کم نیوتن روز بازی میهن پرستان را با مد طلایی آغاز می کند


کم نیوتن در حال شروع کار روزانه بازی New England Patriot خود با “بم” است.

بازیکن خط حمله که با لباس تیز و تیز خود شناخته شده بود ، با فدراسیون امضا و لباس زرد طلایی کامل با آنچه که به نظر می رسد یک گل سرخ است ، به ورزشگاه ژیلت ظاهر شد. لوفرهای او آن را بهمراه یک BAM قرمز رنگ که با فونت کلاسیک کتاب کمیک روی یک ترکیدگی زرد نوشته شده است ، می کشند.

انتخاب لباس نیوتن هر روز یک موضوع است و ظاهر او معمولاً گفتگوی قبل از بازی را به طوفان می اندازد. در حالی که پاییز گذشته با بازیکن خط حمله کارولینا پانترز بود ، به ظاهر babushka خم شد و هنگام رانندگی از روسری Louis Vuitton استفاده کرد.

بیشتر بخوان:  کنسرسیوم ایالات متحده پیشنهاد 400 میلیون پوندی وستهام را رد می کند اما پیشنهاد سوم را پیشنهاد می دهد | وستهام یونایتد

اما چنین انتخاب های سبک بلندی و فردی اتفاقات رایجی برای بازیکنان سازمان New England Patriot نیست. نیوتن به وضوح قرار نیست که کسی را تغییر دهد که در قالب استاندارد قرار گیرد.

نیوتن همچنین برای گرم شدن بازی های قبل از بازی با تخته های “بدون عدالت ، بدون صلح” ، “BLM” و “7 شلیک” ، اشاره به تیراندازی پلیس به ژاکوب بلیک ، یک سیاه پوست ، در ویسکانسین در ماه گذشته داشت.

نیوتن و میهن پرستان این فصل را در برابر دلفین های میامی باز می کنند. NFL برای بازیهای هفته 1 پیامهای عدالت اجتماعی را در مناطق انتهایی رنگ آمیزی کرده است و بازیکنان می توانند در پشت کلاه ایمنی خود برگه عدالت اجتماعی داشته باشند.

بیشتر بخوان:  توییتر به توئیت ترامپ اطلاع داد زیرا حاوی اطلاعات غلطی پس از ادعای مصونیت از ویروس بود

کم نیوتون در اولین لباس قبل از بازی پاتریوت ها طلایی است. (عکس از مادی میر / گتی ایماژ)

اطلاعات بیشتر از یاهو ورزشی:
منبع: حافظ استدیو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

NFL DFS برای Cowboys vs. Rams: Top DraftKings ، انتخاب های FanDuel Fantasy روزانه ، ترکیب های هفته 1

ی سپتامبر 13 , 2020
استادیوم SoFi در حومه لس آنجلس در یکشنبه شب فوتبال افتتاح می شود زیرا رام های لس آنجلس در هفته 1 در ساعت 20:20 بعد از ظهر میزبان کابوی های دالاس هستند. بازیکنان NFL روزمره Fantasy با دو تخلف قوی که در نمایش دارند گزینه های زیادی در اختیار خواهند […]