرم در 6 دور از مسابقات سری جهانی ، اولین بازی را انجام داد

دفاع ایندیاناپولیس آخر هفته با 236 یارد در هر مسابقه وارد مقام اول لیگ شد. با این حال ، حتی در حالی که او پس از آسیب دیدگی زانو شروع به دویدن به سمت عقب کرد ، کلیولند در نیمه اول 284 یارد را نورد کرد و قبل از تعطیلات نیمه اول ، هر چهار دارایی خود را به ثمر رساند ، جارویس لاندری و اودل بکهام جونیور هر دو با یک سری پذیرایی های خیره کننده ، فرود را اداره کردند.

هاکر ، بیکر میفیلد که هنوز در سال 1994 زنده نبود ، گفت: “این اطمینان من به این مردان است. بازیکنان بسیار با استعدادی.” “حتی اگر آنها تحت پوشش باشند ، آنها مجرد هستند – ما به آنها اعتماد داریم که برنده شوند. در آن مسابقات.”

بیشتر بخوان:  همانطور که بسکتبال کالج تاریخ شروع سال 2020 را تعیین می کند ، سوالات زیادی باقی مانده است که باید به موقع پاسخ داده شوند

در نیمه دوم ، دفاع کلیولند آن را روشن کرد ، در حالیکه رونی هریسون جونیور ریورز با باز کردن توپ ، یک انتخاب 47 یاردی را قطع کرد. سپس در کوارتر چهارم ، گرت ریورز مجبور به زمینگیری عمدی از منطقه انتهایی شد و به براون ایمنی و برتری 29-20 داد.

گل کودی پارکی که 21 ثانیه قبل از مسابقه 46 یارد به ثمر رساند ، برای چهارمین بازی متوالی برای اولین بار از سال 1968 به کلیولند 30 امتیاز اضافه کرد.

لندری در مورد روند پیروزی چهار بازی براون گفت: “بسیار خاص”. “ما هر هفته به پیشرفت خود ادامه می دهیم.”

بیشتر بخوان:  NFL Week 5 Fantasy Football - Who in and Who Out تماشا کنید

کلیولند در سال 1999 به NFL بازگشت – یک سال قبل از اینکه بیلسیچ مسئولیت پاتریوت ها را بر عهده بگیرد – اما از آن زمان تاکنون فقط یک بار در مقدماتی شرکت کرده است. در حال حاضر Browns با 18 سال طولانی ترین خشکسالی فعال را دارند.

استفانسکی که قبلاً در طول یک ماه به عنوان سرمربی کلیولند بیش از براون از 2015 تا 2017 موفق به کسب پیروزی شده بود ، گفت: “من فکر می کنم ما راه هایی برای رفتن داریم. ما این را می دانیم. هر هفته سعی می کنیم در این مسابقات برنده شویم و برای آنها سخت خواهد بود … اما ما جشن خواهیم گرفت.” ابتدا با این مسابقه. “

بیشتر بخوان:  پاتریک هورنکویست ، برنده دو بار جام استنلی ، پنگوئن ها جای خود را به Panthers می دهند


منبع: حافظ استدیو

لینک ها کوتاه شده

tinyurl.com/y2qt9lnq
is.gd/A2FcBr
shrtco.de/nBqoa
clck.ru/RLdQ7


YOURLS — Your Own URL Shortener | u.nu/YOURLS: Your Own URL Shortener

Too Many Requests

Too many URLs added too fast. Slow down please.“>


YOURLS — Your Own URL Shortener | u.nu/YOURLS: Your Own URL Shortener

Too Many Requests

Too many URLs added too fast. Slow down please.
ulvis.net/rguo

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

Rookie WR Claypool 4 امتیاز کسب کرد و فولادی ها با نتیجه 38-29 در رده نخست ایگلز قرار گرفتند

د اکتبر 12 , 2020
پیام متنی که Chase Claypole گیرنده گسترده فولاد در روز جمعه از هافبک بن روتلسبرگر دریافت کرد نمی تواند مستقیم تر باشد. روتلیسبرگر گفت: “من فقط به او گفتم همان کاری را که می کنی ادامه دهد و یک بازی بزرگ خواهی داشت.” همچنین تاریخی. برای پوشش بیشتر ورزش در […]