کمترین AirPods Pro تاکنون: 189 دلار در Woot


آنجلا لانژ / CNET

در معرض خطر تکرار ، AirPods Pro اپل محصولی عالی است – اما قیمت آن بهترین است. توجیه پرداخت 249 دلار وقتی چیزهای خیلی خوبی وجود دارد دشوار است قیمت گزینه های AirPods Pro کمتر است.

با این حال ، می توانید 60 دلار پس انداز کنید و بهترین معامله را ثبت کنید: برای مدت زمان محدود ، و در حالی که لوازم طولانی نیست (که متأسفانه طولانی نخواهد بود) ، Woot دارای Apple AirPods Pro با قیمت 189 دلار. ارسال برای مشترکین آمازون پرایم رایگان است و برای همه 6 دلار است. برخلاف بسیاری از چرخ دنده های Woot ، این یک محصول جدید است ، و نه نوسازی.

در صورت تعجب بهترین قیمت بعدی: 199 دلار ، در آمازون. آیا فردا وقتی Prime Day رسماً شروع می شود می توانید بیشتر سقوط کنید؟ من این را رد نمی کنم ، اما از دیدن آن با قیمت کمتر از 189 دلار نیز متعجب خواهم شد. همانطور که می گویند پرنده ای در دستش است …

حتی با قیمت 189 دلار نیز ارزان نیست اما CNET است بررسی AirPods Pro توضیح می دهد که چرا آنها ارزش پول را دارند. از طرف دیگر ، اگر فقط ویژگی های خاصی است که می خواهید ، حتماً آنها را بررسی کنید گزینه های AirPods Pro هزینه کمتری دارند. در قسمت آخر پادکست Cheapskate Show ، که در زیر آمده است ، می توانید درباره این گزینه ها بیشتر بدانید.

در همین حال ، همیشه وجود دارد گزینه Refurbished AirPods Proکدام ممکن است از آنچه فکر می کنید بهتر باشد. (البته بین 168 دلار برای بازسازی و 189 دلار برای جدید ، من قطعاً جدید را انتخاب خواهم کرد.)

اندیشه های تو؟

بیشتر بخوانید: بهترین گوشی های لغو کننده صدای بی سیم واقعی 2020

این مقاله بارها به روز می شود تا معاملات جدید را منعکس کند.


اکنون بازی کنید:
این را نگاه کن:

AirPods Pro بعد از 3 ماه: آیا آنها ارزش آن را دارند؟


8:56


Cheapskate CNET در وب جستجو می کند و به دنبال خرید محصولات فن آوری و موارد دیگر می باشد. برای آخرین معاملات و به روزرسانی ها ، Cheapskate را در فیس بوک دنبال کنید و توییتر. خریدهای عالی بیشتری را در صفحه معاملات CNET جستجو کنید و برای دریافت آخرین کدهای تبلیغاتی Best Buy ، Walmart ، Amazon و موارد دیگر به صفحه کوپن CNET مراجعه کنید. درباره وبلاگ Cheapskate سtionsالی دارید؟ پاسخ ها را در وب سایت ما پیدا کنید صفحه دستورالعمل ها.
منبع: حافظ استدیو

لینک ها کوتاه شده

tinyurl.com/y4mu6ouk
is.gd/0d9Ttl
shrtco.de/eZZH6
clck.ru/RMH2J


YOURLS — Your Own URL Shortener | u.nu/YOURLS: Your Own URL Shortener

Too Many Requests

Too many URLs added too fast. Slow down please.“>


YOURLS — Your Own URL Shortener | u.nu/YOURLS: Your Own URL Shortener

Too Many Requests

Too many URLs added too fast. Slow down please.
ulvis.net/GChn

بیشتر بخوان:  چگونه Chromebook خود را شبیه MacBook کنیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

به روزرسانی Apple iPhone 12 (2020): نحوه مشاهده و انتظارات

د اکتبر 12 , 2020
هر پاییزی مثل این ساعت ، تولد یک آیفون جدید به جهان است. اپل از همه ما دعوت کرده است تا برای رونمایی بزرگ ، به مدیران خود در پردیس شرکت در کوپرتینو ، کالیفرنیا بپیوندیم. سیلیکون سفارشی جدید دوربین “بهترین دوربین” است. لبه های براق براق. اگر احساس می […]